.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 63 от общо 63
  1. #51
    Ами и аз най-накрая вече се реших да пиша тук.... Колкото и да ми е трудно да си призная аз също съм болна от булимия.И наи-лошото е,че го правя вече почти 4 години... Представяте ли си?И сега сякаш не мога да спра. Никога не съм била дебела,напротив,но това нещо се''отключи'' когато мама почина и аз сякаш чрез повръщането исках да изхвърля болката от себе си. Но в последствие не можах да се спра и сега не знам вече какжо да правя. Всеки ден си казвам,че днес няма да го правя,но се предавам и пак всичко започва отначало. Не знам до къде ще стигна ,ако продължавам в същия дух...
    Impossible Is Nothing!

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от lizzard_92
    С всички сили се бори,със зъби и нокти!!! [-o< Всички сме с теб!!!Успех и дано да се оправиш [-o< [-o< [-o< [-o<
    +1 Успех на всички болини от тази коварна болест, дано се оправите по скоро НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

  3. #53
    И аз се престраших да пиша тук. Не съм болна от анорексия или булимия, но имам проблеми...и сега отново съм на диета. висока съм 1.68- 1.70 и тежа 67кг. Аз не се харесвам, дори усещам че и на тялото ми му е тежко и искам да сваля 10-тина кг. Но голяма вина смятам че имат и родителите ми, те искат да отслабна (здравословно разбира се) но ми натякват прекалено мн. Преди няколко седмици баща ми ми каза: " Е, кой ще се ожени за тебе ако си такава дебела?!" Това ме съсипа! Няколко дни ходех като болна, не можех да си събера мислите в главата. Сега зн вече че ще отслабвам заради себе си, заради др не си заслужава. Но когато бях 7- ми клас ми идваше в повече всичко и похапвах доста. На моменти съм изяждала по половин хляб на ядене и то от нерви. Сякаш там успявах да излея всичката си насъбрана ярост или нз.. Опитвала съм се няколко пъти да повърна (защото преяждах до крайна степен), но никога не съм успявала, защото попринцип не мога да повръщам без да искам).
    Ходих на диетолог, но не ми помогна, дори не ми изписа някаква конкретна диета.
    Миналото лято за 1 месец успях да сваля 5 кг (които после си върнах малко по малко), но тогава само аз си зн как съм ги свалила, мн упражнения (вкъщи), малко храна: най-вече салати, плодове, почти никакъв хляб, нищо мазно, нищо сладко, никакво месо. Майка ми се съсипваше доакто ме гледаше как страдам и как искам да отслабна.

    Искам да отслабна, но не искам да си съсипвам здравето, но вярвам че ще успея.
    И на вас момичета пожелавам успех с неволите, здраве(то май на всички ни е нужно) и здрав разум, който да ви помага да разсъждавате трезво.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  4. #54
    Да, marilyn, и твоете не е лесно Не знам как бих се чувствала аз,ако тате ми кажеше нещо подобно.Но в никакъв случай не се поддаваи на коварностите на булимията или на анорексията,защото веднъж попаднала там,измъкването е адски трудно. Най-важното е ти да се харесваш такава,каквато си и да не приемат насериозно хапливи забележки като тези на бащата ти( знам,че ти е баща,но не бива да ти говори така).Опитаи се просто да съчетаваш храните правилно,да се движиш повече и ще видиш,че резултатът сам ще дойде. Имаи смао малко търпение и воля,тожа е всичко.
    Impossible Is Nothing!

  5. #55
    Мс Hottie. Зная че въпреки че ми е баща, няма право да ми говори така и сега ми е все едно за това което е казал. Аз не искам да отслабна заради него или някой др, а само заради себе си.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #56

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    55
    Четейки написаното от другите стигам до извода,че не момичетата с наднормено тегло развиват тази болест,а тези който са в нормалните за тях килограми!За съжаление и аз спадам към тях,но явно имах волята да се спра навреме.Не съм търсила помощ от някои друг!Сама се преборих!Мисълта,че последствията можеха да са фатални сега ме плаши!Въпреки,че се отървах само с лек дисбаланс на цялата ми имунна система,разместване на долните зъби и косопад си е направо чудо!Така,че момичета НЕ ЗАПОЧВАИТЕ!!!Да започнеш значи да се убиваш всеки ден малко по малко!Това е най-лошото което можете да си причинити сами!И единствения начин да спрете е сами да осъзнаете,че си вредите!
    Не вярвай на онова, което си чул.

    Не вярвай в традицията, само защото се

    е предавала от поколение на поколение.

    Не вярвай на нищо, което е повтаряно много пъти.

    Не вярвай, защото написаното идва от някой стар мъдрец.

    Не вярвай на догадки.

