.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    SAIT ZA FILMI PLSSSSSSSSSSSSSSSs

    hora kajete ot koi sait da teglq filmi molqqq viiiiiiiii.
    Ot skoro imam komp i po4ti ni6ty neznam.
    2 dni ve4e tarsa da si svalq ot nqkade film4eto "beli madami" i nemogaaaaaaaaaaa da go namera i nemoooga
    plsssssss kajete miii
    kazaha mi da si svalq nqkakva programa Flashget i s1s neq da svalqm no nali parvo trqq da napi6e6 link ot koi sait da go svali6.PLSSS HELLPP

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от 182+44_4adel
    В замунда има доволно много филми


    zamunda, koi she mu obqsnqva kvo e torrent sled kato ot skoro ima pc i po4ti nishto neznae, ARENABG. COM/cat probvai

  3. #3
    Guest
    da no v zamunda nemoga da se registriram a to mi iska navsqk1de registraciq.Kato natisna otgore na "login/registration" mi ispisva - : "The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later... "
    a v arenabg opitah no nemoga.Kato napi6a nai otgore(kade se tyrsi) nqkoi film i to mi kazva 4e go nqma.Sigyrno opitah s 10 filma i nikoi nqma

  4. #4
    Guest
    aaaa i koq programa da si svalq da gledam 6oto svalih ot nqk1k1v sait edin film (no samo 1 moje6e) iii sega kato go otvorq (s windows media player) i mn prekasva kato go gledam :S
    1000000xx predvaritelnoo

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    aaaa i koq programa da si svalq da gledam 6oto svalih ot nqk1k1v sait edin film (no samo 1 moje6e) iii sega kato go otvorq (s windows media player) i mn prekasva kato go gledam :S
    1000000xx predvaritelnoo

    Svalqsh kodeci CCCP ili Klite i pucash s crystal ili bs player \/

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    da no v zamunda nemoga da se registriram a to mi iska navsqk1de registraciq.Kato natisna otgore na "login/registration" mi ispisva - : "The current user account limit (320,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later... "
    a v arenabg opitah no nemoga.Kato napi6a nai otgore(kade se tyrsi) nqkoi film i to mi kazva 4e go nqma.Sigyrno opitah s 10 filma i nikoi nqma
    ъъ и на мен така ми става
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  7. #7
    В арената имената на филмите не са точно така,както се казват...т.е. ако филма е It's All Gone Pete Tong трябва да се напише It All Gone Pete Tong...просто има някакви малки разлики в имената на филмите,но ако не са написани,както трябва,не излизат...така че пробвайте с малки корекции в name-a...би трябвало да стане...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си