.
Отговор в тема
Страница 2 от 14 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 342
  1. #26
    Ниго
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ниго мерси много
    а може ли да попитам нещо теб и попринцип ако някой е запознат с тея новите хапчета за отслабване XENICAL за кво става въпрос?
    [-o< мерси още веднъж
    Оставете ги тези хапчета. Тъпкани са с какви ли не боклуци и повечето нямат реален ефект.
    Особено хормоналните прееб@ват организма отвсякъде.

    Ако искаш хранителни добавки - рибено масло, витамин Ц и евентуално мултивитамини стигат.

  2. #27
    Guest
    дааам значи са боклуци мерси много Ниго многооо а имам една голяяяяма молба към теб да ми помогнеш да си изготвя по диетата храненията ,смисал някакъв сайт където да ги има в продуктите колко ммазнини,въглехидрати и белтъци има защото наистина незнам как да ги намеря [-o<

  3. #28
    Ниго
    Guest
    Разгледай spidersport точка com. В раздела "Статии" има таблица - доста подробна.

    Във форума (подфорум дневници и резултати) има жени, които спазват подобен режим (С високо мазнинни ниско-въглехидратни дни) и ядат по горе-долу толкова калории.

    Най-общо. В дните с малко въглехидрати наблягаш на по-мазно месо (свински врат, кайма) и яйца и високомаслени млечни продукти - сирене, кашкавал, масло, пълномаслено кисло мляко и ядки. В дните с малко мазнини и много въглехидрати си на пълнозърнести продукти, овесени ядки, ориз, немазно месо (пилешки гърди). Зеленчуци по всяко време. От зелените (заленчуци) като марули, краставици, зеле - на корем. Картофа не е зеленчук. По-малко плодове обаче (заради фруктозата.)

  4. #29
    Guest
    Добре ще разгледма мерси много а инъче на мен ми излизат 118,8 а не 1440 защото тежа 54 но сега ще потърся нещата които ми каза мерси много и извинявай ако съм те затруднила

  5. #30
    Ниго
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Добре ще разгледма мерси много а инъче на мен ми излизат 118,8 а не 1440 защото тежа 54 но сега ще потърся нещата които ми каза мерси много и извинявай ако съм те затруднила
    на 54 килограма трябва да ядеш по около 1200 калории.

    54 х 22 = 1188

    118,8 са половин закуска Толкова има в чаша мляко.

    Успех!

  6. #31
    Guest
    оххх добре че необичам мляко емиии зн че вече ствам нахална за което се извинявам но немога да намеря тези тези дневниици и резултати в търсене ми дава теми за кандидатсване
    ПП а мерси а успеха дано да се справя ако първо се оправя аъа всичките смятания [-o<

  7. #32
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    оххх добре че необичам мляко емиии зн че вече ствам нахална за което се извинявам но немога да намеря тези тези дневниици и резултати в търсене ми дава теми за кандидатсване
    ПП а мерси а успеха дано да се справя ако първо се оправя аъа всичките смятания [-o<
    spidersport. com/forum/viewforum.php?f=7

    Махни празното място преди com!

  8. #33
    Guest
    мерси мерси мерси мерси мерси мноооого

  9. #34
    Guest
    оххх защо немога а се ориентирам нали имаме 3 дни Вм и един ден НВд в сайтовете намирам само за НВд а за Вм никаде неммога да намеря изобщооооо мн съм зле явно не е з амене тоя вид

  10. #35
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    оххх защо немога а се ориентирам нали имаме 3 дни Вм и един ден НВд в сайтовете намирам само за НВд а за Вм никаде неммога да намеря изобщооооо мн съм зле явно не е з амене тоя вид
    ВМ - високомазнинно. Три дни с много мазнини. НВД е съкратено от ВМ-НВД. Правилната НИсковъглехидратна диета (НВД) е с много мазнини.

    ИМаме един ден с ВВД - високовъглехидратна диета. С малко мазнини и много въглехидрати.

