.
Отговор в тема
Страница 4 от 14 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 342
  1. #76
    kfa e taq dieta be!? az samo dokato smetna kolko kalorii ima v
    4iniqta mi shte mi se otqde.. prekaleno mi e slojna .. puk i kato sam na daskalo mi e 4udno ot kade shte gi izkopaq tiq 6 hraneniq.. daite neshto malkooo po prosto !

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от elitututu
    стига с тези диети и т.н.необходимо е редовно и здравословно хранене ..достатъ4но плодове зелен4уци ...даже бих казала 4е след като се наям с салата и някаф плод др не ми се яде...
    и на мен така само, че след време (час, два) пак ми се яде - не е като да си ометеш една чиния като хората... Пък и аз за сега нямам проблеми с теглото и предполагам, че повечето тийнейджъри трябват да са така, ако НЕ ПРЕКАЛЯВАТ с храната. А това не значи да ядеш веднъж на ден. Напротив. По-скоро яжте малко, но често и не само боклуци, 'щото после като силния метаболизъм ви спре ше си ядете ябълките, ама къснооо..

    П.П.И вода пийте ПОНЕ по 5-6 големни чаши! Другите течности са си отделни, защото хим. състав е различен!

  3. #78
    А да предложите някакфи други упражнения освен тичането за стягане на задника и бедрата.За стягане само не за сваляне на кила,защото килата са ми екстра ама тряа малко да се стегна.

  4. #79
    карайте 1 месец само на хляб, сирене, кюфтета, мусака, бира и мента със спрайт и сичко ше се стегне

  5. #80
    Аватара на hrisiiiiii
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    В облаците
    Мнения
    512
    Волята ми куца, ама тия 10 кг където искам да ги сваля си чаааакат.. Докога ли ше чакат, или после сигурно ше станат 15, 20.. И става още по-зле. За сега карам само на тичане на стадиона, без диети :/
    When I was young
    It seemed that life was so wonderful
    A miracle
    Oh it was beautiful,
    magical.
    All the birds in the trees
    They could sing so happily
    So joyfully..

    Всичко е относително

  6. #81

  7. #82
    Цитирай Първоначално написано от jenity_bs
    как да не ни трябва тая тема...страхотна е...Благодаря
    Не те е срам... Знаеш ли как ме изкушаваш с аватара си?!

    Аз мисля, че ми е раничко за такава диета. Сега започнах с ограничаване само на вредните храни и с повече спорт, имам си корем, тря'а го махна. Започвам да я запланирам за лятото, сега съм на даскало и знаете как е... Дано да се получи моята работа.

    P.S. И аз харесвам Ev, ама не се обидих.

  8. #83
    темата е върха

  9. #84
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    uprajneniqta sa qki az gi praq samo 4e ne to4no taka i kaji re4i seki den ama efekt ne vijdam da vi kaja ama licevi ne moga da praq neznam na zemq na peika na nishtoooooooooooooo xaxa
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  10. #85
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    ami vqrno li e 4e samo s presi moga da si napraq korema v smisal toi e raz6iren (pone mama taka vika) i trqbva da go stegna za da se pribere navatre i da e plosak
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  11. #86
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537

    Re: Секси тренировка за жени

    Цитирай Първоначално написано от Ice_Queen_


    Искате ли нещо подобно?


    Абе кво да ти кажа, не бих отказал
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  12. #87
    Няма да стане с такава диета. За да е здрав организмът, а от там да имате и красив външен вид, е важно да се приемат достатъчно въглехидрати, белтъчини и мазнини. Без такива "Днес ще ям въглехидрати, а утре мазнини" - трябва да се набавят тези необходими вещества, за да може тялото ви да функционира като хората. Така де, нормално А също и много вода. Някой беше казал, че организма се състои от не знам колко-си процента вода, а излишната течност се изхвърля. По тази логика трябва да пием много вода, за да не се обезводняваме. А знаете ли какво се случва с организма, когато не се пие много вода? Просто е. Когато се отделят непотребните вещества, те се складират по червата, докато не стане време да се изхвърлят. Всичките ни органи по един или друг начин използват водата, за да работят, затова, когато се намали или спре притокът на течността, какво правят те? Изсмукват вода от непотребните вещества или така наречените ако и пико. А сега си представете тази течност как циркулира в организма - в кръвта, в белите дробове, в сърцето. Гадно, а? И аз преди не пиех много вода - има-няма по 1 чаша на ден. Когато обаче ми разказаха това, си напълних четири малки шишета (общо 2л) и ги наредих на масата пред себе си. Е, успях да изпия само две, но в продължение на две-три седмици увеличавах количеството. Сега 2л са ми малко. Айде чао и със здраве

