.
Отговор в тема
Страница 11 от 14 ПървиПърви ... 7891011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 342
  1. #251
    Момичета, я кажете какви точно упражнения правите, по колко, за какво, има ли ефект.

    Това ми се вижда полезно

    Тъпото е, че си прави някви там упражнения, нито обяснява колко повторения, нито нищо...

  2. #252
    Цитирай Първоначално написано от badsector
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonenata
    Моята нова мания е Зузана от http://www.bodyrock.tv/ и като цяло интервалните тренировки. Супер скапващи са, още са в началото и не издържам цяла тренировка така, ама съм доволна
    Ооооох Зузанка ако знаеше какво й мисляяя Иначе интервалните тренировки са с високо КПД, действай с тях и няма да съжаляваш. Ако нямаш таймер, може да използваш Online Tabata Clock

    Аз ползвам една мини програмка - Workout Timer. Ей тука пише за великите бърпита и има линк към програмката. Според мен интервалните тренировки са най-добри за у дома. Всички други ми се струват прекалено неефективни.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her2
    Момичета, я кажете какви точно упражнения правите, по колко, за какво, има ли ефект.

    Това ми се вижда полезно

    Тъпото е, че си прави някви там упражнения, нито обяснява колко повторения, нито нищо...
    Точно на този пост не е снимала всяко упражнение стъпка по стъпка, но обикновено ги има. Обяснява ги и се вижда как ги прави. За разлика от пилатес и йога, където позата ти е жизнено важна, при този тип тренировки тя някак се замазва. Да, пак е важно да си в правилната позиция, но при тази скорост не е толкова прецизно, така че няма какво да обяснява чак толкова. Следи я всеки ден - качва я тренировка, я предизвикателство, я е почивен ден.
    Само с часовата разлика така й не се разбрахме с нея Преди беше в Канада, сега май е в Калифорния.
    Много бих се радвала, ако има още фенове на Зузана да си отворим една темичка за body rockers

  3. #253
    Интересно.

  4. #254
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Не зная дали е пускан този сайт.Препоръчвам силно,момичето се е постарало доста.Има много информация и упражненията са супер.
    http://fitnesinstruktor.com/category...2%D0%BA%D0%B8/

  5. #255
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    а някой видя ли новия клип на бритни ?
    http://www.youtube.com/watch?v=T-sxSd1uwoU
    пооправила си е коремчето ..

  6. #256
    Ще ви дам по-приятни предложения за отслабване:

    http://www.youtube.com/watch?v=NSNoH7DXtJE

    И наистина действа

  7. #257
    най-добрата тренировка е кардио, другото е пълна загуба на време

  8. #258
    Отговорът на всички, които искат да отслабнат и да се сдобият с страхотна фигура - 1, 2 пъти секс на ден, но изтощителен, сутринта 1200 метра бягане, почнете от по-малко и на 2 дена ги увеличавайте с 200-300 метра, не се задържайте много-много на едно място, правете си разходки из планината, или на морето, ако сте по - пълен/на яжте основно зеленчуци и плодове - богати на желязо и протеини, никога не пробвайте хапчета - има смъртни случаи, правете тези упражнения, които бяха направени от урока, и това е основното Ако искате перфектната талия , ЦЪК <--- това помага

  9. #259
    Само да попитам ... сега тренирам по една друга програма. Мазнини по тялото си имам още, но когато след 40 дни привърша, най - вероятно ще съм ги елиминирала, или поне повечето. Та искам да знам дали ще да е проблем, ако започна и тази тренировка - простo така - за оформяне . Както пише в началото на статията... че можем да бъден едновременно женствени и достатъчно стегнати..

  10. #260
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Цитирай Първоначално написано от nickelbackk
    Само да попитам ... сега тренирам по една друга програма. Мазнини по тялото си имам още, но когато след 40 дни привърша, най - вероятно ще съм ги елиминирала, или поне повечето. Та искам да знам дали ще да е проблем, ако започна и тази тренировка - простo така - за оформяне . Както пише в началото на статията... че можем да бъден едновременно женствени и достатъчно стегнати..
    по каква програма тренираш?
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  11. #261
    Цитирай Първоначално написано от mynichka
    Цитирай Първоначално написано от nickelbackk
    Само да попитам ... сега тренирам по една друга програма. Мазнини по тялото си имам още, но когато след 40 дни привърша, най - вероятно ще съм ги елиминирала, или поне повечето. Та искам да знам дали ще да е проблем, ако започна и тази тренировка - простo така - за оформяне . Както пише в началото на статията... че можем да бъден едновременно женствени и достатъчно стегнати..
    по каква програма тренираш?
    P90X се нарича. За отслабване, но и за оформяне на мускули по тялото е . подходяща както за мъже, така и за жени.

