.
Отговор в тема
Страница 8 от 14 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 342
  1. #176
    аз искам да попитам DarkKisss дали спазва някакъв режим на хранене и ако Да какъв е точно защото винаги съм се лутала относно с какво да се храня за да поддържам фигурата си
    Никоя сила в света не е в състояние да превърне душата във въглен. Тя за вечни времена си остава един скъпоценен камък.

  2. #177
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Цитирай Първоначално написано от Irenchety
    аз искам да попитам DarkKisss дали спазва някакъв режим на хранене и ако Да какъв е точно защото винаги съм се лутала относно с какво да се храня за да поддържам фигурата си
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...265983&start=0

    заповядай
    Running is my drug and I am overdosed ..

  3. #178
    Само да ви кажа,,че с глад не става,,защото се получава йо-йо ефект сваляш и после качваш двойно!

  4. #179
    darkKiss искам да те попитам като човек навътре в поддържането на идеално тяло какво ще ми препоръчаш за плосък корем,стегнато дупе и секси бедра?Аз тичам сутрин в 7:00 на стадион 6 обиколки,след това правя 1 час кардио,26 упражнения,колан 7омнипотенс,на ден изминавам по 4км на разходка,храненето ми е като твоето,искачвам стълби,понякога карам колело по 2км.И тва от април.Но нямам желания резултат.Аз съм на 14г. висока 163см. 53кг.

  5. #180

  6. #181
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Цитирай Първоначално написано от bekhama
    darkKiss искам да те попитам като човек навътре в поддържането на идеално тяло какво ще ми препоръчаш за плосък корем,стегнато дупе и секси бедра?Аз тичам сутрин в 7:00 на стадион 6 обиколки,след това правя 1 час кардио,26 упражнения,колан 7омнипотенс,на ден изминавам по 4км на разходка,храненето ми е като твоето,искачвам стълби,понякога карам колело по 2км.И тва от април.Но нямам желания резултат.Аз съм на 14г. висока 163см. 53кг.
    е как не може да няма резултат.
    погледна ли ми темата? между другото и аз го имам този зеления колан.
    Running is my drug and I am overdosed ..

  7. #182
    [quote="DarkKisss"]
    Цитирай Първоначално написано от bekhama
    darkKiss искам да те попитам като човек навътре в поддържането на идеално тяло какво ще ми препоръчаш за плосък корем,стегнато дупе и секси бедра?Аз тичам сутрин в 7:00 на стадион 6 обиколки,след това правя 1 час кардио,26 упражнения,колан 7омнипотенс,на ден изминавам по 4км на разходка,храненето ми е като твоето,искачвам стълби,понякога карам колело по 2км.И тва от април.Но нямам желания резултат.Аз съм на 14г. висока 163см. 53кг.
    е как не може да няма резултат.
    погледна ли ми темата? между другото и аз го имам този зеления колан.
    да прочетох я.От нея само това коремните преси неправя щот в този форум имаше една тема според,която от коремните преси се разширява талията ако имаш мазнинки по нея.

  8. #183
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Еми премахни мазнините с тичане и скачане на въже. Моята талия е 59-60 санта и имам 6 изваяни плочки. Премахваш мазнините а и успоредно с тва стягаш задника и бедрата от скачане и бягане и започваш лека полека коремни преси))) Храната добре така, еми наистина не знам какво повече да ти кажа при положение че изпълняваш всичко стриктно...
    Running is my drug and I am overdosed ..

  9. #184
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Еми премахни мазнините с тичане и скачане на въже. Моята талия е 59-60 санта и имам 6 изваяни плочки. Премахваш мазнините а и успоредно с тва стягаш задника и бедрата от скачане и бягане и започваш лека полека коремни преси))) Храната добре така, еми наистина не знам какво повече да ти кажа при положение че изпълняваш всичко стриктно...
    много ти благодаря,че отделяш от времето си,за да ми отговаряш

  10. #185
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Цитирай Първоначално написано от bekhama
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Еми премахни мазнините с тичане и скачане на въже. Моята талия е 59-60 санта и имам 6 изваяни плочки. Премахваш мазнините а и успоредно с тва стягаш задника и бедрата от скачане и бягане и започваш лека полека коремни преси))) Храната добре така, еми наистина не знам какво повече да ти кажа при положение че изпълняваш всичко стриктно...
    много ти благодаря,че отделяш от времето си,за да ми отговаряш
    моля
    Running is my drug and I am overdosed ..

