.
Резултати от 1 до 25 от общо 281

Threaded View

  1. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: „не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо… и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи… Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя… Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10… 09… 08… 07… 06… 05… 04… 03… 02… 01… *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не – ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало VQRNO E
    я по-добре недейте да се занимавате с това, не се знае каква сатанинска сила функционира чрез тази система за сбъдване на (по-)желанията, и колко е опасно
    Последно редактирано от npp : 01-27-2012 на 09:47

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си