.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    Какво казвате, когато видите .. ?

    Как заговаряте някое момиче , което знаете от чата и я видите на вън .
    Какво и казвате , как и се представяте ? Помогнете малко , че си нямам представа какво да кажа, като видя някоя позната .

  2. #2
    Guest
    Възпитаните хора казват: "Добър ден"! Препоръчвам ти това да й кажеш. Аз веднъж казах на едно момиче от чата, което срещнах, че като малък майка ми винаги ми даваше огромен грейпфрут на закуска и тя не ми обърна внимание.

  3. #3
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен

  4. #4
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен
    Тва е тъпо.
    Примерно "Здрасти, аз съм черинка"

    Ето защо:
    Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компанията "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

    нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
    Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
    аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чеееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен
    Тва е тъпо.
    Примерно "Здрасти, аз съм черинка"

    Ето защо:
    Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компания "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

    нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
    Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
    аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чеееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!
    Съгласен!
    На който му се убива време...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен
    Тва е тъпо.
    Примерно "Здрасти, аз съм черинка"

    Ето защо:
    Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компания "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

    нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
    Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
    аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чеееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!
    Naistina taka e. Ako doidat i mi kajat ei Jolie az izooob6to nqma da mu obarna vnimanie osobenno ako sam kompaniq
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  7. #7
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    То е ясно, че няма да е в компания и да го прекъснеш. Аз това не бих го направила и се надявам, че и авторът няма.
    А това да крлещиш по улицата, също е глупаво... ако си до човекът го поздравяваш, ако не, все пак не ти е никакъв.
    Ако сте си писали ЛС бих поздравила и бих си казала ника и форума, не знам какво нерезно виждате в това, но за вас кое е нормалното "Здрасти аз съм Лили" като тя дори няма да ми знае името.
    и Веднага след това трябва да дойде представянето с истинското име. Естествено, че няма да си говорите на никове...

  8. #8
    е, какво? на мен доста хора ми викат пор/порина. не ми пречи, даже ме радва.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  9. #9
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    И на мен приятелите ми казват Blue. Ако някога допусна грешката да излизам на среща от чата, представянето ми ще бъде нещо от рода на: "Здрасти, аз съм Blue Devil от нам-си-кой-чат-или-форум, казвам се Ралица, приятно ми е". Какво толкова нередно да се представиш така, както човекът срещу теб би се сетил?

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Blue_Devil{F}
    И на мен приятелите ми казват Blue. Ако някога допусна грешката да излизам на среща от чата, представянето ми ще бъде нещо от рода на: "Здрасти, аз съм Blue Devil от нам-си-кой-чат-или-форум, казвам се Ралица, приятно ми е". Какво толкова нередно да се представиш така, както човекът срещу теб би се сетил?
    Правила ли си го, че смееш да твърдиш, че не е тъпо?

  11. #11
    Така като го пишете може и да не ви се струва тъпо, ама пробвайте да го кажете. Пък и на дадения човек едно, че може да не сте му приятни, друго, че може да е срамежлив.. бих се усмихнала ако се срешна с някой такъв, пък той после да се сеща.

  12. #12
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Когато го правя или те мен или аз тях чакам по гарите.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от пор
    е, какво? на мен доста хора ми викат пор/порина. не ми пречи, даже ме радва.
    твоето не идва от ника. хъхъхъ
    Ся като се замисля и на мен някои хора ме наричат с различни модификации на ника, ама.. аз си го харесвам и за тфа съм си го избрала.

    Любимото : - И ти ли Бууте?

    Saatana vittu perkele hate crew!

  14. #14
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Е, казваш "Здрасти, аз съм ..../ник/ от примерно от тийнпроблем. Как си? " и тук се очквада ти се зарадва и да се заприказвате Е, ако имаш 5 мнения и тя не те познава няма какво да я заговаряш според мен
    Тва е тъпо.
    Примерно "Здрасти, аз съм черинка"

    Ето защо:
    Веднъж, в един бар, седим си и идва няква мацка и вика на един пич от компанията "оохо, ти ли си соул хънтер" .. и оня вика "НЕ" и се обърна на другата страна.....

    нормално извинявай мноо.. как ша го излага така..
    Та дори и да се засечат на улицата и да са само двамата.. тъпо е да се представиш като 'ник'..
    аз пък.. адски много се дразня някой като ми каже "чеееееееееееееееееееееее ееееериииииииииииииииии".. и някво мазно такова.. ауе.. по-добре се представяйте с имената си , но преди това се запознайте в чата и така!
    Хех. Да аз за това като си мислех, че виждам куул гърл (видяла съм близначката и) не я заговорих. Не и знаех името на девойката и как да се провикна. "Ауее... ти да не си куул гърл от тийн проблема, щот аз съм малка сладуранка"
    Представям си как щеше да ме погледне момичето...

  15. #15
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    Питайте Boot
    а пък ми е адски любопитно твоя ник как би звучал в разговония език..

  16. #16
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405

    Re: Какво казвате, когато видите .. ?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Как заговаряте някое момиче , което знаете от чата и я видите на вън .
    Какво и казвате , как и се представяте ? Помогнете малко , че си нямам представа какво да кажа, като видя някоя позната .
    Ей здрасти, ти си ... (ника), нали? Аз съм ... (твоя ник). Е, къде ще ходим сега ? :P
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  17. #17
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    Питайте Boot
    Не зацепих, честно.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Е не помня кфо съм казала тогава. И без това бяхме изпаднали в серийка на лигня.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  19. #19
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Бира бирааа пия всеки ден

    Saatana vittu perkele hate crew!

  20. #20
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    Вие сте едни гадни алкохолици.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си