.
Отговор в тема
Страница 4 от 12 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 281
  1. #76

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Точно над темата за спермата има още една.Прочети я и ще разбереш
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  2. #77
    Първо Здравейте, защото съм нов тук

    Така. Искам да ви попитам, идната неделя ставам на 15 години и о6те не мога да се "испразвам" ? Някой може ли да ми каже на какво може да се дължи това, и как да се оправя

  3. #78
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    Първо Здравейте, защото съм нов тук

    Така. Искам да ви попитам, идната неделя ставам на 15 години и о6те не мога да се "испразвам" ? Някой може ли да ми каже на какво може да се дължи това, и как да се оправя
    здр

    първо много е важно какво точно означава според теб : "не мога да се "испразвам" !
    - има ли ерекция.
    - нараства ли половата възбуда при игра/акт,
    - удоволственият момент при оргазъма с отделяне на какво точно от пениса е свързано?

  4. #79
    Така. Всичко е нормално. В смисъл ерекцията си е както трябва, възбуда си имам, Всичко. Само не мога да се "испразвам"

  5. #80
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    Така. Всичко е нормално. В смисъл ерекцията си е както трябва, възбуда си имам, Всичко. Само не мога да се "испразвам"
    и съвсем НИЩО не излиза от пениса при целят този процес?

  6. #81
    Ами скоро, преди около 3-4 дена започна да излиза някаква прозрачна течност, но исключителни малко и само на върха на пениса.

  7. #82
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    Ами скоро, преди около 3-4 дена започна да излиза някаква прозрачна течност, но исключителни малко и само на върха на пениса.
    споко! всичко е съвсем нормално

    с времето нещата ще си дойдат по местата!

    не забравяй за смазката

  8. #83
    Да няма да я забравя . Ами да те попитам : Имам още един проблем-когато започна да си оголвам главичката и продължа да кажем 10 пъти и някакси започва да ми дращи кожата по главичката, все едно съм я хванал с пръст и я търкам. Можеш ли да ми кажеш това от какво се дължи

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    Да няма да я забравя . Ами да те попитам : Имам още един проблем-когато започна да си оголвам главичката и продължа да кажем 10 пъти и някакси започва да ми дращи кожата по главичката, все едно съм я хванал с пръст и я търкам. Можеш ли да ми кажеш това от какво се дължи
    Мисля че просто главичката ти изсъвха и затова усещаш такова търкане на кожичката в главичката... Ама не съм сигурен.

  10. #85
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    Да няма да я забравя . Ами да те попитам : Имам още един проблем-когато започна да си оголвам главичката и продължа да кажем 10 пъти и някакси започва да ми дращи кожата по главичката, все едно съм я хванал с пръст и я търкам. Можеш ли да ми кажеш това от какво се дължи
    Мисля че просто главичката ти изсъвха и затова усещаш такова търкане на кожичката в главичката... Ама не съм сигурен.
    точно така

    смазка! - бебшко олио-ГЕЛ, бебешко олио. или поне слюнка в краен случай

  11. #86

  12. #87
    Ок batkodoki. Но защо е така ? Нормално не би ли трябвало да не ми дращи така ?

  13. #88
    И също така barkodoki, когато мастурбирам, тази прозрачна течност дето излиза савсем малко излиза около 4-5 секунди след като свърша. Това нормално ли е ?

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от xaxawe
    И също така barkodoki, когато мастурбирам, тази прозрачна течност дето излиза савсем малко излиза около 4-5 секунди след като свърша. Това нормално ли е ?

    Е, то това не е до безкрай... Има определено количество, което топките ти произвеждат... След време ще стане повече сигурно..

  15. #90
    Не не не. Имам в предвит че свършвам и чак след 4-5 секунди излиза ?
    Защо така ?