  12. #262
    Фен Аватара на pomo6tplz
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    zatbloka hihihi :))))))
    Мнения
    209
    може да звъчи малко детцко ама скачане на миасто е много добра тренировка за отслабване на калорииност
    аз скачам върхо легло защото на под ами излизат мазоли

  13. #263
    Повече от фен Аватара на snow__queen
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Между Рая и Ада
    Мнения
    499
    *ДЯВОЛСКИЯТ АНГЕЛ* ЗАБРАНЕНО ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ НЕРВИ!

  14. #264
    Аватара на RockaVenomy
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Land of the End
    Мнения
    67
    Така като гледам повечето момичета тук искат десет килограма да свалят. Само да ви кажа ,че си има мярка.Ако да речем си висока 171 трябва да тежиш 61 килограма.И така от ръста махате 110 и се получава нормалното ви тегло.Аз също ще я пробвам.Имам нужна от стягате на тялото.Дано всичките усилия да си струват.


    За утайката от кафе:
    ...Слагаш я в Душ-Гела си и действаш с масаЖче или директно върху кожата... Wink

  15. #265
    Жестоки тренировки момичета! Ако се придържаме към която и да е от тях достатъчно време съм сигурна , че всички ще видим резултати! Аз съм голяма фенка на тренировката на Синди Крауфорд Невероятна е! Една от най-интензивните които съм правила някога! Ако наитина искате да усетите всички съществуващи мъскули по краката, дупето и корема трябва да я опитате за няколко седмици

  16. #266
    Жестоки тренировки момичета! Ако се придържаме към която и да е от тях достатъчно време съм сигурна , че всички ще видим резултати! Аз съм голяма фенка на тренировката на Синди Крауфорд Невероятна е! Една от най-интензивните които съм правила някога! Ако наитина искате да усетите всички съществуващи мъскули по краката, дупето и корема трябва да я опитате за няколко седмици

  17. #267
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Много е добро с упоритост ще успеем

  18. #268
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от ralinka17
    Много е добро с упоритост ще успеем
    +

  19. #269
    Цитирай Първоначално написано от Skaarj
    Отговорът на всички, които искат да отслабнат и да се сдобият с страхотна фигура - 1, 2 пъти секс на ден, но изтощителен, сутринта 1200 метра бягане, почнете от по-малко и на 2 дена ги увеличавайте с 200-300 метра, не се задържайте много-много на едно място, правете си разходки из планината, или на морето, ако сте по - пълен/на яжте основно зеленчуци и плодове - богати на желязо и протеини, никога не пробвайте хапчета - има смъртни случаи, правете тези упражнения, които бяха направени от урока, и това е основното Ако искате перфектната талия , ЦЪК <--- това помага
    Не може ли секса без бягането?

  20. #270
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975
    Цитирай Първоначално написано от RockaVenomy Виж мнението
    Така като гледам повечето момичета тук искат десет килограма да свалят. Само да ви кажа ,че си има мярка.Ако да речем си висока 171 трябва да тежиш 61 килограма.И така от ръста махате 110 и се получава нормалното ви тегло.Аз също ще я пробвам.Имам нужна от стягате на тялото.Дано всичките усилия да си струват.
    На всеки килограмите му седят различно (: . Аз съм точно 171 не ми се мисли ако стана 61кг как ще изглеждам (>.>) Най- добрата ми приятелка е 158см./48кг. и изглежда страхотно

  21. #271
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    момичета я кажете някакви идеи за стягане на бедрата (от вътрешната страна)?
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  22. #272
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Супер яко ее

  23. #273
    Мога да се навия да правя диета, но след това двойни килограми.. За това мисля, че е по-добре да се яде от всичко с мярка и да се спортува, това е цялата философия.. Иначе лично аз имам проблем със областта на стомаха, мускулите на краката и ръцете, но това може би е и ген.. Мое мнение..

  24. #274
    оффф... хвана ме мързела DD

  25. #275
    Здрасти Това съм го пробвала и да ви кажа не видях никакъв ефект Единственото , което проработи при мен и ми оправи фигурата бяха капсулите SlimWeight Pro . Бях доста пълничка и изпробвах доста неща за отслабване и оформяне, бях започнала и да тенирам, но саммото ми ежедневие е вного натоварено и нямах особено време за това. Поръчах си от един сайт тия капсули SlimWeight Pro и започнах да ги пия. Изгуби ми се апетита, е не напълно, но отслабна значително. Нето спортувах, нито нищо и ето, сега съм в отлична форма, мога да се похваля, че не само отслабнах ами и тя лото ми се стегна, а не увисна , както се случва при рязко отслабване. Може да ги изпробвате, ако сте като мен тоест аз вече несъм, благодарение на тях ))

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си