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от iveto89
    offf mili4ka vij...purvo nedei pii vitamini pod formata na tabletki,za6toto ot tqh se nadebelqva,ograni4i vitaminite,kato gi priema6 samo i edinstveno 4rez plodove i ne povru6tai i tqh.znae6 4e ot plodove ne de pulnee!!oba4e misli6 bezkraino gre6nooo!!!!vse edno vijdam sebe si v samoto na4alo.tova ne e nito nai-lesniqt nito nai-burziqt na4in da stopi6 kg,a imenno obratnoto nai-trudniqt i tejuk put.sama kazva6 4e znae6 posledstviqta,emi...dobre..6tom iska6 perfektno tqlo..nqma problem,vse den nad toaletnata si povru6tai i spazvai grafika,ni6to 4e nqma da ima6 kosa,ni6to 4e zubite ti 6te se ru6at par4e po par4e,ni6to 4e kostite ti 6te po4nat da te tormosqt,sa useta6 bolka v stavite i pri dvijeniq...no nali 6te si slaba.nqma zna4enie,4e 6te se umorqva6 mn burzo i 4e nqma da se 4uvstav6 pulnocenen 4oek,vajnoto e 4e kato se vidi6 v ogledaloto i popita6"ogledalce,ogledalce ot stenata koq e nai-slaba na zemqta?"OTGOVORUT 6TE E TI!!mainata mu ,4e noktite ti 6te se cepqt o6te ot nai-vutre6niqt im krai 6te se se lu6tqt kato sluda,kakvo kato cikulut ti 6te spre i ako vodi6 polov jivot 6te si vinagi pritesnena i 6te pita6-emi sega ako sum bremenna?????vajnoto e 4e 6te si perfektna v svoite sobstveni o4i,nali????da ne govorq za vutre6nite ti organi......tam vsi4ko 6te e le6,ligavicata na stamaha i hranoprovoda 6te e razqdena,6te ima6 rani4ki,ot povru6taneto glasut ti postepenno 6te stane drezgav i tova 6te se prevurne v permanentno sustoqnie.....no nali 6te si SLABA.E ako priema6 vsi4ki tezi ne6ta,s koito budi sigurna 6te se sbluska6,ako produljaav6 taka,ne misli 4e 6te ti se razmine,za6toto bolimiqta ne pro7tava,ne pravi kompromisi......togava davai,ru6i nai-cennoto koeto ima6,no znai 4e bez zdrave nie sme ni6to,nqma da ima pove4e 6tastie,semeistvo,lubov,realizaciq ...


    лелеее колко много ме наплаши с тези изказвания

  8. #58

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    balgari,ruse
    Мнения
    36
    zdraveite az sam momi4e no ot skoro razbrah 4e i az mojebi imam tozi problem no teja pove4e povra6tam vinagi sled hranene kogato spodelih s edna fr tq mi kaza 4e mo0jebi sam bolimik otidoh na lekar bez an6te i te i kazaha 4e sam sega me e strah da ima kaja opitrah se da spra no ne6to ne se polu4i pak otnovo o otno vseki den ponqkoga se straskam no ne psihikata mi e tam povra6atne pobarkvam se no ne stava

  9. #59
    http://together-ed.org/index.php Ето ви един форум за булимията и анорексията, който би ви помогнал.

  10. #60
    не искам да развалям женското ви ''парти'' но неможах да прочета нищо като хората защото ТОВА чудо не се чете !!
    използвайте кирилица, бе хора !!
    все пак се намираме в България и имаме собствена писменост !!
    вчера беше 24 май за Бога !!
    съчуствам ви ...
    но е тъпо и това, което правите вие .. !!
    сега може да ми се карате що ви се карам

  11. #61
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от nan4eva
    zdraveite az sam momi4e no ot skoro razbrah 4e i az mojebi imam tozi problem no teja pove4e povra6tam vinagi sled hranene
    при булимичките това непостоянно тегло е нормално Винаги -5/+5 кг.
    Аз вече уж не спазвам диети,но от периода с анорексията още не иска да ми се нормализира цикъла.Не ми е идвало от 17 февруари..Ужас..
    Форумът който foreverr е постнала е много хубав.Всъшност единственият български форум за такива проблеми...
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  12. #62

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    WonderLand
    Мнения
    134
    Не се ли пише бУлимия?
    По темата:
    Болестта е доста свирепа, както анорексия и обезитета. Не си съсипвайте организма само заради някакви си 5-6 килограма. Имам приятелка, която също беше булимичка, но навреме я накарах да отиде на лекар и се излекува. Сега е добре, беше си върнала същите килограми,но със спорт и здравословно хранене влезе във идеалната си форма. За това не крийте болестта от родителите си. Краят може да е фатален.
    So sick of dime divas, fake bitches and masturbating motherfuckers !

  13. #63
    Повече от фен Аватара на amnessia
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    България
    Мнения
    442
    Аз имам съмнения за нещо такова но при мен не е толкова фатално.Значи миналата зима се разболях от грип жестоко цял месец на легло без апетит бях 43 кг сега съм 39 кг и съм на 15.Висока съм 160см.Мисълта ми е , че преди да ям тоест когато съм гладна и ще ям ми се повръща - но не повръщам..След ядене понякога пак ми се повръща но не повръщам.Често се изморявам и то не от дълги разстояния.Попринцим ми е много слаба имунната система
    БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си