.
Отговор в тема
Страница 5 от 14 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 342
  1. #101
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    А като дъвча дъвка колко калории изгарям? А каква е разликата дали е турбо, или орбит?

    Хайде стига с тия глупости, колко калории се горяли при един час незнамсикакво си. НЕ Е ВЯРНО!
    Grumpy old madman

  2. #102
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Оф, Canis_Dirus, колко са зле повечето...
    То да ти се отще да им обесняваш, защото знаеш, че няма да направят нищо от това, което си им казал. .......смех

  3. #103
    Цитирай Първоначално написано от SeXyL[!
    Nk@]Упражнения за корем

    Упражнения
    Повдигане на краката от вис


    Вие може да повдигане краката от вис на висилка или шведска стена, ако имате достатъчната сила на хвата или другият вариант е от лакътна опора да изпълнявате същото движение. Два фактора определят трудността на това упражнение за вас: първо, колко са здрави коремните ви мускули и второ, колко са тежки бедрата ви. Човек с по-тънки крака ще вдига по-малка тежест. Увисвате с тяло вертикално надолу.Като държите трупа неподвижен, повдигате коленете към гръдния кош, опитвате се да ги задържите в най-горно положение секунда - две и после ги отпускате бавно. Както при всички упражнения за коремната преса издишвате, докато натягате пресата. В случая повдигате краката. Когато започнете да правите 2 серии по 25 повторения, опитайте се да изпълнявате упражнението с прави крака. Сега вече ще усетите болката, но си заслужава, защото заедно с нея мускулите стават по-корави..



    Повдигане на таза от лег

    От хоризонтален лег повдигате краката и таза право нагоре. За да сте стабилни, е добре да се хванете с ръце за лежанката. Държите коремната преса под постоянно напрежение и правите къси, мощни повторения. Краката са събрани един до друг и ги повдигате заедно с таза, докато кръстът се отлепи от лежанката. Само раменете и горната част на гърба остават прилепени до лежанката. Краката са само леко свити в коленете.
    Ако досега не сте тренирали пресата, ще ви бъдат необходими най-малко 2 седмици тренировки, за да направите 2 серии по 15 повторения. Не се притеснявайте, ако упражнението ви е трудно и правите едва няколко повторения в първите дни. Продължавайте да работите и резултатите няма да закъснеят.


    Повдигане на краката от седеж

    Още едно упражнение, при което се повдигат краката, но то се изпълнява от седеж на лежанка. Това не означава, че упражнението е лесно, напротив то е трудно. Сядате напречно на хоризонтална лежанка и се хващате за нея, осигурявайки си нужната опора. Започвате да повдигате краката, които са прилепени един до друг до пълна контракция на коремните мускули. Тази контракция се наблюдава, когато коленете ви достигнат най-горната плочка от пресата.



    Коремни преси под постоянно напрежение


    Това е най-известното упражнение за трениране на коремните мускули, но то се изпълнява и най-погрешно. Доста хора тренират повече кръста, отколкото пресата. За правилното изпълнение на това упражнение сгъвайте тялото напред, използвайки коремните мускули. Повторенията са къси и коремната преса е под постоянно напрежение. Не отпускайте мускула нито в най-горно, нито в най-долно положение.
    За изпълнение на упражнението е необходима специална лежанка под обратен наклон, с място за фиксиране на стъпалата. Обикновено всяка една фитнес зала разполага с такава. След като сте фиксирали стъпалата, заемете изходно положение, при което пресата е натегната, а гърбът е отлепен от лежанката. След това тръгнете рязко нагоре и се придвижете 20-30 см напред. Никога не полягайте до бедрата! Това е най-бруталното упражнение от цялата програма и щом започнете да го правите правилно, плочките ви ще станат стоманени!


    Наклони встрани на скрипец

    Накрая искаме да натоварим и късите коремни мускули, които наподобяват клавиши на пиано, намиращи се встрани от коремната преса. Когато се тренират правилно, те допълват пресата, придавайки и завършен вид. Късите коремни мускули се натоварват при наклони на тялото встрани. За случая използваме скрипец. Накланяте се встрани или образно казано се опитвате да допрете подмишницата до бедрото. Разбира се, вие никога няма да можете да осъществите тази среща, но това е начина да натоварите косите коремни мускули.


