.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: ЕГН?

  1. #1
    Guest

    ЕГН?

    Вярно ли е, че ЕГН е чисто българска простотия? На мен ми се струва адски просто това и ограничаващо. Аз да не съм затворник, че да имам номер. Как в развитите държави нямат такива простотии? В България защо има?

  2. #2
    Est i 4e v dr darjavi imat samo 4e ne be66e EGN ami be6to dr ... v pasporta mi go pi6e ama toi ne e vka6ti 4e da vidq ...
    LiUboVTa e PeSeN No NqMa PeSeN BeZ KrAi ... ♥ ♪♫♪ ....

  3. #3
    Guest
    В България няма никаква защита на личните данни.

  4. #4
    Абе във всички страни хората имат такова кат ЕГН само че не се казва така и е малко по-различно ма тва че имаме ЕГН не е лошо
    You're nombody until you're somebody!

  5. #5
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    Цитирай Първоначално написано от treehouse
    ма тва че имаме ЕГН не е лошо
    Обоснови.
    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    south_park
    Мнения
    324
    във всички други страни(щатите са най зле)не само знаят всичко за живота ти,ами и го притежават.и не си мислете че там няма номерца.името ти не е достатъчно да те разпознават,защото има много еднакви.едва ли ще ви е приятно да ви се оплетат данните с някой друг човек.при толкова много хора не можем да живеем в анархия.просто е необходимо
    аз съм по скоро против че в училищата слагат номера.а за това няма видима нужда.още от малък те възспитават като единица,не като личност.някой да не ми каже,че е едно и също с егн то.не ти се обръщат по егн вместо по име,както е в училище обикновенно

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    В Англия например нямат нито ЕГН-та,нито лични карти.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    [color=orange]Ами да, само в България го има и мисля чее доста далаверско/color]

  9. #9
    Ам представи си някой,който носи твоето име,убие човек.Тогава много ще си обичаш ЕГН-то.
    Позволи ми да се докосна до твоето сърце, позволи ми да го завладея, да бъда единственото нещо от което има нужда то!

  10. #10
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    вие се страхувате до смърт от хаоса.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си