.
Отговор в тема
Страница 3 от 14 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 342
  1. #51
    Вече мина доста време. Някои я бяха започнали тази диета.. Можете да пишете има ли резултати, доволни ли сте.. Е, как е? Интересно ми е :P

  2. #52
    а идей как да забием такава мацка а не как да станем такава има ли ?

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от Carnal_Knowledge
    Защо млечните продукти не са подходящи?

    Съдържат лактоза (млечна захар). Много хора имат непосносимост към нея, а други не я усвояват.

    Голямата червена топка се казва "Швейцарска топка" и е популяризирана от Пол Чек.

    Как да забием мадами като на снимката?

    Такива мадами са в изобилие около състезанието Мр. Олимпия. Падат си по голями мускулести мъже. По-малки от професионалистите де. Тип Стан МАкКуей, или Стив Риивс.

    горкият Рони Колман тая година
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Carnal_Knowledge
    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen_
    горкият Рони Колман тая година
    Сани, ккато и да го гледаш Рони тая година беше сянка на сбе си. Перките му никакви ги нямаше. Ама така ио така шоуто е станало някакво като цирков атракцион с чудовища мхм. А едно време културистите имаха талия...

    Абе не беше като за 4то място.К ,но не мога да отрека тоталната победа на Джей .
    едно време.. беше Арнолд
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  5. #55
    SEX! =D>
    що постна снимки сега вс да им завиждаме
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  6. #56
    решението е липосукция... аз нямам нерви за толкова продължително постоянство... ;-(
    [img][/img]

  7. #57
    http://zamunda.net/details.php?id=18417 а на PUMP IT UP! правя по 2 пъти третата и четвъртата част на ден, дано да има някакъв успех
    [img][/img]

  8. #58
    Оффф,тая работа не е за мене...

  9. #59
    Само аз ли не разбрах как точно ТРЯБВА да се поддържа талията, а не как НЕ трябва?

  10. #60
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от anonimna^ood
    Само аз ли не разбрах как точно ТРЯБВА да се поддържа талията, а не как НЕ трябва?
    както се подържа кола. не подържаш само стероято, а ЦЯЛАТА кола.
    Grumpy old madman

  11. #61

    sladurankataaaaaa

    oooo az edna sedmica na qbulki i posle mi e super , a sled tva pak napulnqvam i vs se povtarq , nz kak da si zadurja kilogramite

  12. #62
    За постигане на резултатите от снимките ще са ви нужни много повече усилия и постоянни тренировки, както и изготвянето на меню към което трябва да се придържате за напред или поне докато държите на перфектните форми
    Успех!

  13. #63
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Re: sladurankataaaaaa

    Цитирай Първоначално написано от Lo_Lo_LOvE_me
    oooo az edna sedmica na qbulki i posle mi e super , a sled tva pak napulnqvam i vs se povtarq , nz kak da si zadurja kilogramite
    цял живот на ябълки!
    Grumpy old madman

  14. #64
    men pak me marzi da qm-stigat mi samo malko bira i 1 maslina i posle cql den ne mi se qde-sa sam si v dobra forma bez da trenq i bez da se ma4a ma karam dosta roleri taka4e ne e savsem bez nikav sport( e ne mn 2 pati v sedmicata ot 9 sutrinta do 1 sutrinta(gore dolu cql den)).
    БИРА,СЕКС И РОКЕНДРОЛ!!!

  15. #65
    az iskam korem4e kato na Britmey samo 4e s malka taliq!

  16. #66
    Ice_Queen po4itatelkite na po-tvardata muzika se obidiha povqrvai mi!Evanescence 4ever!
    Bring me to life...

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от _PuNk`PrInCeSs_
    леле само като видя колко усилия изисква и направо ми се изпарява апетита ...аз и така се харесвам
    +1

  18. #68
    lele kato gledam kolko raoti trqa se pravqt..predpo4itam taka da si ostana..

  19. #69
    Ужас!Направо ми разби детските представи за живота как така не става с коремни преси аз всеки ден правя по сто и не помата? Ай сиктир..

  20. #70
    някои знае ли как да надебелея в лицето

  21. #71
    стига с тези диети и т.н.необходимо е редовно и здравословно хранене ..достатъ4но плодове зелен4уци ...даже бих казала 4е след като се наям с салата и някаф плод др не ми се яде...

  22. #72
    Успех на всички,които искат да свалят или качат килограми...Аз съм си късметлийка и нямам нужда от диети
    Наистина съм уязвима,
    ала съм неповторима!

  23. #73
    Аватара на jenity_bs
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    151
    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen_
    Ако не ви трябва тая тема просто я затваряйте..
    как да не ни трябва тая тема...страхотна е...Благодаря
    Най-същественото е невидимо за очите...

  24. #74
    br. mn. qka temi4ka, naprao nqma sn=misal da q zatvarq6 gluposti ko 6e q zatvori eh mi are syper e!!!
    Smile is my style!

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от Evanescencefan
    Ice_Queen po4itatelkite na po-tvardata muzika se obidiha povqrvai mi!Evanescence 4ever!

    ти друсаш ли ?

    и аз харесвам еванесенсе и кво е общото..
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си