.
Отговор в тема
Страница 9 от 12 ПървиПърви ... 56789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 280
  1. #201
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от spas96 Виж мнението
    След няколко месеца ставам на 15 и все още не мога да отделя сперма. Преди седмица забелязах че започват да ми растат косми по тестисите . ПОМОЩ какво да правя.
    Спокойно.
    Тепърва се развиваш.

  2. #202
    как мога да проверя дали има овреждане от пушене?

  3. #203
    Абе сперма с мед найш кво убуу, питай Incadeptus, той ми каза!

  4. #204
    Come stai , amore mio

  5. #205
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    ах ти гадняр искам да те баннат уе

  6. #206
    Цитирай Първоначално написано от Amore-Mio* Виж мнението
    Спокойно.
    Тепърва се развиваш.
    Parli italiano? Io parlo italiano, lo studio da un anno ^^!

  7. #207

  8. #208
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от FearFactory2012 Виж мнението
    Come stai , amore mio
    не смей да говориш за нея уе

  9. #209
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    ах ти гадняр искам да те баннат уе
    Пак ли ми се гъзиш бе, не ти ли стига вече?

  10. #210
    Cosa hai fatto , scrivi in italiano perche loro non posssono leggere cio' che scriviamo !

  11. #211
    Цитирай Първоначално написано от FearFactory2012 Виж мнението
    Cosa hai fatto , scrivi in italiano perche loro non posssono leggere cio' che scriviamo !
    Si, si , e vero! Loro sono cazzi, ma tu sai questa cosa!

  12. #212
    Guarda Incadeptus .... Posso dare tutti i miei soldi e dire che lui e un'omossessualista che abita da solo !

  13. #213
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    не смей да говориш за нея уе

    Италиански знаеш ли бе, примат? НИ ЗНАЙШ!

  14. #214
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от МуКаДеС Виж мнението
    Италиански знаеш ли бе, примат? НИ ЗНАЙШ!
    а ти латински и елфически?

  15. #215
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    а ти латински и елфически?
    Да, майка ти ме научи на тях!

  16. #216
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Еми да сине,нормално е бабите да са мъдри и да учат внуците си на разни неща

  17. #217
    SE IL CAZZO SUONA - TUTTA SARA' BENE !!

  18. #218
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    Еми да сине,нормално е бабите да са мъдри и да учат внуците си на разни неща
    Човек, яко си се чалнал, елфите да не са те ебали в гъза?

  19. #219
    АЗ СЪМ ОТ РУСЕ И НЕ ЗНАМ КАК ПОПАДНАХ ТУК !

  20. #220
    Цитирай Първоначално написано от МуКаДеС Виж мнението
    Човек, яко си се чалнал, елфите да не са те ебали в гъза?
    Na mam elfa aaxyay

  21. #221
    КАК Е НА ЕЛФСКИ : ЕЕЕ , BUOGIORNO ? ИЛИ НЯМА

  22. #222
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от МуКаДеС Виж мнението
    Човек, яко си се чалнал, елфите да не са те ебали в гъза?
    Слагам край,няма да пиша повече по тая тема.Относно въпроса:Абе не амаааа нали знаеш как е.Вчера трябваше да отида до Средната земя,ноо изникна един проблем.Магьосникът Зедикус Зул Зорандър беше забулил меча на истината,който трябваше да намеря и да дам на Ричард Сйафър-търсача на истината(горкия каква тежка задача ;д )После трябваше да ида до кулата на Саруман в Айсенгард,за да го питам за разбулващо заклинание.Каза ми го човека.Взех меча и потеглих,нооо нали пак нещо трябва да се обърка.Хари Потър,Хърмаяни Грейнджър и Рон Уизли се магипортираха пред мен,бягайки от Луциус Малфой и Мадам Лестрендж.Пффффффф,помолих а ме за помощ.Айде от мен да мине,дадох им храна вода,подлсон с магия построих.Даааааааа амаааа след няколко часа смъртожадните дойдоха за триото.Те избягаха,а аз обезвредих за кратко смъртожадните,удряйки ги по тимбериците с жезъла си.Пфффф по пътя видях,че тези глупаци,триото са объркали меча на Грифиндор с този на истината,айде пак трябваше да се връщам да ги догон,за да взема меча и да направим размяната.По пътя срещнах няколко блатни чудовища,нооо се справих.Направихме размяната,те се магипортираха отново в нашия свят.За да стигна до Ричард трябваше да мина през мините на Мория.Срещнах Гандалф и задругата на пръстена.Биеха се с някакъв си Балрог.Забелязах,че Арагорн,син на Араторн си беше паднал по един малък хобит на име Фродо Бегинс,при условие,че имаше такова секси елфическо гадже.Та стълбите се срутваха,трябваше да се измъкнем.Измъкнахме се.Оооооооо да най-сетне светлина.Аааааа да забравих да спомена:Гандалф падна в сянката ;д(да той магьосника)После трябваше да премина през планината Карадрас(снежно място)Но и задругата беше тръгнала по същия път(ужас)Та стигнахме я планината.По пътя Леголас елфът,все си повтаряше,че е най-красивият на света(мразя хората с голямо самочувствие,та нали аз бях най-красивият и най-готиният)Изкачвахме планината,а Леголас подскачаше по снега като гъзела ;д Щях да го цапна с жезъла си.Той забеляза,че Саруман искаше да срути планината с мооощно заклинание.Ама и от там се измъкнахме.Трбваше да мина и през Карас Галадон(елфическото кралство)Елфите бяха секси,мнооооооооого секси(ушите много ме кефеха)Най-сетне пътищата ни се разделиха.По пътя към Ричард видях Гандалф да излиза от една помийна яма,целият учудващо бял.Поздравих стареца и продължих.Най-сетне стигнах Ричард(май отидох в неудобен момент,защото с Калан,красивата майка изповедник бяха започнали да се събличат)Но се спряха,защото Калан знаеше,че по време на възбуда изповедниците могат да изповядат партньора им и да го направят техен роб завинаги.И защото ги прекъснах де.Дадох му меча и го посочих за търсач(това трябваше Зедикус да направи но той беше ужасно пиян,затова бе забулил и меча още в началото)Върнах се в нашия свят.Пфффф Супермен пак вдигаше,падащ самолет,Спайди се кефеше и пускаше паяжина насам на там.Батси абеше дошъл чак от Готъм сити в Лондон заради олимпиадата.Хълк си е Хълк.Другите герои правеха общо взето каквото си поискаха.А триото пак се магипортна пред мен,бягайки(отново)Отиваха на някой на сватбата.Портнах се в БГ да вида ко става с форума.И ето ме днес тук седя,обяснявайки как прекарах вчерашния си ден.-Дано,надявам се отговорът ми да те е задоволил ;д

  23. #223
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    Значи на 13 съм и нямам сперма само няква прозрачна слуз май е лимфа за да свърша по бързо си изпъвам краката и така свършам много пъти кажете ми вредно ли е ?
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  24. #224
    Цитирай Първоначално написано от FearFactory2012 Виж мнението
    АЗ СЪМ ОТ РУСЕ И НЕ ЗНАМ КАК ПОПАДНАХ ТУК !
    хаха, и аз съм от Русе

  25. #225
    - Майка ти не работеше ли в банката за сперма???
    - Да, ама я уволниха...
    - Защо!?!
    - Хванаха я да пие на работното място...

    малко груб виц ама не се сдържах

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си