.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    CRAZY_DEVIL
    Guest

    Molqq vi,pomognete miii

    Моята история е следната...Аз съм момиче на 13 години...Немога да понасям майка си..Незнаете какво същенство е тя...Ето днес например аз исах да отида в братовечдка ми.Тя не е от моя град,но с рейс можете да отида,а тя не ме пусна,защото било топло...Баща ми ми даде,но тя не и не....Писнало ми е да се държи тоа лято така с мен.И знаете ли защщо...Защщото тази година завърших с успех 5 и половина Тя ми каза"Ще ти го върна тъпкано..Ти тази година ми изтрови нервите"...Как да й кажа,че не мога повече така?Аз немога да й го кажа,защото тя ще ме удари и отново Моля ви,дайте съвет

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    спокойно, ще я мразиш поне докато станеш на 30

    а иначе всички проблеми в семейството се оправят с равни дози смиреност и смелост
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  3. #3

    =)

    mii da ti kaja,pove4eto momi4eta i mom4eta na 13 god ne mogat da ponasqt roditelite si SpoX vs 6te se oprai Samo ne se qdosvai Do predi 2 god i az se paleh taka,ama ve4e ne im obru6tam vnimanie,da si vikat-ne mi pre4at

  4. #4
    Guest
    az na 13 se boreh s tati i si igraeh ... ZA RAZLIKA OT SEGA!

  5. #5
    Мистерия
    Guest
    И аз се ядосвам на мойта майка,ама не я мразя,напротив.А само да я познавате Аз съм много разхвърляна,моята стая рядко се вижда подредена а майка ми е прекалено подредена.Като се отвори гардероба и,дрехите са подредени по цветове и вид,а като простира дрехите на тересата пак ги нарежда по цвят,големина и гледа щипките да са същия цвят.Няма нужда да ви казвам,че в нейната стая,всичко свети и една прашинка няма.И като се почне с "Кога ще си подрудиш стаята","Виж си дрехите колко са намачкани"................

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си