.
Отговор в тема
Страница 10 от 12 ПървиПърви ... 6789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 281
  1. #226

    колко % семенна течност е нужна за обременяване на интимната половинка ?

    колко % семенна течност е нужна за обременяване на интимната половинка ?
    Последно редактирано от sasho0095 : 11-13-2012 на 12:22

  2. #227
    колко % семенна течност за нужни за обременяване ?

  3. #228
    На 20 съм и искам да попитам, нормално ли е след по дълъг период на "сухо" след като се изпразня спермата ми е да жълтеникава и някак си на топчета, сгъстена, а на следващия ден си беше бяла и течна? ако някой може да ми даде отговор ще съм му много благодарен, особено ако е на лично

  4. #229
    Здравеите , аз съм момче на 15 години след месец правя 16 свършвам за около 5 мин като мастроубирам все още съм девствен отделям доста сперма , но въпроса ми е нормално ли е члена ми да е 14.5 сантиметра ?

  5. #230
    Wyasabi
    Guest
    Вредно ли е когато се "изхвърлиш" спермата да остава по члена ти ?

  6. #231
    nice information. thank you for sharing it.

    thanks
    packersm

  7. #232
    аз съм на 11 и след много чакии топките ми изведнаж станаха по големи и празни какво да правия

  8. #233
    Abe iskam da vi popitam na 15 sum i mastorbiram ot 12,13 godishen i v momenta kato go pravq okolo 15 min izliza neshto bezcvetno no mislq che ne e tochno sperma. Kakvo znachi tova i koga shte doide spermata ? Problem li e tova ?

  9. #234
    Цитирай Първоначално написано от manqka21 Виж мнението
    здравейте аз съм на 12 и си го лъскам по 10,15 минути но нямам сперма.
    Някой знае ли кво да напраа да иам по бързо
    Emi mojebi ili oshte ne ti e vremeto ili opitai po-dulgo vreme. Shtoto az poznavam priqtel koito svursha za 25min

  10. #235
    bratcheda
    Guest
    az puk imam dosta sperma i mi otnema poweche ot chas da svursha. tova normalno li e ?

  11. #236
    loltime
    Guest
    Здравейте, имам малък проблем с течността която "изкарвам" когато мастурбирам. Тази Течност е в цвят на жълто като урина
    но е по лепкава.На 13 съм
    П.П.това не е спермата а е течността в която тя пътува или нещо такова.Моля ви за бърз отговор Благодаря

  12. #237
    nokito0o
    Guest
    ave hora az sam na 13 i 8meseca i swar6wam za 10-12 min apak ina4e spermata hvar4i kato ot pojaren kran

  13. #238
    anonimen66
    Guest
    Здравейте,искам да ви попитам нещо защото се притеснявам.Та лъскам си и когато се изпразвам хвърчи (нали тва си е нормално) и след това излиза под формата на "въже" :Д (направо ако ми залепне на ръката мога да го издърпам и става някво супер дълго (напрао като "въже"). Това нормално ли е?На 14 години сам.

  14. #239
    TheBaron
    Guest
    Здравейте,на 16 съм и спермата ми още е безцветна,бяла,защо така ?

  15. #240
    Цитирай Първоначално написано от TheBaron Виж мнението
    Здравейте,на 16 съм и спермата ми още е безцветна,бяла,защо така ?
    може би го правиш прекалено често.

  16. #241
    Здравейте!
    Искам да попитам дали честия прием на лекарства може да има някакъв ефект върху спермата?

    Аз съм с хроничен бронхит и пия доста лекарства!

  17. #242
    reaper_66
    Guest

    kak da razbera dali imam sperma na 12 sym

    iskam da vi pitam kak da razbera dali imam sperma.molq kashete. mastrubiram poshti cql shas i onq e v erekciq 1 shas

  18. #243
    Цитирай Първоначално написано от sasho0095 Виж мнението
    колко % семенна течност за нужни за обременяване ?
    Ти знаеш ли какво означава думата обременяване. За ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ АКО ПИТАШ за това е достатъчен 1 сперматозоид.
    Цитирай Първоначално написано от gosho97 Виж мнението
    Здравеите , аз съм момче на 15 години след месец правя 16 свършвам за около 5 мин като мастроубирам все още съм девствен отделям доста сперма , но въпроса ми е нормално ли е члена ми да е 14.5 сантиметра ?
    Така в учебниците по Биология по мое време не пишеше никъде и нямаше таблица на която да пише на колко години колко сантиметра е ТАКОВА ЧУДО НЯМА. Ще ти стане голям толкова колкото ти е отредено по съдба/днк/и т.н.....

  19. #244
    o_Oo_Oo_O
    Guest
    Как да разбера дали имам сперма

  20. #245
    Мисля че тази тема е много полезна

  21. #246

    sperma :D

    na 12 sum i dosega ne mi se e sluchvalo orinata mi mirishe mnogo silno i neponosimo neznam kakwo mi ima no sperma nqmam chdq se dali tova ne e nqkakuv znak che spermata idva dz pomosht iskam da razbera dali e taka ili az greshno mislq

  22. #247
    water splatt
    Guest
    Zdr az sam momche ma 13 godini i predi dve godini zapochnah da si praq chikii i narmalno li e da nqmam sperma?

  23. #248
    Здеавейте на 12 години съм тази година на 7 ноември правя 13 , та започнах да маструбирам от 11 годишен , но чак тази година МАЙ започнах да пускам сперма и пиша това защото искам някой да ми каже как да разбера дали точно е сперма ?

  24. #249
    Пичове спрете се с тея простотий ДА НОРМАЛНО Е ОТ 10-14 ГОДИНИ ДА НЯМАТЕ МНОГО ТЕЧНОСТ Всмисъл да сте без гащи 5 мин . за тази възраст е нормално !

  25. #250
    smiard
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki Виж мнението
    съвсем нормално си е
    целта на прозрачния лепкав секрет е да прочисти пътищата на спермата и да направи главичката на члена хлъзгава за да улесни евентуалното проникване. това е механизъм, който се задейства винаги щом пишока мине в "бойна готовност"
    От този прозрачен секрет има ли опасност от забременяване?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си