.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    389

    Moderated:Петна на лицето

    predi 5 dni bqh na plaj i ot slanceto mi izlenaha petna po liceto misleh che shte mi se mahnat no te si stoqt s kakvo moga da gi mahana zashtoto pak iskam da otida na plaj no s tova lice me e malko sram v smisal ne ne sa mn petnata samo po cheloto i nosleto

    Moderated by krem4et0
    т.7 от Правилата на форума!
    Живеи живота има смисал
    живеи във всеки изминал ден
    живеи защото те обичам
    живеи но заедно със мен

  2. #2
    Доколкото знам сокът от магданоз има избелващо действие.
    На мен като по-малка ми били излизали някакви такива петънца по лицето и казали на мама да ми вземе слънцезащитен крем с екстракт от кафе или какао (след като се махнат разбира се)

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jaffs
    Доколкото знам сокът от магданоз има избелващо действие.
    На мен като по-малка ми били излизали някакви такива петънца по лицето и казали на мама да ми вземе слънцезащитен крем с екстракт от кафе или какао (след като се махнат разбира се)
    mi nishto ne stava magdanoz ;(

  4. #4
    Opitai s krem ''celerit'' deistva izbelva6to i ot li4en opit zn 4e maha petna. Predi 2 godini sled moreto mi bqha izlezli i si go vzeh , i ot nego iz4eznaha. Samo deto miri6e gadni4ko i ima gaden zelen cvqt.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  5. #5

    Re: ;( losho losho

    Цитирай Първоначално написано от charovnata_
    predi 5 dni bqh na plaj i ot slanceto mi izlenaha petna po liceto misleh che shte mi se mahnat no te si stoqt s kakvo moga da gi mahana zashtoto pak iskam da otida na plaj no s tova lice me e malko sram v smisal ne ne sa mn petnata samo po cheloto i nosleto
    ползвай бебешки кремове
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си