.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Vreme za promqna

  1. #1
    vreme za promqna
    Guest

    Vreme za promqna

    Ne vi li pisna ot tova vseki da e losh s drugite hora, nqma tolerantnost nqma uvajenie, vinagi mislish kak da imash izgoda i da prichinish zlo na drugiqt do teb , neka se nauchim da se uvajavame i da si pomagame taka jivotat bi bil dosta po hubav.
    Zapochvam iniciativa, dvijenie, pyt kym promqnata...kato za nachalo shte napravq sait imam mnogo hubavi idei koito misli che moje da mi pomogne s saita i iska da se promeni kym po dobro neka mi pishe na maila kotiooo@gmail. com ............Vreme e hora zamislete se po dobre da sme dobri edin kym drug i da si pomagame otkolkoto da sme zli =D>

    Molq koito iska da pomaga i da razbere za kakvo stava na vypros da pishe na maila ...Blagodarq Vi i zapomnete za da te yvajavat zapochni da uvajavash sebe si podai ryka na tozi koito uma nujda ot pomosht bez da iskash neshto v zamqna

  2. #2
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    е, аз затова съм в СЕКТА
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  3. #3
    vreme za promqna
    Guest
    hi, tuk ne stava vypros za sekta a zatova kak obiknovenite hora moje da gi sybere ideqta da sa dobri edin kym drug, s tazi malka krachka e pytqt kym promqnata horata po cql svqt se izbivat neka pokajem che chovek ne e kryvojaden hishtnik a moje i s dobro....v kraina smetka chovek v samoto nachalo e dobyr jivota go pravi zyl

  4. #4
    ako nqkoi si pomisli 4e temata ne v to4niq razdel gre6i 6toto toq e na mn seriozni narkotici
    NON MOLLARE MAI!!! НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от quench
    е, аз затова съм в СЕКТА
    Кампания"Нека да пречистим Света".
    П.П. Носенето на червени вратовръзки е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

  6. #6
    xaxaxa kotio xaxaxaxa
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си