  16. #91
    Нищо няма стане ще си имаш сперма както до сега

  17. #92

  18. #93
    Ето още малко инфо от мене

    ВСИЧКО, КОЕТО ТРЯБВА ДА ЗНАЕМ ЗА СПЕРМАТА

    В един милилитър сперма се съдържат около 20 милиона сперматозоиди. И всички те са твърдо решени да завоюват една-единствена яйцеклетка )

    УСТРОЙСТВО

    Чесън (голяма глава) - кисело, горчиво, с гнил мирис
    Ананасов сок (1,5 литра) - сладко, вкусно
    Бира (2,5 литра) - воднисто, неприятно

    ЗА ГЪЛТАНЕТО ...

    Тук е моментът да кажем истината за всички притеснения свързани с поемането на сперма в хранопровода. Една супена лъжица сперма съдържа 2 kkal. !!! Toва е така, защото 90% от нея е вода.
    Останалото, което се съдържа е : Ash, протеин, липиди, калий, натрий, калций, фосфор, желязо, хлорни соли, сяра, аминокиселини, гликопротеид муцин, мастни телца, нуклепротеини, РР, витамини В1, В3, С.
    Всеки сам си реши !

    КОЕ МОЖЕ ДА РАЗВАЛИ СПЕРМАТА

    Възрастта. Колкото повече остарявате, толкова по-малко активна става спермата, макар че способността си да оплождате можете да съхраните до 100 години.
    Никотина. Пречи на узряването на сперматозоидите.
    Стреса. Отделяния по това време хормон - кортизол понижава нивото на тестостерона.
    Алкохола. Лишава сперматозоидите от необходимото им хранене и ги заставя да се формират неправилно.
    Тлъстото месо. Понижава ефективността на работата на тестостерона дори при негово високо ниво.
    Претоварването по време на тренировки.
    Топлината. Горещата вана, сауната, твърде топлото бельо оказват негативно влияние на съзряването на сперматозоидите.
    Неправилно подбраното велосипедно седло. Довежда до нарушение на кръвообращението в половите органи.

    КАК ДА ПОДОБРИМ КАЧЕСТВОТО

    Дръжте топките си в прохлада. Оптималната температура за спермопроизводство е 30-31 градуса.
    Не носете твърде тесни панталони и дънки. Довеждат до застой на кръв в тестисите, особено когато седите.
    Яжте полезна за спермата храна - плодове, риба, постно месо и растително масло.
    Занимавайте се със спорт. Пак заради тестостерона.
    Занимавайте се със секс ! Регулярните еякулаций повишават нивото на тестостерона.
    Емигрирайте във Финландия. Там по статистика живеят мъжете с най-качествена сперма. Защо е така - науката не обяснява точно. )

    МОЖЕ ЛИ СПЕРМАТА ДА СЕ ИЗЧЕРПА НАПЪЛНО

    Може. Дори се провел такъв опит. Мъж мастурбирал под надзора на учени два дни подред на всеки час - докато при оргазъм спряла да се отделя и капка сперма. Но след три дни въздържание количеството сперма при еякулация се върнало до началното ниво...

    ИЛИ ТОВА ИЛИ ДРУГОТО

    Списъкът на медикаменти, които не трябва да взема мъжът, ако има намерение да става баща би заел много страници в него на първо място са :
    Всички болкоуспокояващи средства, Антибиотици, Антиепилептични препарати, Стероидни и други хормонални препарати, Медикаменти, предписвани при язва, Сънотворни и седативни средства

    АЛЕРГИЯ

    Често описваните в популярната медлитература случаи на женска алергия към спермата на партньора е нещо изключително рядко. Рискът да се окаже именно у вашата партньорка е около 1 на 500 000.

    СТРОГО ПО РАЗПИСАНИЕ

    При мастурбация за 15 секунди мъжът може да измине целия път от възбуждането до оргазма. На жените им трябва минимум 4 пъти повече време.
    75% от всички мъже след 2 мин. от началото на акта могат вече да еякулират. Ако поискат, разбира се.
    Средната продължителност на мъжкия оргазъм е от 5 до 10 секунди. И само при някои щастливци може да продължи до 15.
    Срeдния 18-годишен юноша е способен на повторен полов акт още след минута от края на първия. След десет години този период се увеличава 20 пъти.
    При еякулация спермата излита със скорост 18 км/ч.