  11. #36
    Много готина тема!Браво!Снимките са мноу яки! =D>

  12. #37
    super
    You only see what
    your eyes want to see
    How can life be what you want it to be
    You're frozen when your heart's not open

  13. #38
    Guest
    To hubavo se obqsnqva za procenti vuglehidrati ama mogali da sedna da iz4islqvam koe kolko e?!?az za tova se otkazvam i kakvi za tezi krugove??

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    To hubavo se obqsnqva za procenti vuglehidrati ama mogali da sedna da iz4islqvam koe kolko e?!?az za tova se otkazvam i kakvi za tezi krugove??
    Нищо трудно няма в смятането!
    А колкото до кръговете - пише си го съвсем ясно - един кръг е изпълняването на 1-вото, 2-рото, 3-тото (и т.н. до края) упражнение. Това е цял кръг.
    Идеята е, че не трябва правиш 1-вото упражнение 4 пъти и след това да минаваш на 2-рото, ами да направиш всички упражнения от 1-вото до последното и след това отново и отново да ги правиш в същата последователност.

  15. #40
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    тва с бритни е вярно и на мен корема преди ми беше токова плосък , но от 3-4 год . вече се занимавам доста активно с др различни спортове и корема ми е като бетонна стена

  16. #41
    qka e no koito ima volq az li4no nqmam mn kofti no dobre 4e sam visoka 173-174 i teja 55kg ta sam standartna oba4e si pohapvam qko i ako bqh po niska 6te6e da e mn sme6no iskam prosto po dobre oformeno dupe i kra4eta korema ne mi e problem iskam samo uprajneniq za dupe da stane po 6traknalo i sexy stroini kra4eta pls kajete ne6to lesno i efektivno za marzel4eta kato men ama ne iskam 4ak takova dupe kato na snimkata spored men e po muskulesto i ako ne q davaha nagore 6tqh da q pomislq za muj(moe mnenie)

  17. #42
    Не знам тази диета май ,че няма никакъв ефект...

  18. #43
    йеее тъкмо си търсех с кво да се занимавам за шкембенцето ми

  19. #44
    Е не ми се вижда чак не изпълнимо, но до колкото се познавам няма да се овенчае със страшен успех, а и така си ми е добре за сега.
    Kakvo ti puka,che ti govorqt zad gurba,nali si pred tqh,neka ti gledat guza!!!
    * * * * * * * * * * Nikoi ne umira detstven jivota preebava vsichki!!!

  20. #45
    някъде бях чела че при НВД трябва да ограничаваме киселото и прясното мляко, но не мога да разбера защо .... и дали наистина трябва? ?

  21. #46

  22. #47
    Неразбирам от трениривки и дияети но в фитнеса гледам голите каки като тренират по сутиен и прашки [-o<

  23. #48
    и на мен много ми куца волята,и това да се огранича от млякото просто не мога да го направя... но аз не мисля че ако си ядеш нормално без тези простотии 5 пъти на ден,ограничи това това и това...ще има особено голям евект все пак не може вечно да си на диета и да се ограничаваш от едно от наш-хубавите неща в живота -яденетоспоред мен просто трябва да правиш се движиш повече а как това вече зависи от човека и как му е одобно и кога но искам да препорачам няколко неща да си свалите от интернет не са особено трудни а и са забавни


    http://zamunda.net/details.php?id=18417 -на мен лично тази аеробика е ми е много приятна



    http://zamunda.net/details.php?id=23012


    http://zamunda.net/details.php?id=68...#startcomments

    http://zamunda.net/details.php?id=72098



    и така има още много подбни филмчета в нета просто трябва да се поразровите-има на Кармен Електра и Синди Крауфорт
    Щастие няма, а ако съществува, то е само за отделен миг и после съжаляваш, че този момента въобще е бил част в живота ти.

  24. #49
    Mi koito nqma balon :P Ili tam onaz 4ervena topka nz kak se kazva sorry
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

  25. #50
    Az pravq trenorovki podobni na tezi no bez topki dieti i uredi i 4estno kazano ima razlika tqloto mie po stegnato
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си