.
Отговор в тема
Страница 10 от 14 ПървиПърви ... 67891011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 342
  1. #226
    Ами аз ходя на фитнес 2 или 3 пъти седмично - зависи от това кога имам време. Ето какво правя там:
    30 минути на пътеката - 20 бързо ходене, 10 по-бавно
    30 минути на колелото
    и после
    на 2 уреда за краката правя 5 серии по 40 повторения
    за ръцете с 2кг гирички: сгъване на ръцете в лактите, вдигане на ръцете на горе, разтваряне на ряцете в страни, изпъната ръка нагоре и свиване в лакътя.
    След това за талията - с 3кг гирички - разтягане.
    После 2 серии по 20 повторения коремни.

    Това е. Не се ограничавам в храната. И искам да смъкна коремчето. Да видим дали ще има резултат.
    [23:35:32] Big toN каза: просто ти си си няква такава леко побъркана

  2. #227
    вие как мислите?
    [23:35:32] Big toN каза: просто ти си си няква такава леко побъркана

  3. #228

    DIETA

    Zdraveite.Sega 6te vi kaja mnogo efikasna dieta as bqx na neq nqkolko meseca za6toto predi tejax 100 kg sega sam 70 kg i sam se steganl tqloto no sega treniram za da postigna plo4ki.A dietata vklu4va pile6ko file 4isto bqlo meso pile riba mle4ni produkti kato obesmasleno prqsno mqlko kiselo mlqko sirene i drugi salati kato zelena salata kato vmesto olio slagam zextin
    6opska salata sa6to qm zeleva salata ot qdkite qm vsi4ko drugo no ne i fastaci kakvito i vidove da sa za6toto ot tqx dosta se palnee.Koito iska pove4e da mu kaja da mi pi6e na skype.Moqt e nikola40001
    Valentin

  4. #229
    Голям фен Аватара на DesSsi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    570
    Какво мислите за упражненията на Cindy Crawford ?

    Правили ли сте ги ?

    Кога забелязахте първите резултати ?
    Съдбата помага на смелите !

  5. #230

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    9

    Re: DIETA

    Цитирай Първоначално написано от dulsemariqanai
    ot qdkite qm vsi4ko drugo no ne i fastaci kakvito i vidove da sa za6toto ot tqx dosta se palnee.
    Всъщност от никои ядки не се пълнее, дори и от фъстъците. Вярно е, че ядките са богати на мазнини, но това са така наречените "полезни" мастни киселини, защото те са ненаситени. Дори на запад в момента са залегнали във всички диети, а за вегетарианците са абсолютно задължителни, т.к. предоставят някои незаменими белтъчини.

    Ако на някой му се рови в уикипедия, ще види и колко много витамини и минерали съдържат. Така че, пре-спокойно можете да хапвате по една шепа ядки на седмица, стига да не сте алергични.
    Това, което днес си, утре може да не бъдеш. Затова радвай му се!

  6. #231
    Аз лично си правя по малко в разумни бройки коремни преси ,клякания за стягането на дупето ,и упражнения за талията си се харесвам
    Не е важно колко коня има под капака, важно е какво магаре седи зад волана!
    --------------------------------------------------------
    Не карай пил !

  7. #232
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Какво мислите за упражненията на Cindy Crawford ?

    Правили ли сте ги ?

    Кога забелязахте първите резултати ?
    Те са ефективни само за хора, които по принцип не спортуват.
    Аз нямах резултати от тях, може би само коремните преси са "интензивни".
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

  8. #233
    Кажете някакви упражнения за стягане на дупе

  9. #234
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PROVOCATIVE
    Ходя на аеробика от почти един месец ..щото сега съм 1ва смяна,иначе щях да тръгна и от по-рано....спрях цигарите, от нова година не съм пушила. Не прекалявам с яденето..... днеска се претеглих на кантара във фитнеса и ми показа 55кг. .. а преди месец бях 51-52... въобще не ми личат килограмите,обаче ми става много кофти само като си го помисля ..... ;xx ии направо съм се отчаяла .. хД Чудя се дали ще постигна нещо ако гладувам или ям само плодове и зеленчуци 4-5 дена? (ако издържа хД)
    Да, ще си минус 3-4 кила. Обаче в момента, в който си сложиш нещо друго, освен зеленчук или плод в устата, ще си ги върнеш. Няма смисъл!

