.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Guest

    Къде могат да ми направят пъзел от снимка? ...идей...

    Идеята ми е следната, искам да взема някаква снимка и да я занеса някъде, за да направят пъзел от нея! Не знам къде е възможно да стане това, дали в някакво фото или на друго място?! Просто си спомням, че преди време бях чула, че някой си е правил и наскоро се присетих за това. Много ми се ще да стане номера, защото искам да изненадам приятеля ми с една наша обща снимка, която да му подаря във формата на пъзел, който да подреди и запази. Мисля, че ще се зарадва адски много на нещо подобно! Ако имате някаква информация по въпроса и можете да ми помогнете, моля споделете я с мен! Също така може да ми дадете някоя друга подобна свежа идейка..!

    Предварително благодаря!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    458
    Леле супер!!! И аз искамммммм!!!
    Някой знае ли??

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    И аз искам.Ще следя темата
    Оп вижте това http://www.fotolan.info/product.php?par1=334&par2=-
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  4. #4
    В студиата на Kodak. (Или Kodac,не съм сигурна.)

    Правилата съм си,но преди време и ще те излъжа за цената.

  5. #5
    Guest
    Kisses{P}, мерси за линк-а. Единственото, което ме притеснява е, че не мога да видя превю на снимката, която прикачвам, т.е. как би изглеждала като пъзел. Въпреки това, благодаря отново за линк-а, предполагам, че ще ми влезе в употреба!


    MusicIsTheKey, благодаря и на теб, че се отзова. А ти тогава снимка от цифров апарат ли им занесе или от обикновен? Предполагам, че могат и цифрови да правят на пъзел. Сигурно се носят записани на диск и такам.
    Между другото беше ли доволна от крайния резултат. В смисъл такъв сполучливо ли се получи?

    В най-скоро време се очертава да се разходя в някое студио на Кодак и ще видя за какво става въпрос.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Exothermic
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    1 244
    В копи центъра в Ориндж
    редлагат такава услуга
    “The Wu ist the way, The Tang is the slang, The Clan is the fammily”
    ... I`m fighting a holy war in the mental! ...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    какво стана с пъзелчето?дай инфо, че ми е интересно
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  8. #8
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476
    Пъзел се прави на фото шоп или друга програма с филтър
    и може супер изгодно да ви излезе ако може да си го направите
    аз не разбрах искате ваш пъзел на снимката или просто самата снимка да мине през филтър на пъзел?
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

  9. #9
    значи ако го знаете КОДАК-а на Славейков.... там съм си правил... зависи от размера.. мисля че беше около 4-5лв

  10. #10
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Ама как излиза като истински пъзел или просто увеличена снимка и нарязана и колко голяма беше за 5 лв?

  11. #11
    като истински пъзел еми не е много голяма.. мисля, че от 30 парченца е пъзела

  12. #12
    Guest
    Ама там трябва да си занесеш снимка от цифровия качена на диск нали, а не хартиена от обикновен апарат или може и двете???

  13. #13
    мисля, че може и от 2-те

  14. #14
    Guest
    Мерси много за информацията!
    А може ли да ми пообясниш къде точно е това Кодак студио, защото мисля днес да ида до там?!
    Между другото имаш ли спомен за колко време ти направиха пъзела, в смисъл дали може да стане за ден или отнема повече време?!

  15. #15
    Там, където щампират и блузки
    Аз съм виждал и става веднага. Имат и готови снимки , а можеш и ти да си занесеш своя на дискетка

  16. #16
    Guest
    Хмм, а къде щампират и блузки??
    Не бе, сериозно наистина не мога да се сетя? Някъде там около сергиите с книгите или ??

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Хмм, а къде щампират и блузки??
    Не бе, сериозно наистина не мога да се сетя? Някъде там около сергиите с книгите или ??
    Амии аз не съм от София и не знам къде са сергийките, но 100% имате поне 50 такива магазини. Питай твой познат или се разходи по някоя голяма улица и ще намериш

  18. #18
    Правиш поръчката днес и утре ти е готово

    А иначе се намира след сергиите. Зад пейката с паметника на Славейков

  19. #19
    Guest
    xaxx 4udesna ideq za tva za pyzela no problema e 4e ne sym ot sofiq a ot ruse i nz v koe foto studio da otida aide ako nqkoi moji da mi kaje neka pi6a aa i snimkata kato istinski pyzel li izliza ili e taka narqzana ? predvaritelno vi blagodarq

  20. #20
    ами някое студиона на Кодак

  21. #21
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Правиш поръчката днес и утре ти е готово

    А иначе се намира след сергиите. Зад пейката с паметника на Славейков
    В Ориндж нали Току що се връщам от там, но видях само, че може да си дадеш блузка за щампа
    И на мен ми стана интересно
    What you give is what you get!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Еми преди гледах в Красно село...там до пазара има едно фото студио...там правят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си