  11. #186
    искам да се оплача преди малко се теглих в един магазин незнам кантара да ли е верен или не,но показа че съм 53кг. това означава,че всичките ми усилия са напразно. толкова ми е зле,че незная вече какво да правя

  12. #187
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Пусни си надъхваща музика и почни да блъскаш отначало!!!!!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  13. #188

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В света на чудесата..
    Мнения
    452
    Darkkisss в някоя тема бях мела,че някога ще пуснеш снимки от преди време,на които не си така стегната Мисля,че на много хора,ще им бъре интересно...А,иначе ще съм много благодарна,ако някой ми даде линк за изтеглянето на упражененията на Сидни.

  14. #189

  15. #190
    Голям фен Аватара на m0n4yyy
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    .. сухо море .. :P
    Мнения
    749
    Няма ли някакъв по- лесен начин?

  16. #191
    след толкова диети се убедих че лесно няма , трябва да е по-дълга диетата за да има хубав и траен резултат и по-ефикасно от фитнес упражнения , тичане и т.н. няма да намериш
    ONE LIFE ONE LOVE

  17. #192
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Цитирай Първоначално написано от Beautyful
    Darkkisss в някоя тема бях мела,че някога ще пуснеш снимки от преди време,на които не си така стегната Мисля,че на много хора,ще им бъре интересно...А,иначе ще съм много благодарна,ако някой ми даде линк за изтеглянето на упражененията на Сидни.
    E az pusnax be Nameri temata mi i ogledai
    Running is my drug and I am overdosed ..

  18. #193
    Цитирай Първоначално написано от m0n4yyy
    Няма ли някакъв по- лесен начин?
    щеше да е хубаво да има

  19. #194
    Аватара на nimfa716
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    KaRlOw0
    Мнения
    759
    Цитирай Първоначално написано от Margy
    Цитирай Първоначално написано от lookatme
    ха-ха!и аз искам да сваля 10 килокрамчета,ама нещо ми куца волята.
    Опитай се! Сигурна съм, че ще успееш! \/ Успех!
    xxaxaxax и на мен мн ми куца

  20. #195

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sozopol
    Мнения
    37
    Цитирай Първоначално написано от m0n4yyy
    Няма ли някакъв по- лесен начин?

    лесно няма ако имаш кораш ще оспееш да сфалиш но ако винаги казваш така никога няма да сфалиш.
    ЦеЛуВкА По НоСлЕтО ЦеЛуВкА По ВрАтЛеТо ЕзИчЕ ТуК И ТаМ мМм АкО ПрОдьЛа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм !

  21. #196
    аз правя гимнастиката на кармен електра, много ми е забавно, не се уморявам твърде, и не се налага да ходя да се потя в някой фитнес барабар с още няколко препотени лелки... у нас си я пратя, после душче, и деня започва

  22. #197
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Цитирай Първоначално написано от bekhama
    искам да се оплача преди малко се теглих в един магазин незнам кантара да ли е верен или не,но показа че съм 53кг. това означава,че всичките ми усилия са напразно. толкова ми е зле,че незная вече какво да правя
    Абе, момиче, 53 кг много ли са...?! Килограмите изобщо не са важни, важно е как изглеждаш, да си стегната и оформена, а не колко тежиш...!
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  23. #198
    По-добре да си стоя пълничка

  24. #199
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    ^ уау

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  25. #200
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от Miriam
    По-добре да си стоя пълничка
    ЛоЛ.. интрестинг

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си