  10. #235
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Проблемът на мен са ми многото празници Преди бях изкарала почти месец със 90 дневната с видим резултат - всичко отиде на кино след Коледа. Сега отново я започнах, ама ми писнаха и тези празници, когато съм канена някъде все я нарушавам, а не мога да отида на гости и да не ям нищо. Преди майка ми готвеше и специално заради мен, ама ми дойде до гуша да я нарушавам.

    обмислях вариант да си зашия устата за да не ям
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  11. #236
    най-добрата тренировка е много ама много и качествен секс такива калории се топят че ви е бедна фантазията, а и няма да се налага да се лишавате от любимите вкусотийки, само няма да трябва да прекалявате с тях

  12. #237
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Цитирай Първоначално написано от Pospalanka
    Аз лично си правя по малко в разумни бройки коремни преси ,клякания за стягането на дупето ,и упражнения за талията си се харесвам
    какви упражнения за талията правиш?

  13. #238

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    18
    Цитирай Първоначално написано от DesSsi
    Какво мислите за упражненията на Cindy Crawford ?

    Правили ли сте ги ?

    Кога забелязахте първите резултати ?
    деси, аз лично случайно ги намерих упражненията в замунда и проучих насам-натам мнения от хора, които са я пробвали и видях ,че почти всички са останали много доволни от програмите.Аз почнах да ги правя преди около 4- 4 и половина месеца и почнах с първото от 1992 -то е по-лекото и го правех околко 2 месеца и имаше резултат.Не съм спирала, не ми е и отнемало много време и усилия- с желание го правех и имаше ефект,като го съчетах и с хранителен режим.Лично на мен ми беше супер и затова реших ,че ми трябва нещо по-натоварващо(аз вече се бях стегнала все пак ,но ми се искаше да пробвам и по-трудното ).почнах второто от 1993- то си е сравнително по-натоварващо, особено в началото, но много ми хареса, защото се потиш и чувстваш повече изразходване на енергия с него.По-интензивно е наистина.И така без да се усетя с по 1 час на ден( аз го правя всеки ден от около 2 -2 месеца и половина -второто) и балансираното хранене свалих около 5 килограма за тея 4 месеца.Но все пак мисля, че главно от втората тренировка се стегнах повече, така че си я продължавам и даже си я обогатявам с още упражнения- вече съм добавила още няколко серии главно за крака.А за храненето- отначало си мислех ,че ще ми е по-трудно ,но се оказа ,че лесно спрях или ограничих храни,кото преди съм яла в големи количества( голяма съм си лакомия,или поне бях )-храни като чипс,бейк ролс,марети,солети,бисквит ,вафли,шоколадчета и десертчета, които много хора ядат в свободното време навън като няма друго вече не съм близвала от много време.Нямам и апетит за тях като се сетя от какви неща са направени.А инъче не се лишавам от всичко все пак- обичам от време на време да си хапвам по малко черен шоколад или пък спагети с ъс някакъв сос ,които обожавам.

  14. #239
    Мацки,
    и аз да се включа!
    Никога не съм спазвала диети - залагам на спорта и движението. Казвам движение, защото не е достатъчно да тренираш по 1.5 часа 3 пъти в седмицата, а да водиш заседнал начин на живот - разбирайте стоене седнал, придвижване само с кола и т.н.т Трябва да се движите и извън тренировките.
    Отнсоно храненето - просто може да наблегнете на салатите и месцето. А ако тренирате 3 пъти в седмицата, може и малко сладичко да хапвате По-добре яжте шоколадче, а пропуснете алкохола в петъчните вечери и готово!
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  15. #240
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Вижте какво намерих http://www.ladyzone.bg/dieti-i-sport...intervali.html
    Какво ще рече това Завършете тренировката с 10-минутна почивка за мускулите?
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  16. #241
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Я кажете за стягане на задни части (знаете какво имам предвид) без сваляне на килограми Достатъчно съм слаба.Нямам много време така,че за упражненията по 10минути.

