Цитирай Първоначално написано от batkodoki
Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
Браво!Мойте поздравления за поредната страхотна тема!
Само ако можеше да се спомене нещо отностно "честото мастурбиране"
Имаше 1 израз в който се споменаваше следното"Стига си мастурбирал,че като пораснеш няма да може да имаш деца.."
По скоро може би се има в предвид намаляването на спермиите като цяло?Въпроса ми е:Честото мастурбиране,води ли до "намаляване" на спермата и до безплодие?
Имайки предвид действието на тялото и неговите процеси и най вече си правя извод от текса по горе ....
Моя извод:Мастурбирането(колко то и често да е),неможе да води до "намаляване" на спермата и до безплодие,защото образуването на спермиите става както се споменава от 12 годишна възраст до края на живота(тук не съм съм 100% сигурен),но в такъв случаи следва процеса на образуване да се повтаря отново и отново и отново и мисълта ми е,че не би имало никакво значение мастурбирането....
Пример:Ако имахме машина която е дефакто"вечна",образуваща мед.Нейния капацитет да е 50 мл мед на час..Ето сега аз така си го обяснявам:Ако оставим машината да работи 5 часа ще имаме 250 мл мед ,а ако го оставим да работи 2 часа ще имам 100 мл...С това исках да кажа,че машината ще продължи да работи както в началото без значение дали ще теглиш мед на 2 или на 5 или на 50 часа....Свързвам го със спермата....Не би трябвало да има значение дали ще се изпразниш на 7 часа или на 40 часа.....
Омг часа е точно 6:14,не съм лягал и ме боли главата оО....Обяснявах за спермата,отидох на мед....Еми като немога да се изразя иначе...Какво да се прави?
Още 1 път поздравления за автора и за модератора,че е отбелязал темата като важна

"Имаше 1 израз в който се споменаваше следното"Стига си мастурбирал,че като пораснеш няма да може да имаш деца.."" - не е вярно разбира се

имало е дори валидна "научна медицинска теория" доказваща, че един мъж има N-та лимит (посочвано е точно число) от изпразвания и след това - в гроба

имало е всякакви "научни медицински" дивотии свързани със тази нормална физиологична функция на Момчето.
във уж високоцивилизованта Англия са ползвали нещо като намордник слаган на момчето. после въвели електротоковите удари когато през ноща пениса еректира.
в германия ползвали намордник с остри шипове отвътре за пишката...
в испания имало уред заливащ с вода "порочния" младеж....

някъде в нета имаше виртуален 3D музей на тези "цивилизовани" диващини..

по същество: не, няма начин едно момче се повреди от много мастурбация/чикии. сперматогенезата е дълъг процес. и трае непрекъснато докато момчето има "топки"
dA tEmAtA e NaIstInA sTrAhOtNa...MnOgO nAy4iH oT NeQ