.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Ниргеле

  1. #1

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    по света и унас после БТВ новините
    Мнения
    100

    Ниргеле

    Здравейте какво мислите за Наргелето. заслужава ли се да се пуши такова нещо. и дайте техники за приготвянето му

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Sofia =)
    Мнения
    192
    Значи приготвянето е малко сложно :
    3 килограма джоджан , малко леща и 9 тона чадел

  3. #3
    Guest

    *

    Не се казва Ниргеле, а Наргиле доколкото знам.
    Аз пуша от 1 година - тютюна се купува специално, въглените също. Приготвянето: слагаш тютюна в чашката, покриваш я със станиол, дупчиш станиола на ситни дупчици, слагаш горящия въглен(и) и пушиш. Естествено трябва да си прецените и с какво количество вода ще пушите(щото в самото наргиле се налива вода, през която минава дима), трябва да проверите дали добре се дърпа от маркуча, дали издишате много дим(щом е много, значи гори добре). Мен много ме кефи да пуша, даже преди година като се запалих по наргилетата си купих и си пуша редовно

  4. #4
    Guest
    Аз Ви предлагам да не го правите с вода, а с водка/бира или някъв друг алкохол ... снощи пробвахме с водка Флирт Ябълка и влиза някво мега свежо и въобще нищо не усещаш!

    Айде късмет!

  5. #5
    Аватара на dEScHy
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    zoo york
    Мнения
    81
    с чай пробвайте мн яко стаа :P
    Pet zaredeni pistoleta pravqt ra-ta-ta-ta ednovremenno i padash nazad broq do pet i kato pet pr1sta stisnati v iumruk chupim kr1sta i uhoto ti s1s zvuk

  6. #6
    Това да сипваш друго освен вода е пълна глупост!!!!!!! Начи слагаш една щипка тютюнец и една щипка масе(ама тряя да е Холандец ) и стаа мазалото ...
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от HouseSoul
    Това да сипваш друго освен вода е пълна глупост!!!!!!! Начи слагаш една щипка тютюнец и една щипка масе(ама тряя да е Холандец ) и стаа мазалото ...
    E , братлее, надали искат да сложат щипка 20 кинта в чашката и да изгори на 2-3 дръпки

  8. #8
    bbasaha
    Guest

    Kazva se Nargile

    Vij sa kakvo 6te ti kaja:
    NE se kazva nirgile a nArgile.
    Ima malka polza ot nego.

  9. #9
    ne sam spec po tiq raboti samo znam 4e e straxotnoooooo

  10. #10
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    всъщност не е нищо толкова забележително, особено след като едно ми докара бронхит
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    I'd tell you but I have to kill you
    Мнения
    149
    Ниргелето
    Бравооо
    Don’t you wish you were unborn again
    Just for a minute
    Just for a minute more

  12. #12
    Наргилето е суперрр
    Kogato cufnat temenujkite i rabotata trugne zle...ebi im maikata na si4kite i gledai ti da si dobre!!

  13. #13
    I az mn Obi4am Nargele, daje ba6ta mi go razpalva ponqkog, no razbira se sas speciqlen tutun ina4e s ne6to drugo ne bi mi dal mn qsno

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    хахахаахахахахахха божеееееее, прости му, той просто е прекалено прост хахахахахахах ниргеле хааххаахахахахаххаахахаха хахаххаахахахаххахахахах малееееее ти малоумен ли си вееееееееееее хахааххаахха

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    alice sw я раздуй

    Ниргиле

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си