  13. #88
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    искам да попитам за упражнение за стягане на вътрешната страна на бедрата че нещо не откривам

  14. #89
    emi po princip vsqkakuv vid dieti sa vredni .... a i ako mom4eto sus koeto si te obi4a 6te si sedi sus teb nezavisimo kakva si

  15. #90
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от ivito_13
    emi po princip vsqkakuv vid dieti sa vredni
    Абе май не е така. По-здравословно ще е да спазваш някаква диета /която да включва необходимите за организма В, М и Б/ и да внимаваш какво и колко ядеш.


    Режима ми харесва, но ако го започвам мисля да е като тръгна на училище.
    What you give is what you get!

  16. #91
    Аватара на Hrupanka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Rivendell, Middle Earth
    Мнения
    86
    az zalagam na po 1000 koremni na den , vypreki 4e ne znam kak 6te napravq 100 daje
    "The absence makes the heart grows fonder!"
    Crossfade - Giving up

  17. #92

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    "градът на мечтите"
    Мнения
    639
    Цитирай Първоначално написано от Margy
    Цитирай Първоначално написано от lookatme
    ха-ха!и аз искам да сваля 10 килокрамчета,ама нещо ми куца волята.
    Опитай се! Сигурна съм, че ще успееш! \/ Успех!
    +1 Ще успееш,стига да имаш силна воля
    аЗ сЪм дРоГа мИлО...тИ сИ нАрКоМаН...[!]

  18. #93
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Така... малко съм извън темата, но... Въпросът ми е следният: ясно ми е, че след тренировка не се яде, поне не веднага. А ще си похабя ли едночасовото подскачане като унгарски кон ако му ударя един здрав сън след тренировка?

  19. #94
    Упражнения за корем

    Упражнения
    Повдигане на краката от вис


    Вие може да повдигане краката от вис на висилка или шведска стена, ако имате достатъчната сила на хвата или другият вариант е от лакътна опора да изпълнявате същото движение. Два фактора определят трудността на това упражнение за вас: първо, колко са здрави коремните ви мускули и второ, колко са тежки бедрата ви. Човек с по-тънки крака ще вдига по-малка тежест. Увисвате с тяло вертикално надолу.Като държите трупа неподвижен, повдигате коленете към гръдния кош, опитвате се да ги задържите в най-горно положение секунда - две и после ги отпускате бавно. Както при всички упражнения за коремната преса издишвате, докато натягате пресата. В случая повдигате краката. Когато започнете да правите 2 серии по 25 повторения, опитайте се да изпълнявате упражнението с прави крака. Сега вече ще усетите болката, но си заслужава, защото заедно с нея мускулите стават по-корави..



    Повдигане на таза от лег

    От хоризонтален лег повдигате краката и таза право нагоре. За да сте стабилни, е добре да се хванете с ръце за лежанката. Държите коремната преса под постоянно напрежение и правите къси, мощни повторения. Краката са събрани един до друг и ги повдигате заедно с таза, докато кръстът се отлепи от лежанката. Само раменете и горната част на гърба остават прилепени до лежанката. Краката са само леко свити в коленете.
    Ако досега не сте тренирали пресата, ще ви бъдат необходими най-малко 2 седмици тренировки, за да направите 2 серии по 15 повторения. Не се притеснявайте, ако упражнението ви е трудно и правите едва няколко повторения в първите дни. Продължавайте да работите и резултатите няма да закъснеят.