    СЕЗОНИ ...

    В университета Рочестър (USA) в продължение на 32 месеца се провежда изследване на спермата на голяма група мъже-доброволци. Учените се опитвали да намерят оптималното за зачеване годишно време. Резултатите били следните :
    През есенните месеци подвижността на сперматозоидите е минимална и сред тях има много с дефекти на опашките. Най-честия дефект е неправилно сформираната главичка.
    Летните месеци дават най-голямото количество неузрели сперматозоиди. Възможна причина за това е лятната горещина.
    Месеците от октомври до февруари са най-подходящи за зачеване. Тогава сперматозоидите са максимално подвижни, а спермата съдържа максимална концентрация полови клетки. Освен това учените смятат, че тогава вероятността за момче е по-голяма, отколкото лятото, когато от горещините Y-хромозомите, носители на мъжкия генетичен код силно отстъпват на жизнеспособните женски Х-хромозоми.
    Не съм Секс Машина, а е от Кокаина !!!

  19. #94
    На 15 съм а още нямам сперма ;(

  20. #95
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от playfootball6
    Цитирай Първоначално написано от playfootball6
    Вярно ли е, че ако не маструбираш, след време ще ти дойде през нощта? Каза ми го 1 фр(1 година по-голям от мен). И ми каза, че се съпровожда със страшни болки. Той маструбира от една година и още от 1-я път му е дошла. Започнал е когато е бил като мен. (даже малко по-рано). Каза ми, че и на мен може да ми дойде (ако маструбирам), защото вече имам оксмяване под мишниците.
    Има ли шанс да НЕ маструбирам и да не изпускам с****а в леглото?
    И вреди ли маструбацията на градежа мускулите?

    П.П. момче съм, на 12 години (4 месеца до 13), тая година завърших 6 клас.


    Мерси предварително
    Някой може ли да ми отговори?
    Чакай сега, дай едно по едно – много момчешки фолклор има в твоят въпрос

    “Вярно ли е, че ако не маструбираш, след време ще ти дойде през нощта?” – ДА, вярно е! Но НЕ е вярно, че има някаква болка. По скоро е обратното – сънуваш розови сънища и в еди момент се събуждаш потен, мокър оплескан и лепкав. Сменяш си боксерките и пак заспиваш. Лошото е че не се помни нищо от тези сънища :
    Във всички случай – никога не боли :
    Нарича се ПОЛЮЦИЯ потърси думата в някоя търсачка!


    Естествено е, че “ще ти дойде” рано или късно

    “Има ли шанс да НЕ маструбирам и да не изпускам с****а в леглото?” – НЕ! трябва да си съвсем “дефектен” за да се случи това!
    Виж, играта с пишока е нещо много важно на твоята възраст, не е срамно, не е лошо и в никакъв случай не е вредно – напротив, съвсем полезно и нормално е!
    При тази игра главичката на пениса окончателно се разлепва от вътрешният лист на препуциума, освобождава се и започва да придобива онази сетивност, която по-късно ще позволи безпроблемното извършване на полов акт, като същевременно препуциума/кожичката се калиброва/свиква/тренира се по нарастващият обем на главичката, понеже пишока започва да наедрява и един вид “дрешката му отеснява”.
    Хубаво е при тези игри винаги да се ползва някаква “смазка”, а е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО винаги да се стремиш да оголваш до макс главичката колкото пишока позволява, но БЕЗ НАСИЛИЕ!
    (прочети важната Тема “Фимоза или защо…….” за подробности)


    “И вреди ли маструбацията на градежа мускулите?” – Хах, а това пук къде го прочете
    Всъщност НЕ, не вреди – по скоро помага, но не по елементарната популярна схема – “повече чикии=повече тестостерон”. Механизма на хормоналният контрол и зависимости е много сложен и не му е място да го излагам тук. Достатъчно е да знаете, че е факт, че всяка еякулация/изпразване стимулира анаболните процеси в мъжкият организъм.

