.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    Rolling Stones - Румъния

    Хей, имаше ли някой от вас на концерта. Беше уникален, не може да се сравни с нищо. Просто не може да се опише. Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше. Беше.... Нямам думи. Най-върховното усещане.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  2. #2

    Re: Rolling Stones - Румъния

    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше.
    Колко ли още момичето в тоя част на концерта си мислят същото?

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    Re: Rolling Stones - Румъния

    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Да не говорим, че групата беше на 2 метра от нас, а Рон Уудс ми се усмихваше.
    Колко ли още момичето в тоя част на концерта си мислят същото?

    Хаххахах... Хич не сте се променили
    Както и да е, няма значение кой какво си мисли и дали наистина сстана това. Важното е, че прекарването беше невероятно.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  4. #4
    Иначе разкажи имаше ли разни по-интересни заигравания с публиката, каквито имаше на Менуар например?


    бтв А пъкпреди време по време на концерта н Хелоуийн в Каварна едни на 2 метра пред мен надигнаха бутилките с водка (заедно със запалките) по време на една балада и китариста и басиста на Хулолуийн ги видяха и умряха от смях. Със сигурност са видели въпросните субекти.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Иначе разкажи имаше ли разни по-интересни заигравания с публиката, каквито имаше на Менуар например?


    бтв А пъкпреди време по време на концерта н Хелоуийн в Каварна едни на 2 метра пред мен надигнаха бутилките с водка (заедно със запалките) по време на една балада и китариста и басиста на Хулолуийн ги видяха и умряха от смях. Със сигурност са видели въпросните субекти.
    Еми какво да кажа. Беше най-удивителното нещо в живота. Въпреки това, че съм толкова голяма фенка на Гънс, не мога да отрека, че Ролинг Стоунс са най-великата група, кояо някога светът е виждал. Не можеш да повярваш, че Мик Джагър е на 64 години, невъзможно е. Той не се спря 2 часа. Уникален е. Да не говорим, че едва ли не ни пяха на ушенце. Но проблеми нямаше. Учудих се колко интелигенттна беше румънската публика. Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...[/b]
    Ама вие да не сте били с него? Че аз от ТВ-то съм останал с впечатление, че си е пич. Какви проблеми да е правил?

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Цитирай Първоначално написано от ErinEverly
    Единствено Ники Кънчев правеше проблеми...[/b]
    Ама вие да не сте били с него? Че аз от ТВ-то съм останал с впечатление, че си е пич. Какви проблеми да е правил?
    Еми... Първо... Щеше да ме смачка. Имам ебаси синините от него. Буташе се като говедо. Беше точно до дясното ми рамо. Смърдеше на пот, удряше всички покрай него... Абе... Много бях ядосана.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  8. #8
    Не знаех, че Ники Кънчев е метъл, че да мирише. А не ти ли е хрубвало, че се размирисал от дългия път в тия жеги и ако не се къпал 2 дена (което попринцип е крайната граница през лятото) и вече смърди. АБе направил ти е повече впечатление, защото е известна личност. Още хиляди хора са се бутали и са скачали, ама не си ги забелязала.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Не знаех, че Ники Кънчев е метъл, че да мирише. А не ти ли е хрубвало, че се размирисал от дългия път в тия жеги и ако не се къпал 2 дена (което попринцип е крайната граница през лятото) и вече смърди. АБе направил ти е повече впечатление, защото е известна личност. Още хиляди хора са се бутали и са скачали, ама не си ги забелязала.
    Хаххахах... Верно си е, много беше бутаница. Но, наистина, мен впоследствие ми казаха, че е бил Ники Кънчев. За мен до последно си беше едно българско лайно, което е далеч от нормалното отношение с хората

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  10. #10
    А ти сигурна ли си, че не са се майтапили с теб? Как според теб няма да се къпе човек, които поддържа добър външне вид за всяко предаване, особено покрай Биг Брадър, който беше всеки ден?


    Иначе не съм Ники Кънчев Ултрас.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    А ти сигурна ли си, че не са се майтапили с теб? Как според теб няма да се къпе човек, които поддържа добър външне вид за всяко предаване, особено покрай Биг Брадър, който беше всеки ден?


    Иначе не съм Ники Кънчев Ултрас.
    Хаххах... Не са, не са. Абе.... То беше нормално. По-скоро ме издразни, че така ме избута. Аз по едно време можех да се обзаложа, че ще ни смачкат (не в частност Кънчев, де). Беше си страшно. Но това беше част от преживяването

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си