.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    ako moje malko pomo6t

    moje li nekoi da mi kaje kak da si naprava sait v hit.bg
    mn vi se molq ako znaete kak pi6eteili ostavete skype na li4no
    [-o<

  2. #2
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Брато плаща се!!!!!!!!!

  3. #3
    NE E VQRNO
    ne se pla6ta 1 pi4 si napravi ma ne mi kazva kak

  4. #4
    Здравей, заблудени братко
    Имам един въпрос към теб: Защо подяволите ти е сайт ?
    Иначе не виждам вече смисъл в него, аз имам ама него ползвам, от 3 години не съм му правил ъпдейт

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  5. #5
    awe molq ti se kai kak da si go naprava
    mn mi trebva
    i samo BOTEV

  6. #6
    ok
    i az 6te probvam tam

  7. #7
    mi ok
    napi6i go linka 6tom 6te stane po barzo

  8. #8
    Аватара на EternalSilence
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Middle of nowhere
    Мнения
    351
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    с какво ще си качваш сайта,сам ли или с прорама.Ако искаш ще ти дам линк към една програма която много ще те улесни и ще ти го качи за 5мин.,а иначе с часове ще качваш и много зор ще видиш...
    луда ли си как с програма ще го качи чак толкова по-бързо бе
    за по-бързо качване експертите препоръчват просто да си платиш за по-бърз нет

    пич, за безплатен хостинг, например във hit.bg или atspace.com (второто ти го препоръчвам ако още не си избрал сървър), просто трябва да се регнеш, което си е безплатно, и да четеш евентуално хелповете ако не можеш сам да се оправиш и си следваш линковете, сайтовете си имат скриптове за ъплоуда и от програма просто няма смисъл...
    Reputation is what other people known about you. Honor is what you know about yourself.

  9. #9
    Аватара на EternalSilence
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Middle of nowhere
    Мнения
    351
    sexita, аз какво казах? ИЗОБЩО НЕ ТИ ТРЯБВА ПРОГРАМА, само ще си пълниш системата с регистри... пълна глупост е, а и щом си го качила за 3 минути твоя сайт значи.... просто интернета ти смуче щото 3 минути са адски много време
    пак повтарям, със или без програма няма разлика в скоростта по простата причина, че интернет канала ти е един единствен и на колкото и парчета да дробиш и качваш сайта, просто няма значение.... а и не ми казвай, че си засичала време със и без програмката, при интернет такива тестове са просто смешни щото факторите са повече отколкото можеш да преброиш....
    Reputation is what other people known about you. Honor is what you know about yourself.

  10. #10

  11. #11
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    По добре си намери Хостинг където има повече Мегабайти в Хит дават много малко
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  12. #12
    @Anf3tamin4o защо подяволите му трябва място за сайт(димек хост) с повече свободно пространство?
    Дане би в писането на сайт да няма опция :HyperLink(за непознатите слагане на линк)
    Че аз съм качил моя сайт в фрее.бол.бг и съм дал линкове за игри и програми от дата.бг
    Иначе ако правиш сайт прави го в бол.бг има безплатен файлов мениджер , а и дават 20мгб фрее А след това рег в дата.бг и си качваш всичко необходимо за сайта ти в бол-а, като даваш линкове на там.

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    абе ти не разбираш ли че без програмата ще качва всичко едно по едно,всяка картинка,всеки фаил,всяко меню по 100 пъти...
    С програмата се качва на веднъж
    По-добре замълчи.
    Incomplete..........

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Ин Дъ Мидъл Ъф Ноулеар
    Мнения
    559
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от LGPz
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    абе ти не разбираш ли че без програмата ще качва всичко едно по едно,всяка картинка,всеки фаил,всяко меню по 100 пъти...
    С програмата се качва на веднъж
    По-добре замълчи.



    Би ли си дала сайта,за да го видя?
    Incomplete..........

  15. #15
    a zadaljtelno li e da e hit ima mn dr kato naprimer -Piczo i glog nai6 to4no v piczoto stava za Botev

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си