.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: stranen problem???

  1. #1
    Guest

    stranen problem???

    zna4i as s1m f-4e i hodq s edno mom4e ve4e 4 meseca, no toi mai e devstven i dosega ne sme go pravili vse o6te, a toi v1ob6te ne mi pravi nikakvi nameci, az ne s1m devstvena i nz za6to takase poly4ava.toi e na 18, as na 17 i nz kfo da praq za6to ne iska spored vas i dali trqbva da govorq s nego za tova ???

  2. #2
    Намекни му ти Просто може да не иска да ти дава зор, ми да чака някакъв знак И аз бях така първият път

  3. #3
    Супер фен Аватара на kofti_nick
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    там където дъгата се допира до небето, мястото където ангелите се учат да летят...
    Мнения
    1 139

    Re: stranen problem???

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zna4i as s1m f-4e i hodq s edno mom4e ve4e 4 meseca, no toi mai e devstven i dosega ne sme go pravili vse o6te, a toi v1ob6te ne mi pravi nikakvi nameci, az ne s1m devstvena i nz za6to takase poly4ava.toi e na 18, as na 17 i nz kfo da praq za6to ne iska spored vas i dali trqbva da govorq s nego za tova ???
    Ти си на ход ...
    Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

  4. #4
    Guest

    Re: stranen problem???

    Цитирай Първоначално написано от Triple-H
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zna4i as s1m f-4e i hodq s edno mom4e ve4e 4 meseca, no toi mai e devstven i dosega ne sme go pravili vse o6te, a toi v1ob6te ne mi pravi nikakvi nameci, az ne s1m devstvena i nz za6to takase poly4ava.toi e na 18, as na 17 i nz kfo da praq za6to ne iska spored vas i dali trqbva da govorq s nego za tova ???
    Ти си на ход ...
    kfo ima6 vpredvid? smisal kak to4no da mu namekna kfo da pravq mn s1m ob1rkana

  5. #5
    Ми, примерно като сте по осамотени и решиш, че искаш да го направите, е достатъчно ръката ти да му стигне до между краката. Няма по-добър намек от това.

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    мда направи го и ще видиш как ще иска изведнъж само да го отприщиш и..

  7. #7
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Не му намеквай с думи, а с действия. Целувай го много страстно и ръчичките ти да шарат навсякъде, постепенно и той ще почне така. Той сигурно ще се притесни, но след още 3-4 разгорещявания ще му изчезнат страховете /предполагам, че го е и страх да не би да не се справи, което за мен е нормално /.

  8. #8
    Голям фен Аватара на 50cent
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    875

    Re: stranen problem???

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zna4i as s1m f-4e i hodq s edno mom4e ve4e 4 meseca, no toi mai e devstven i dosega ne sme go pravili vse o6te, a toi v1ob6te ne mi pravi nikakvi nameci, az ne s1m devstvena i nz za6to takase poly4ava.toi e na 18, as na 17 i nz kfo da praq za6to ne iska spored vas i dali trqbva da govorq s nego za tova ???
    toq s koito izliza6 spored men e mnogo umen 6toto ne ti dava zor i po tozi na4in ti pokazva 4e ne se intereuva samo ot sex i se nadqva i ti da go razbere6 de 6tot i az pravq taka a puk ako iska6 sex samo mu namekni malko i toi 6te e v deistvie

  9. #9
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    pritesnqva se mom4eto.. deistvai.. ti si go pravila i predpolagam znae6 kak stava
    Love you Kris !!!

  10. #10
    Покажи му, че го желаеш!

  11. #11
    Fani go za malkia mu priatel i da vidim dali ne mu se prai seks!Moge bi prosto se pritesniava.
    “Вчера две неизвестни лица нахлули в дома на семейство Иванови. След като заключили гражданката Иванова в банята, те принудили гражданина Иванов да изпие с тях две бутилки водка.”

  12. #12
    Все някога трябва да го направи пича поговорете за това

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си