.
Отговор в тема
Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 41011121314
Резултати от 326 до 342 от общо 342
  1. #326
    На мен ми помогна!
    Последно редактирано от antevasin : 08-16-2013 на 13:20

  2. #327
    Интересно!!

  3. #328
    aRGuMeNT, Не съм съгласна ...Но си прав от една страна-генетиката е страшно важна , НО това не значи че не можем да променим тялото си и това, което ни е заложено ще ни бъде винаги такова тялото!! един човек с воля независимо какъв му е процента на мазнини, мускули и тн. ако се вземе в ръце и съвестно се занимава със спорт и яде здравословно то следователно той ще си промени тялото и генетиката може да си гледа работата, защото ако си поддържаш тялото и си го оформиш както си искаш, то тогава няма да я има изобщо частта с генетиката! другия важен момент е структурата, само че тя не определя колко да сме мускулести или дебели така че това си е наш избор! ако искаш да бъдеш слаб, положиш ли усилията, които трябва, ако ще баща ти да е 100 кила, ти ще бъдеш слаб стига да се занимаваш поне 2 пъти седмично със спорт. и все пак тук опираме до факта, че всичко е строго индивидуално и на всеки човек му струва различни усилия да постигне това... въпросът е да не се отказваме, защото всеки може да каже о, не нямам никакво време за фитнес и тн, както и да измисли още куп оправдания , но друго е да станеш и да отделиш дори минималните 20 минути за физиката си на ден пак е нещо! човек ако иска намира време и може да направи максималното от тялото си, но разбира се винаги идва момента с 'аз не мога', който е реално следствие на 'аз не искам' ... ние сами правим своя избор, генетиката не избира вместо нас , имаме силата да променим тялото си

  4. #329
    Цитирай Първоначално написано от antevasin Виж мнението
    На мен ми помогна!
    Колко време го прави?

  5. #330
    Andjela
    Guest
    Такаа много готина статия, браво! Но не схванах само онова нещо с кръговете. Един кръг са всичките упражнения, на пример за ден 1, а повторенията са за едно упражнение..? :Д

  6. #331
    От скоро ходя на фитнес и се чудя дали трябва да правя кардиото на гладно за да топя мазнини или не е необходимо?

  7. #332
    Цитирай Първоначално написано от Puh Виж мнението
    От скоро ходя на фитнес и се чудя дали трябва да правя кардиото на гладно за да топя мазнини или не е необходимо?
    Ако имаш сили да го правиш на гладно,го прави.Ако искаш направи един път пробно ,и ако не ти е добре ,друг път ,хапвай час преди тренировката.Аз на гладно съм ходила да бягам на стадиона,защото нали казват,че е ефикасно обаче после да не ти обяснявам как се прибрах от стадиона,защото е на разстояние от вкъщи.Щях да припадна по пътя ,и повече не правя тази грешка.

  8. #333
    И аз не мисля, но искам да си махна корема
    Имам твърде голям корем, но може ли с други тренировки а не с тези ...
    Нещо като :Коремни преси и тем подобни ?

  9. #334
    Трябват много тренировки !

  10. #335
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    2 294
    Любимата ми тема

    http://carsmods.net/favourite/111

  11. #336
    Не е само тренировката, храненето е 70% от формата. Ако то е правилно и леките тренировки ще имат ефект.

  12. #337
    Страхотна тема! Задължително ще изпробвам тези тренировки.

  13. #338
    Спорта е нещо чудесно аз всеки ден спортувам един до два часа баща ми много даржи на тези неща!
    Във различните дни различни неща щото неможе всичко няма време... плуване, фитнес или народни танци все по нещо и слава богу нямам никакви проблеми с теглото 168ст. 52кг.
    Но не пркалявайте със тренировките защото тези мускулисти момичета изглеждат направо гадно. Аз гледам да съм слабичка и нежна затова не преклявам. Но каквото и да правим най-важното е храненето а тези ГМО и всякакви химически отрови са нещо ужасно и много трудно се намира качествена храна такаче трябва да се обърне голямо внимание имено на това. Не просто видът на храната а НАЙ-ВАЖНОТО ПРОИЗХОДАТ!

  14. #339
    Аватара на radito98
    Регистриран на
    Apr 2018
    Мнения
    33
    Цитирай Първоначално написано от sladkaGalka Виж мнението
    Спорта е нещо чудесно аз всеки ден спортувам един до два часа баща ми много даржи на тези неща!
    Във различните дни различни неща щото неможе всичко няма време... плуване, фитнес или народни танци все по нещо и слава богу нямам никакви проблеми с теглото 168ст. 52кг.
    Но не пркалявайте със тренировките защото тези мускулисти момичета изглеждат направо гадно. Аз гледам да съм слабичка и нежна затова не преклявам. Но каквото и да правим най-важното е храненето а тези ГМО и всякакви химически отрови са нещо ужасно и много трудно се намира качествена храна такаче трябва да се обърне голямо внимание имено на това. Не просто видът на храната а НАЙ-ВАЖНОТО ПРОИЗХОДАТ!
    Браво! Много полезна информация

  15. #340
    Повече от фен Аватара на ggb
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    347
    според вас,по-големи тежести или по-малки с повече повторения са подходящи за изчистване и намаляване на обиколките ?
    at least it was before i fucked everything up

  16. #341
    аз правя тренировките на Pamela reif и определено има резултати

  17. #342
    Мисля да дам шанс тези упражнения за около месец и ще споделя ефекта
    Всяко зло, за добро! Всичко става с причина!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си