    Повдигане на краката от седеж

    Още едно упражнение, при което се повдигат краката, но то се изпълнява от седеж на лежанка. Това не означава, че упражнението е лесно, напротив то е трудно. Сядате напречно на хоризонтална лежанка и се хващате за нея, осигурявайки си нужната опора. Започвате да повдигате краката, които са прилепени един до друг до пълна контракция на коремните мускули. Тази контракция се наблюдава, когато коленете ви достигнат най-горната плочка от пресата.



    Коремни преси под постоянно напрежение


    Това е най-известното упражнение за трениране на коремните мускули, но то се изпълнява и най-погрешно. Доста хора тренират повече кръста, отколкото пресата. За правилното изпълнение на това упражнение сгъвайте тялото напред, използвайки коремните мускули. Повторенията са къси и коремната преса е под постоянно напрежение. Не отпускайте мускула нито в най-горно, нито в най-долно положение.
    За изпълнение на упражнението е необходима специална лежанка под обратен наклон, с място за фиксиране на стъпалата. Обикновено всяка една фитнес зала разполага с такава. След като сте фиксирали стъпалата, заемете изходно положение, при което пресата е натегната, а гърбът е отлепен от лежанката. След това тръгнете рязко нагоре и се придвижете 20-30 см напред. Никога не полягайте до бедрата! Това е най-бруталното упражнение от цялата програма и щом започнете да го правите правилно, плочките ви ще станат стоманени!


    Наклони встрани на скрипец

    Накрая искаме да натоварим и късите коремни мускули, които наподобяват клавиши на пиано, намиращи се встрани от коремната преса. Когато се тренират правилно, те допълват пресата, придавайки и завършен вид. Късите коремни мускули се натоварват при наклони на тялото встрани. За случая използваме скрипец. Накланяте се встрани или образно казано се опитвате да допрете подмишницата до бедрото. Разбира се, вие никога няма да можете да осъществите тази среща, но това е начина да натоварите косите коремни мускули.


    Заключение


    Това е цялата програма. Вие имате десет седмици да превърнете вашите мечти в реалност и можете да го постигнете, ако се придържате към програмата. Изпълнявайте правилно диетата, кардио тренировката и упражненията за коремните мускули и скоро ще бъдете един от тези мъже и жени, постигнали своите цели, и ще се различавате от другите, които само говорят за това.

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  20. #95
    А ако тичам чога ли да сваля килограми?

  21. #96
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    SeXyL[!]Nk@, стига си срала хубавите теми с глупости.
    Grumpy old madman

  22. #97
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl
    А ако тичам чога ли да сваля килограми?
    Ще сваляш и то доста.

    ВИНАГИ ЩЕ Я ОБИЧАМ!!! Руми винаги ще бъде най - великата певица!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191960

  23. #98
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]
    Цитирай Първоначално написано от gree_girl
    А ако тичам чога ли да сваля килограми?
    Ще сваляш и то доста.
    Мерси, а някой да ми кажепо колко пъти на седмица да тичам и по колко минути ... а нещо от страна на храната да спазвам, да не ям?

  24. #99
    абе хора яжте си... за сваляне драстично на килограми се препоръчва разделно хранене,двама от семейството го пробваха и се стопиха доста ! Аз тренирам плуване,два пъти в седмицата ходя на йога и всичко е под контрол..имам си фитнес уред в къщи и него си ползвам...сега ще започвам и тенис на корд
    таа за отслабването ... 720 калории се стапят (или нз как точно се казва ) като изкачваш стълби 1 час.При тичане се стапят 660 калории и т.н. това са най-стапящите упражнения

    П.П. сваляйте мазнини и калории като чистите в къщи,прахусмокачка, избърсване на прах,простиране на дрехи всичко това си садържа преси

  25. #100
    забравих да допълня,че ако си имате кученце може да тичкате с него двамцата ,както аз правя...със сигурност е по - добре отколкото да се потиш сам на стадиона ,а пък с кучето ти ще си правите компания + това после и кучето ще е изморено няма да те закача много много
    също можете с танци ( в домашни условия ) да подържате извивките на тялото

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си