    Заключение


    Това е цялата програма. Вие имате десет седмици да превърнете вашите мечти в реалност и можете да го постигнете, ако се придържате към програмата. Изпълнявайте правилно диетата, кардио тренировката и упражненията за коремните мускули и скоро ще бъдете един от тези мъже и жени, постигнали своите цели, и ще се различавате от другите, които само говорят за това.

    ГОляма пОмОщ .. \/
    ♥Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!♥
    --------------------------------------------------------
    I'm buSy..you are ugly..have a nice day..! (bye)(finger)(smile)

  4. #104

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    6
    Abe q kajete kakvi uprajneniq to4no trbva da pravq za da svalq maznini ot korem4eto ne 4e e koi zae kolko golqmo ama sym bila v dale4 po dobra forma i sega se draznq
    Съдбата ти е написана във водата,между дъждовни капки и скрити сълзи.

  5. #105
    И защо още е важна !?
    Цитирай Първоначално написано от V3RsAc3_mAnQ4Ka
    съжалявам ако има такава тема в която да се ибяснява подробно:как да се целувам с език.моля ви да ми дадете линкове към тези теми.благодаря предварително

  6. #106
    И аз сега искам да питам нещо.. За 3 седмици трябва да сваля 5 кг, но и да се стегна, защото само със свалянето нищо не правим . Пия по 1,5 л вода на ден, ям малко - 2 пъти на ден, попринцип не ям след 6 часа. Избягвам сладките работи, само дето на ядене изяждам по 1 филийка хляб,иначе не мога да се наям. Всеки ден по 40 мин правя упражнения: коремни преси, лицеви опори, и за дупето 2 упр. ..не знам как се казват точно де.. И така.. Правя го от 2 седмици.. Обаче до сега няма някакви видими промени.. Преди време тичах сутрин, но колената много ме болят при повече натоварване и престанах. Можете ли да подскажете с какво друго мога да ускоря процеса?
    Be yOurSelf!

  7. #107
    Честно казано не знам с какво.. но явно и момичетата тук не знаят, след като вече правиш тези упражнения.. А всъщност никой не е писал според мен, защото всички биха те посъветвали да правиш това, което вече правиш.......

  8. #108
    Ами това е..Крайният срок дойде... смъкнах 1 кг, все още правя всичките работи и никакъв успех........................................ .....................
    Be yOurSelf!

  9. #109
    Цитирай Първоначално написано от iams
    Честно казано не знам с какво.. но явно и момичетата тук не знаят, след като вече правиш тези упражнения.. А всъщност никой не е писал според мен, защото всички биха те посъветвали да правиш това, което вече правиш.......

  10. #110
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ами да попитам някакво упражнение за стягане на бюст като исключим лицевите ? някой ако може да постне нещо ще съм благодарна

  11. #111
    Искам да смъкна 5-6 кг.. Можете ли да ми препоръчате някакви упражнения.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  12. #112
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Искам да смъкна 5-6 кг.. Можете ли да ми препоръчате някакви упражнения.
    вървене по 2 часа овита в наилони,скачане на въже,бягане с кучето по време на разходка-по 2 пъти в седмица да правиш всяко ще свалиш

  13. #113
    Искаш да свалиш 5-6 кг.. за колко време искаш да ги свалиш? Питам от любопитство. И аз приемам още идеи..
    Be yOurSelf!

  14. #114
    Лелее.. Като пиша аз и затапвам темата отвсякъде защо все така става.. :P
    Be yOurSelf!

  15. #115

    воов

    наистина прекрасно стегнато дупе....
    да ли тези упражнения ще ме докарат до такова тяло
    help me..........pls........

  16. #116
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Евала =D> Само не знам от къв зор я махнаха
    +1

  17. #117

    Да бе..