    Толкова

  21. #96
    Благодаря много!

  22. #97
    аз съм на 14(сега май месец ги навърших) и проблема ми е много особен.както си седа на стола и играя игри по едно време осещам малкия отдолу как пуска в много малки количества с****а или когато видя някакво много красиво момиче или когато малкия се изправи за малко поради някоя друга причина.затова много се притеснявам и се обръщам към вас за да ми помогнете.
    а и другия проблем който беше отдавна.мастурбирах за пръв път и това нещо ми е оттогава,та не съм карал полюции.Има ли някакъв проблем в това или просто всичко ще е наред и ще мине добре пубертета.
    не мастурбирам често,само веднаж беше това и немисля че повече ще мастурбирам .
    другия ми въпрос:мастурбирането ускорява ли пубертета,защото един от нашия клас казва че ускорява пубертета,ама не му вярвам.
    и последния ми въпрос:ако съм мастурбирал преди да съм имал полюции,ще имам ли полюции?
    много съм притеснен и срамежлив в това има ли лошо?
    Предварително благодаря

  23. #98

    :)

    Здравейте, много ми е притеснено и затова се обръщам към вас.. Значи на 17 год съм... Таа вечер когато мастурбирах като свърших и забелязах ,че спермата не беше както обикновенно... беше много по-рядка и абсолютно безцветна... Принципно секс си правя.. Последните 2 дни по 2 на ден и не е било досега така.. Таа вечер бех по адската вазбуда цяла вечер но немаше как да правим секс с приятелката ми ... но през цялото време се отделяше неква течност и като се прибрах реших да мастурбирам.. Та въпроса ми е нормално ли е да е безцветна или не и дали ще се оправи ... много ме е спек .. досега не е имало такова нещо...

    ПС: Междо другото имам операция на единия тестис ..

  24. #99
    аз съм на 14 и на мен ми е безцветна(от един месец пак още съм жив споко),мисля че ще се оправи,и на мен ми се отделя такава течност постоянно в гащите много е гадно,когато си навънка и изобщо,трябва да измислят мъжки превръзки някой да знае дали е опасно или нормално дали ще отмине или не

  25. #100
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от punk14
    аз съм на 14(сега май месец ги навърших) и проблема ми е много особен.както си седа на стола и играя игри по едно време осещам малкия отдолу как пуска в много малки количества с****а или когато видя някакво много красиво момиче или когато малкия се изправи за малко поради някоя друга причина.затова много се притеснявам и се обръщам към вас за да ми помогнете.
    а и другия проблем който беше отдавна.мастурбирах за пръв път и това нещо ми е оттогава,та не съм карал полюции.Има ли някакъв проблем в това или просто всичко ще е наред и ще мине добре пубертета.
    не мастурбирам често,само веднаж беше това и немисля че повече ще мастурбирам .
    другия ми въпрос:мастурбирането ускорява ли пубертета,защото един от нашия клас казва че ускорява пубертета,ама не му вярвам.
    и последния ми въпрос:ако съм мастурбирал преди да съм имал полюции,ще имам ли полюции?
    много съм притеснен и срамежлив в това има ли лошо?
    Предварително благодаря
    не мисля, че имаш проблем!

    виж, нормално е при много млади но полово зрели момчета да има такова "изтичане". това не е сперма всъщност, а по-скоро е предеякулационна течност. но НЕ е и патология когато Момче се "изпразни" при контактни игри, борба, футбол, силно натоварващи емоционално моменти - при изпити, или в критична ситуация - ВСИЧКО това е нормално!

    "не мастурбирам често,само веднаж беше това и немисля че повече ще мастурбирам " - това не го рабрах

    точно редовната мастурбацията е "лечението" на твоя вид проблеми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си