.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Guest

    ако амфетамин се смеси с вода или друга течност

    запазва ли си действието ?

  2. #2
    Guest
    ДА!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    сложи си в кафето.. направо те изстрелва в космоса хахах ама не слагай мн, щото може да се предозира и да стане лошо.. една нормална линийка на една чашка кафе мен ме изтрещява на макс.. и то не мн силно кафе, а нескафе 3в1.. та внимавай..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  4. #4
    кефа се на анфетки разтворени в течноста на нергелето,но тя да е некъв твърд алкохол...много здраво \/
    A fire is burning in his eyes

    his brain is in war and the evil will rise

    his blood is black, it's scalding hot

    now he's got to ramble,

    he knows that's his lot

  5. #5
    Guest
    аз като съм някъде където не става да си на4ертая си ги слагам във водката.

  6. #6
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    аз като съм някъде където не става да си на4ертая си ги слагам във водката.
    same
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Naglfar
    кефа се на анфетки разтворени в течноста на нергелето,но тя да е некъв твърд алкохол...много здраво \/
    И как би трябвало да действа това? Не схващам принципа на приема... Няква нова химия трябва да е, баси...

  8. #8
    cocaina666
    Guest
    аве важното е да е в нещо с кофеин щот той също е стимулант

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
    Става една такава...енергийна напитка :P
    Dosta energiq poluchavash mai..
    ˜”*°•NqMa Da Me PriTeJaVasH...Sry, SlaDak, SaM OsTaaSh..•°*”˜

  10. #10
    Amfetamin&Cocain
    Guest
    kak taka da se gubi, to ako ne shorash te4nostti moje da pripatkash ot fetki, ae vijte sq moq savet izvyn temata e vmesto 10 kantara fetki si vzemete 1 kantar coca super po dobro e \/ ....ma na vas li go obqsnqvam de

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Аз обичам амфет в Shark или RedBul...
    Става една такава...енергийна напитка :P

    oniq den 2 redbula s po 1 stabilna liniq w vseki ot tqh NISHTU

    posle 2 in the nos i napravo litnah


    neznam zashto se polu4i taka

  12. #12
    Guest
    6ot si novobranec i qvno tolkova ti trqbva

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    6ot si novobranec i qvno tolkova ti trqbva

    ne mislq, 4e sym novobranem imam 1 godina staj prez koqto 4 meseca sym zimal sqka sedmica po 3 pati

  14. #14
    Guest
    oo,Gospodi nqmam dumi 4estno!tebe mai tva ti e celta v jivota,a? a i tva 4e ne misli6 4e si ne zna4i 4e e taka.i povqrvai mi SI.az za 1pat drusah predi okolo 5-6 godini,kato po4nah na periodi-s pauzi,bez pauzi,ta kato cqlo si drusam ot tolkova vreme i pak ne moga da se pi6a razbira4ka,no ne est. za6toto naistina ne razbiram ot tova koeto pravq,a za6toto v obkrajenieto mi priznavam naistina samo 2ma ili 3ma takiva.a da razbira6 naistina...hah trqbvat ti mn pove4e ot ob6to izdrusani za 1 godina 15-20 grama amfetamin i 10 bonbona

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    ха, егати кой с кво намерил да се дуе.. аз съм зимал по 5 пъти секи ден , голема гордост нема що

    аз пък не пия, не пуша и не взимам никакви стимулиращи боклуци вече
    когато и вие прекалите с нещо толкова опасно ще спрете, но може да е късно особено ако сте зад волана, както стана с мен, ама тва е друга работа... ае друсайте се умерено

  16. #16
    Амфетамините могат да се приемат разтворени във вода и инжектирани, или дори под формата на цигара, но праховете, които се срещат най често в момента са за смъркане..
    ~!1912!~

  17. #17
    kolko vreme se 4isti organizma ot amfetite 6tot se na4ertah predi edna sedmica puk u drugi den sam na kruven test

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Едва ли действа...
    Просто филма е як...
    Ако имаш амфет в излишък...Пхах...

    Амфета никога не е в излишък !

  19. #19
    Аз вече съм почетател на мапченцата.... От конфетюра мноо ме цепи кефича на сутринта и кат не моа легна....
    Моля, тези които искат да ме питат за НВД диетата, да са с конкретни въпроси по диетата, не мога да правя на всеки по отделно диета!

  20. #20
    Без амфетки или кока, просто не може да има клубен живот
    Друго си е на 3ти ден да изперкаш 1 дебела и да ти дойде power-a!
    Но все още не съм фенка на бонбонките- явно съм попадала повечето пъти на гадни и си имам предубеждения

    Иначе амфет не съм смесвала с течност, някакси ми се струва, че ще отиде на вятъра.
    Но ако някой ми предложи нема да откажа

  21. #21
    Мен ме е страх,че нема ме хване.
    Иначе може да се пробва една линия в ред бул

  22. #22
    В следващите дни ще се пробва

  23. #23
    Хваща, но по-слабо. От един и същи кантар съм смъркал един ден и на следващия го смесих с кола горе-долу същото количество което взех предния ден през носа....хвана ме много по-слабо и доста по-бавно и плавно (чак след 15-20 минути) да, количеството беше на око едно и също ама се сетете сами що с колата влиза по-слабо, а през носа много по-силно, мързи ме да обяснявам, помислете сами. Общо взето "схемата на силата" при всички наркотици от по-слаб ефект към по-силен е такава:
    Поглъщане -> Смъркане -> Пушене -> инжектиране
    е без нещата които просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе
    Minimal ? Minimal ?? Minimal ??? Minimal ?!?! MINIMAL !!!!!!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Цитирай Първоначално написано от enclave
    просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе
    Може да накараме някой ентусиаст да пробва.

    Aбе с масето може да се експериментира, ама с LSD-то...не бих го похабила за подобна гавра при положение че още не съм пробвала

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Цитирай Първоначално написано от enclave
    просто не стават за едното или другото както например неможеш да пушиш ЛСД или да смъркаш масе
    Може да накараме някой ентусиаст да пробва.

    Aбе с масето може да се експериментира, ама с LSD-то...не бих го похабила за подобна гавра при положение че още не съм пробвала
    lsd-25, което е психоактивното вещество при темп. над 80°С се разпада на CO2, NH3 и изомера lsd-21 който не е психоактивен, заради несходството му със серотониновите рецептори в мозъка. Така че и да пробваш да пафкаш lsd ефекта ще е точно нулев. Успех в опитите
    btw както lsd, така и всички видове амфетамини бавно се окисляват и разпадат в нормални условия при стайна температура, така че дръжте си амфетките и картоните в камерата на хладилника ако смятате да правите каше.

    забравих да кажа че в горната схема изключение от всички наркотици прави само масето (което наркотик ли е въобще? ), то всъщност е по-силно при поглъщане, отколкото при пушене, тъй като при пушене се приема само delta9thc, a канабидиола cbd се разпада от температурата (над 160°С май беше, не помня точно). при поглъщане обаче cbd се запазва и действа като МАОИ, усилвайки многократно силата на thc-то. хваща те по-яко и държи повече, но доста разхлабва
    Minimal ? Minimal ?? Minimal ??? Minimal ?!?! MINIMAL !!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си