    Интересни теории, особено ме разсмя частта за Бритни-то

    Нещо авторът не взима под внимание факта, че е била на 17 (т.е. недоразвита) и , че после е станала на 20- двайсе и няколко .. т.е. жена

    Нормално е да и порасне талията при положение, че е готова да ражда! (както и се случи)

    И не - не можете да имате тела като техните. Причината не е, че ви мързи или, че не правите каквото трябва, причината си е заложена в генетиката ви! Що за глупаво изказване е "искате ли такова тяло" .. искайте ама няма да го получите. Можете да получите по-грозно или по-хубаво, но никога същото .. Истината е в многото тренировки..Погледнете една кака Анджелина .. която вече е старичка за днешните разбирания, обаче продължава да си изглежда страхотно. Тя си изглежда добре и без тренеровки, но прекарва по 6 часа на ден във фитнеса..както и 40 и няколко годишната Фърги.
    До определена възраст жените контролират теглото си с диетата, след което то вече НЕ МОЖЕ да се контролира.
    Човек се развива до определена възраст. При мъжете - до 24, при жените - до около 19. Каквито сте на съответната възраст такива ще си останете винаги. Говорим за теглото, не за това как изглеждате. Някои жени предпочитат да са слаби, но да не са мъжкарани с очертани мускули, други искат да си личи, че се грижат за себе си и да се вижда фигурата (и плочките примерно)..
    Проблемът е, че не всичко зависи от вас и от начинът на живот.

    Нека дам за пример себе си. На 22 години съм, висок съм 1,92 и тежа 90 килограма..което е с 2 по-малко от идеалното съотношение. Обаче как се стигна до тук..
    Бях в 8ми клас, тежах 70 и бях висок 1,65. Т.е. бях нисък и дебел. Реших да отслабвам, не ядях много и се движех повече - без ефект.
    10-ти клас.. организма ми реши, че трябва да расте нагоре.. станах 1,90 и пак тежах 70 .. т.е. висок и кльощав стълб.. реших да пълнея, тръгнах на фитнес.. качих (забележителните) 15 килограма мускулна маса за месец и половина..(да, с разни хранителни добавки)..т.е. станах 1,90 /85 кг.. обаче понеже не бях във възрастта в която се запазва положението на тялото .. в момента в който нямах време за фитнес свалих 10 кг и в крайна сметка.. 12ти клас - 1,92 - 75 кг.
    В момента съм студент. От пиене и купони не остава време за храна. Ям по веднъж на ден и качих 15 кг.

    Айде кажете ми коя диета го е направила това?
    В кайна сметка станах като баща ми - 1,92 ... само че той е на 45 години и тежи 110..
    Т.е. каквото си е по наследство това си е..

    Пробвайте 1-2 пъти с диета и фитнес, обаче ако няма ефект или ако на 19-годишна възраст нямате резултатът, който искате по-добре се откажете - нищо няма да промените.(за жените)..Мъжете могат да се подлагат на много по-големи натоварвания, а и както казах по-късно завършва развитието им, така че имат повечко време да губят.

    И ако обичате не казвайте неща от типа .. "ама мама беше 120 кг и свали 70 с една диета.." (иронизирам естествено) .. да - има такива случаи, но са малък процент. Или тялото е предразположено (примерно моделите редовно си променят теглото и организма им е свикнал), или някои хормони и вещества още стоят по някаква причина и не са се махнали..или човекът има някаква болест (примерно глистите свалят по 1 кг на 2-3 дена ако човек е заразен)..
    Ако някои ми каже "баба ми свали 10 кг"..тогава вече може

    Та..ако видите, че нещо действа и се чувствате по-добре 1 месец след като сте го започнали и че дава резултати - независимо фитнес, диета или каквото и да е - правете го докато минете с 1 година 19 или 24.. След това вече го ударете на мързел и си оформяйте мускулите

    Това си е мое мнение
    BeCaUse I CaN!

