.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    SHINODA
    Guest

    Как да си направя сайт?

    HEY HORA KAJETE MI KAK DA SI NAPRAVQ SAIT PLSSS...

  2. #2
    SHINODA
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Като умреш в кофите.

    Може да се опиташ и да потърсиш с търсачката на форума.

    Bratle ako misli6 da se pravish na glupak po dobre ne mi pishi az govorq seriozno i 4akam seriozni otgovori!!!!!

  3. #3
    SHINODA
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Цитирай Първоначално написано от SHINODA
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Като умреш в кофите.

    Може да се опиташ и да потърсиш с търсачката на форума.

    Bratle ako misli6 da se pravish na glupak po dobre ne mi pishi az govorq seriozno i 4akam seriozni otgovori!!!!!

    Аз ти давам сериозен отговор!!!!


    ПОТЪРСИ В ШИБАНИЯ ФОРУМ, ЗАЩОТО МИ ОМРЪЗНА ДА ПОВТАРЯМ ЕДНО И СЪЩО!!!!

    РАЗБРА ЛИ СЕГА КАКЪВ ОТГОВОР ТИ ДАВАМ???

    AAAAA OK IZVINQVAI TOGAVA NE ZNAEH SORRKA A KADE E TAQ TURSA4KA 4E NE6TO NE Q VIJDAM?

  4. #4
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    То щом го задаваш така въпроса е ясно, че хич не знаеш какво значи да си направиш сайт....
    Пробвай нещо по-просто първо, пък тогава с уеб-дизайн се занимавай...
    И без това ако не знаеш основите няма да се справиш.
    - Всички авто-части на едно място!

  5. #5
    Аватара на EternalSilence
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Middle of nowhere
    Мнения
    351
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    То щом го задаваш така въпроса е ясно, че хич не знаеш какво значи да си направиш сайт....
    Пробвай нещо по-просто първо, пък тогава с уеб-дизайн се занимавай...
    И без това ако не знаеш основите няма да се справиш.
    абе то няма кой знае колко по-прости неща...

    за да започнеш ти предлагам да потърсиш разни гайдове за HTML или направо можеш да започнеш с някоя програма, например Dreamweaver (аз с нея си правя сайтовете, въпреки че не знам HTML), обаче ще е добре да си намериш разни tutorials и малко по малко ще разбереш за какво става въпрос
    още нещо - това не се научава за 1-2 дни, особено ако нямаш кой да ти помага и да ти показва кое как се прави, постоянството е ключа
    Reputation is what other people known about you. Honor is what you know about yourself.

  6. #6
    зна4и можеш да си купиш книжката "Интернет Пълен Справочник" на издателство СОФТ ПРЕС.Струва само 7 лева и там е обяснено много лесно!

  7. #7
    аз сама се пробвах първо в piczo (което си е доста прости4ко) и постепенно нау4их HTML, сега ми е мн лесно сама да си правя всякакви неща, защото вси4ко е HTML! всъщност HTML е компютърната азбука но, за да я изу4иш добре ти трябва доста време и постоянсво! аз се занимавам с HTML активно от около година и нещо! пожелавам ти успех

  8. #8
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Хах вярно.
    То не само езици са уен-дизайн има отгоре на това.
    С други думи госпожицата има представа само от HTML и явно си е помислила, че всичко на него се пише...
    - Всички авто-части на едно място!

  9. #9
    Inn4etO
    Guest

    :!:

    Abe q nekoi malko po-prosti4ko da obqsni na edno typo momi4ence kato mene kak da si naprai sait ! 6oto ve4e mn sa iznervih ! imam saitove NAVSQKYDE ! Pravih si prez piczo(pone 10!),prez sait4e.bg (to4no 5 saita !),prez dir.bg , prez blog.bg , prez forumi.bg ............. i ot si4kite ni6t0 ne staa ! pls nekoi da mi obesni malky po-prosto 6oto sym ot sportnoto i ne sfa6tam kat trea !
    PS.moe i da ne provera skoro tyka taka4e ako moe i na maila 6a sym vi mn blagodarna ! inn4et0o0.gmail.bg

  10. #10
    mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto

  11. #11
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto
    visual basic Tи ме застреля с този Висуал Басик за сайтове .Запомни че на това се пишат повечето вируси и за напреде да знаиш че той не се използва в сайтовете
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    mne opredeleno....ima i javascript i flash i activeX...visual basic ama prosto obiknoveno xorata po4vat ot nai prostoto
    ei mn mn pls kaji mi nekyf prosti4yk na4in 4e naprao ve4e sa o6a6avih s teq saitove pyk mn iskam da si imam moi sait ! pls pone nqkyf syvet kak da go napraa ili ot kyde da go napraa ili ako vie imate saitove kajete nqkoi da vida kak ste gi napravili ! [-o<

  13. #13
    Изтегли си WEB PAGE MAKER.
    Много шибаняци сега ще тръгнат да казват:
    "С нея не можеш да направиш нищо" и т.н. , но той си иска обикновено сайтче!
    Call it dumb call it luck call it love or whatever you call it but
    Everywhere I go I keep her picture in my GSM like here

  14. #14
    inn4eto
    Guest
    mn thanks !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Не обиждай Тази програма е доста тъпа има къде къде по хубави като Macromedia ?
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си