  17. #242
    Истината е ,че повечето момичета правят упражненията 1 седмица и след това спират или не ги правят редовно.Диетите ,често са без резултат ,ако изобщо са спазвани.А лошото е че ние сме виновни за състоянието на телата си.Фитнес ,или коремни преси и други леки упражнения + по-малко неполезни храни (шоколадови изделя ,от онези ,които направо преливат от калорий и всякакви храни от заведения за бързо хранене) ще покажат резултати.При всяко момиче е различно ,а и бавното сваляне на тегло е по-ефикасно.Човек от семейството ми загуби много тегло като стана булимик ,и сега ,години по -късно има тежки проблеми със здравето.А и не можем всички да изглеждаме като момичетата по кориците.
    Every 60 seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back .

  18. #243
    за стягане на задни части съм пробвала единствено клякания, не се слабее от тях,само се оформя дупето

  19. #244

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Lovech
    Мнения
    56
    Оле, много благодаря за темата. Аз имам проблем с теглото. Иначе не съм ниска, но тежа 70 килограма. Имам доста стегнато коремче, но бедрата ми са ад. Просто не мога да се гледам в огледалото. Чакам само да се сттопи снега, че кват съм непохватна ще се наряня нещо и почвам усилени тренировки, че до лятото исам да изглеждам супер.
    Отново мерси за темата!!!

  20. #245
    Цитирай Първоначално написано от dreamer98
    Оле, много благодаря за темата. Аз имам проблем с теглото. Иначе не съм ниска, но тежа 70 килограма. Имам доста стегнато коремче, но бедрата ми са ад. Просто не мога да се гледам в огледалото. Чакам само да се сттопи снега, че кват съм непохватна ще се наряня нещо и почвам усилени тренировки, че до лятото исам да изглеждам супер.
    Отново мерси за темата!!!
    Давай! С постоянство всичко се постига

  21. #246
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    *Изкачване на стълби
    Изкачването на стълби е идеално за стягането на дупето, особено ако ги качвате през една.
    *Стягане
    Можете волево да стягате мускулите на дупето си. Правете това упражнение легнало по корем и за около 5 минути всеки ден.
    *Подскоци
    Подскоците са най-подходящи именно за стягане на дупето. Правете и с разкрачени крака и изпънати нагоре ръце.
    * Тичане
    Няма по-добър начин за сваляне на килограми от тичането. Тъй като то използва мускулите на цялото тяло.
    *Клякания
    За да свършат работа, кляканията трябва да се правят редовно. Правете ги с гръб, облегнат на стената – клякайте и след това бавно се изправяйте.
    не помня сайта от където ги намерих

    ето още http://dieti.rozali.com/vkyshti/p154.html
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  22. #247
    Моята нова мания е Зузана от http://www.bodyrock.tv/ и като цяло интервалните тренировки. Супер скапващи са, още са в началото и не издържам цяла тренировка така, ама съм доволна

  23. #248

    ..

    много сложно е обяснено и нищо не схващам

  24. #249
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonenata
    Моята нова мания е Зузана от http://www.bodyrock.tv/ и като цяло интервалните тренировки. Супер скапващи са, още са в началото и не издържам цяла тренировка така, ама съм доволна
    Ооооох Зузанка ако знаеше какво й мисляяя Иначе интервалните тренировки са с високо КПД, действай с тях и няма да съжаляваш. Ако нямаш таймер, може да използваш Online Tabata Clock

  25. #250
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    диетата не е ли като 90 дневната?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си