.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61
  1. #1
    Guest

    Начин за удължаване на пениса?

    Моля кажете ми начин за увеличане на размера...
    Почти на 18 съм вече а ми е супер малък... вече направо ще се побъркам... а ако ми остане такъв малък ше скоча през прозореца...

  2. #2
    maji go s hininova voda !
    Ako jivota beshe lesen , nqmashe da zapochva s plach...!

  3. #3

    ае

    Колко ти е малък е ?
    тои и моя е малък ,но от опит знам 4е размера НАИСТИНА няма значени

  4. #4
    Guest

    Re: ае

    Цитирай Първоначално написано от sucks
    Колко ти е малък е ?
    тои и моя е малък ,но от опит знам 4е размера НАИСТИНА няма значени
    Ooo lele ne moga da ti kaja... naistina e malak...

  5. #5

    ae

    VIj sq moq e 14 i ne me e sram da ko kazvam puk i tva e forum be 4ovek nikoi nqma da te razbere

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sisley^BaBy
    maji go s hininova voda !
    Тъпа си ма
    Я обясни как точно ще му помогне?

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Sisley^BaBy
    maji go s hininova voda !
    Тъпа си ма
    Я обясни как точно ще му помогне?
    Kakvo e hininova voda?

  8. #8
    Guest

    Re: ae

    Цитирай Първоначално написано от sucks
    VIj sq moq e 14 i ne me e sram da ko kazvam puk i tva e forum be 4ovek nikoi nqma da te razbere
    13

    A sum po4ti na 18

  9. #9

    слушаи ме внимателно

    ае кат ти казжах 4е размера няма зна4ение наисти е така.13 или 14 ква е разликата нивка та 6ти го докажа.Бифшата ми приятелка преди мен е била с някъв с 21 санта, а когато се е.ахме после ми каза 4е е свършила 3-пъти и не ме е излугала 6тот и на други го е разправяла та повярваи ми качеството не зависи от размера!

  10. #10
    Guest

    Re: слушаи ме внимателно

    Цитирай Първоначално написано от sucks
    ае кат ти казжах 4е размера няма зна4ение наисти е така.13 или 14 ква е разликата нивка та 6ти го докажа.Бифшата ми приятелка преди мен е била с някъв с 21 санта, а когато се е.ахме после ми каза 4е е свършила 3-пъти и не ме е излугала 6тот и на други го е разправяла та повярваи ми качеството не зависи от размера!
    Abe brato znam 4e razmera ne e mnoo vajen, oba4e tva vse pak e 13...
    Prekaleno malak mi e... i vqrvai mi ima razlika mejdu 13 i 14...

  11. #11

    ...

    абе 4ужвал сум че много то секс дажа огромни резултати вурху размера, да речем че 1-2 месеца праиш секс кат луд демек секи де 6ти порасне с 2 3 санта но само сум чужал не сум го доказал оше \/

  12. #12
    Guest

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от sucks
    абе 4ужвал сум че много то секс дажа огромни резултати вурху размера, да речем че 1-2 месеца праиш секс кат луд демек секи де 6ти порасне с 2 3 санта но само сум чужал не сум го доказал оше \/
    Nishto takova....

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Бургас
    Мнения
    934
    хининовата вода ( с нея се маже косата за разтеж) пфуу та както и да е по темата няма какво да направиш..освен пластична операция но няма смисъл , просто не се комплексирвай и изобщо да не ти пука

  14. #14
    tZzzz
    Guest
    abe gluposti 13 si ti e extra;] nema ot kvo se pritesnqvash

  15. #15

    ...

    и аз тай викам 13 екстра то на тея дет са им по 20 санта и нагоре като праят секс жената я боли ако не е праила преди тва доста за да и се 'оголеми" влагалишето то самото влагалише знам че е около 8 - 10 сатна

  16. #16
    абе за 18г си е малко 13, кво го успокоявате

  17. #17
    Guest
    Leleee she umra... leleee

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia BG
    Мнения
    104
    ЯЖТЕ ГОРЧИЧА МНОГО И ШЕ ВИ ПОРАСТНЕ.ЧЕКАМ БЛАГОДАРНОСТИ

  19. #19
    no comment :)
    Guest
    a az sum na 15 i misleh 4e 16 santimetra mi e maluk :S bratle ne se pritesnqvai mene me buzikaha puk 4e bil golqm mnogo....sega kak deistva na momi4etata kato 4uqt 4e si s po golemi4ak nqma da ti kaja - no ako si hvanesh 1 priqtelka seriozna vuobshte nqma da i puka dali e 13 14 15 25 35.Prosto ne se pritesnqvai i davai naprede

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Constantinopole, Byzantium
    Мнения
    65

    ®

    ave 15 da imash si okay
    Drugoto e za gazariq :PP

  21. #21
    АБЕ ВИЙ ЧУВАТЕ ЛИ СЕ.КОЛКОТО ПО-ГОЛЯМ Е ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ,ЗАЩОТО СЕ ТЪРКА ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ И ДОСТАВЯ ПОВЕЧЕ УДОВОЛСТВИЕ.ПРОЧЕТОХ СЯ НЯКАДЕ ЧЕ ЗА 79 ЛЕВА И ТИ КАЗВАТ КАКВО ТРАА ПРАВИШ И ПЕНИСА РАСТ С 2-3 СМ СЛЕД 3-4 СЕДМИЦИ.ЕТО САЙТ ДА НАУЧИТЕ ЧЕ ПРИ ВЪЗБУДА ЖЕНАТА МОЖЕ ДА УВЕЛИЧИ ВАГИНАТА ДО 30СМ.http://www.paradizo-sex.com/malepage...ate/index.htmlТАЙ ЧЕ НЕДЕЙТЕ МНОГО ЗНА.НЯМАЛО ЗНАЧЕНИЕ ПРОСТОТИЯ ОТ ВСЯКЪДЕ.

  22. #22
    Идеалния инструмент е с дължина 15 см.2 см (за пенис са много) ама ако знаеш как да си вършиш работа и 10 см ще задоволиш момиче както си трябва.
    Йога и мъдрост

  23. #23
    Пич я не се стягай - 35 % от мъжете на възраст (20 - 35) са с 13, 14 см.


    ПП. - Аз кво да кажа като ми е към 9 , 10 см, - За радост съм едва на 13 и тепърва ще ми расте/

    А пък да те попитам като тръгваш да си лягаш с някоя тя едва ли ще пристигне с линийка в ръка ...

    "Дългото ръга червата, дебелото изпълва душата"
    "Не е важно колко е голяма магическата пръчка - важно е какви магии може да прави "

  24. #24
    em i az to4no ot tva se pritisnqvam ama verno ne e vajen kolko e golqm i moq e 13 ili 14 maialk mi e naistina i se kompleksiram i me e strah da legna s nqkoq ina4e imah dosta vazmojnosti ama ako zn kak da go opotrebqva6 nqma stra6no i az se opitvam da ne se kompleksi ram

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от k1ana
    em i az to4no ot tva se pritisnqvam ama verno ne e vajen kolko e golqm i moq e 13 ili 14 maialk mi e naistina i se kompleksiram i me e strah da legna s nqkoq ina4e imah dosta vazmojnosti ama ako zn kak da go opotrebqva6 nqma stra6no i az se opitvam da ne se kompleksi ram

    Пак да повторя - едва ли някое момиче ще ти откаже като види че ти е малък ... Нито пък ще пристигне с линийка в леглото..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си