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от SkoRpiOn4etO__:)
    И аз сега искам да питам нещо.. За 3 седмици трябва да сваля 5 кг, но и да се стегна, защото само със свалянето нищо не правим . Пия по 1,5 л вода на ден, ям малко - 2 пъти на ден, попринцип не ям след 6 часа. Избягвам сладките работи, само дето на ядене изяждам по 1 филийка хляб,иначе не мога да се наям. Всеки ден по 40 мин правя упражнения: коремни преси, лицеви опори, и за дупето 2 упр. ..не знам как се казват точно де.. И така.. Правя го от 2 седмици.. Обаче до сега няма някакви видими промени.. Преди време тичах сутрин, но колената много ме болят при повече натоварване и престанах. Можете ли да подскажете с какво друго мога да ускоря процеса?
    Как очакваш след 2 седмици да има някакви промени в тялото???Аз спортувам от месец и половина редовно и още няма кой знае какви промени,но не се отчайвам ,защото знам че хубавите неща стават бавно...Ходя на аеробика и наистина е много хубаво!Инструкторките ти показват какво да правиш и така продължава един астрономически час почти без почивка!!Доста е натоварващо и накрая на тренировката се чувстваш като парцал и умираш от желание да се изкъпеш...Но също така действа много зареждащо и те разсейва малко от ежедневието!Хубаво е да да ходи по такива места,ако искате да постегнете тяло!Освен че ходя 2 пъти в седмицата на аеробика,си правя всяка вечер упражнения-най-различни видове коремни преси,за крака,ако имате обръч и въже за скачане също ще ви е много полезно!!!Единственото което трябва да спазвате е постоянството и да не се отказвате!!!Понякога всички упражнения стават много отегчителни,но този проблем може да се реши ,ако разнообразявате и си пускате музика ,която ви предразполага към спорт!Тичането също е хубаво нещо,стига да не е много студено....,каране на колело ,но това вече е по избор,може би към пролетта като се затопли можете да започнете!Относно храната не се ограничавам!Ям си нормално 3 пъти на ден и не се тъпча!!Не съм някаква маниачка колко калории има в този шоколад примерно!Все пак на човек му трябва енергия ,особено ако спортува или ако се занимава с нещо,което изисква много енергия!!!С храната може да поемате някакви витамини,за да се чувствате по-енергични!Ами това е за което се сещам,диети не ви препоръчвам,защото е опасно и можете да хванете някоя болест,спорта му е майката и разбира се да се храните без да преяждате!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  19. #119
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    За тези който искат да смъкнат някое килце и да си оформят тялото препоръчвам това: http://zamunda.net/details.php?id=54991&hit=1
    Аз където не се огграничавам особенно много и си хапвам каквото ми се яде,програмата ми се отразява перфектно намалила съм обиколката на бедрата си с 3 сантиметра за 1 седмица

  20. #120
    gotina dieta,efektivna e no e za yporiti macki a ne za macki koito ponqkoga malko gi marzi

  21. #121

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    българия
    Мнения
    102
    И аз имам проблем с бедрата.Понякога ми се струва че са огромни,но всичките ми опити да се огранича в хапването или да правя някакви по- тежки упражнения завършват с провал.Обаче това за 3 см за 1 седмица ми хареса и мисля че ако се пробвам и аз ще мога.
    Благодаря

  22. #122

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Los Angeles
    Мнения
    312
    Zaharinka мерси много ще я пробвам
    За да промениш Света..първо промени себе си, защото ти си една малка част от него =]


    Не съм ЕМО!!!

  23. #123
    Opitaite po moq nachin produpchete si ezika ii 1 sdmica qjte samo natoralen sok i bebeshki kashi ii malko tichane sutrin na gladno ii koito ne mu se ticha skachane na v1je(nai dobrata trenirovka za otslabvane i stqgane na dupeto i krakata) i shte otslabnete 5 kg za edna sedmica.Men tova mi se sluch Sheguvam se razbira se nikoga ne gladuvaite ama az nqma6e kak de

  24. #124
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Незнам дали да правиш коремни е лошо,но аз с моята програма .. Става въпрос за коремна преса,защото по принцип тренирам и то предимно лека атлетика ..
    Не мисля че приличам на Бритни ... По-суха съм в корема и аз съм правила по 1000 възможно е но си смених програмата ..
    ето снимки на коремната ми преса ...

    http://prikachi.com/files/523683B.jpg
    http://prikachi.com/files/523691g.jpg
    http://prikachi.com/files/523693b.jpg
    http://prikachi.com/files/523694u.jpg

    Това е през различните тренировъчни фази.
    Running is my drug and I am overdosed ..

  25. #125
    Тази тема е много полезна, но не казва с точност за коремните преси.Бритни е развалила перфектното си коремче не заради самите коремни, а заради прекалено многото коремни преси!!!Аз лятото бях правила 4 месеца всяка вечер коремни и то по 100 или 150 най-много 180 и коремчето си ми беше хубаво, а не по-голямо като нейното.Просто тя е прекалила с кройката и е правила 1000 което си е много и от толкова много те мускулите на корема са се стегнали прекалено много и са станали като мъжки!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си