.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    kak da se predpazq ot tova drugi hora da vlizat v moq skype?

    zdraveite na vsi4ki =]
    problema mi e sledniq ve4e dva pati mi razbivaha parolata v skype i super qko se izgavriha s moite aboati za tova vaprosa mi e sledniq ima li na4in da se predpazq ot tova dr hora da vlizat v moq skype.. do kolkoto znam i 2-ta pati horata koito sa vlizali v moq skype sa izpolzvali specialna programa s koqto sa namerili parolata mi no samo tova znam po tozi vapros

  2. #2
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Е,много е гадно,ама спасение май няма.На мене веднъж ми хакнаха скайпа,и после щях да му счупя ръчичките на онуй зверче,щото то само се издаде .Освен да си направиш някаква 12 знакова парола,съчетания от различни букви и цифри,и да не я даваш на абсолютно никого.Нито да казваш колко цифрена ти е паролата,как започва,как свършва и т.н. защото разбрах,че има начин да разбиеш така парола,ако знаеш от какво горе-долу се състои.
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  3. #3
    Просто си сложи нещо изчанчено за парола (пр. името и фамилията ти наобратно написани, моминското име на маика ти и тнт.). Има програма за разбиване на пароли (BruteForce), ама е бая слабичка. Четири-символна парола (само латински букви) - 13ч и нещо си търси
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
    Става една такава...енергийна напитка :P
    FUCK EMO !

  4. #4
    m nz kva e taq programa oba4e probvai s tva vseki den da si smenq6 parolata i da ne q zabravq6 i ne q kazvai na nikoi !!!!
    знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлna..прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА:акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:.нЕ мЕ поЗнАъЪш пО хУу сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е.:.пАдАм и стАъЪм,нО пАк сЪъм доБрЕ [!][!][!]

  5. #5
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268

    QPONECA

    Просто няма да казваш паролата малко ме самнява някой да се занимава с програма за да ти влезе в skype доста тъпо ми звочи

  6. #6
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    lol


    Като си ламе е неизбежно... Аз лично мога да те накарам да ми предоставиш паролата ти на тепсия.
    А мен можиш ли да накараш ?
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  7. #7
    Аватара на EternalSilence
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Middle of nowhere
    Мнения
    351
    както казват всички, смени си паролата с нещо невъзможно за отгатване, ето един мн готин трик за пароли - клавишите около G например, получаваш yhbvftg или пък сякви други такива дето изглеждат като random keystrokes но все пак се помнят лесно
    Reputation is what other people known about you. Honor is what you know about yourself.

  8. #8
    Forslor
    Guest
    Ами ако има инсталиран кеилогер или нещо друго на пс то . Ако ще и 4789ow9l8ie4y5gbsleyyeb4gs4ie пак ще се разбере паролата ... има си много начини


    *немога да пиша И -и- И ползвам транслатор , не е моя грешката

  9. #9
    Guest

    hmmm...

    E to i s 1000 cifri i bukvi da ti e pak mogat da q razberut ima si programki i t.n. taka 4e...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си