.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Уикипедия

  1. #1
    Guest

    Уикипедия

    Някои статии са наистина добри, но ми писна докладите ми да са с фалшива информация. Какво мислите относно достоверността на Уикипедия? А дали има бъдеше?

  2. #2
    Аватара на EternalSilence
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Middle of nowhere
    Мнения
    351
    ами аз доколкото знам Уикипедия в по-голямата си част дава вярна информация, обаче като опре до години или пък разни други съвсем точни данни предпочитам да се презастраховам и проверявам и в други сайтове (бай гугъл ), за всеки случай - често се получават разминавания, най-вече заради времето по което е добавена информацията
    Reputation is what other people known about you. Honor is what you know about yourself.

  3. #3
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Spored men samata ideq za svobodna inciklopediq e strahotna stiga da nqma hora koito da se gavrqt. Za men Wikipedia e edin ot osnovnite iztocnici na informaciq i ima golqmo bydeshte ako prodyljava da se razviva tyka . =D>
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Не е 100% сигурна, предвид колко лесно може да се манипулира информацията. Но аз лично доста я използвам, защото дава подробна информация за най-различни неща в удобна форма. Ако искаш да прочетеш за някаква група например е идеална. Ако толкова държиш на достоверността, по принцип трябва да сравняваш с няколко източника.

  5. #5
    wikipedia-та да се гръмне фе...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си