.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    bancho2
    Guest

    Kакво мислите за любовта от пръв поглед

    Вярвате ли в любовта от пръв поглед питам ми защо на мен това ми се случи преди няколко дни а самото момиче не ми вярва че съм влюбен в нея

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Да,вярвам.Случвало ми се е и энам,че я има.Прекрасно е ,просто нещо отвътре ти трепва
    [size=7][b][u]fosse cos

  3. #3
    Да , вярвам на мен ми се случи скоро Просто това момче само като ги видях ... и нз останах без ума и дума...
    [!] ИсКаМ тЕ , нО тЕ иСкАм зАвИнАгИ [!]

  4. #4
    Този пръв поглед не предизвиква влюбване, а привличане. Или с външността, или с излъчването като цяло. После ако опознаеш човека, вече можеш да се влюбиш в него, но преди тва не е истински.

  5. #5
    Глупости....
    Light The Universe

  6. #6
    I az vqrvam,za6toto i na men mi se slu4i otdavna be6e,no si znam ,4e be6e ot pruv pogled !I ne be6e privli4ane a vlubvane!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Anarion
    Този пръв поглед не предизвиква влюбване, а привличане. Или с външността, или с излъчването като цяло. После ако опознаеш човека, вече можеш да се влюбиш в него, но преди тва не е истински.
    Точно така. Първият поглед може единствено да предизвика физическо привличане, било то от външният вид, усмивката, прекрастните очи или каквото и да било друго.

    Доста от хората се заблуждават, че има любов от пръв поглед, защото сравняват това чувство, на енергия, на топлина отвътре, със чувството любов.

    НО, любов от пръв поглед няма. Не можеш да се влюбиш във човек, който не познаваш, не знаеш какво мислене има и какъв е по душа.

  8. #8
    НЕ е така!!!
    Любовта от пръв поглед я има,въпреки че доста хора казват обратното...Знам го,защото ми се случи...Когато го видях бях запленена от излъчването му като цяло-да,така е.Но от точно това излъчване аз разбрах що за свестен тип е.След 2дни се запознахме официално.Той като че ли беше разбрал че го харесвам,но не се държеше странно,а напротив!Извика ме настрни от другите и ми каза,че иска всичко да е ясно-затова ме пита дали е вярно това което е разбрал.Срам,не срам,признах си.Тогава вече бях убедена,че по-свесно момче трудно ще намеря,защото той ми каза,че уважава чувствата на всеки,че на всеки може да се случи и т.н. На другия ден той ми призна че и той ме харесва, а аз се разлигавих(май не беше мн подходящ момента,ама... )и викам:е споко де,аз уважавам чувствата на всеки и той не се засегна-стана му много весело....
    Сру ама просто не се стърпях да го кажа-много весело се получи и винаги кат ми е тъжно се сещам за тва

  9. #9
    eXuSe My FrEnCh, грешиш. Няма я. Това, че при теб е проработило и след това не значи, че съществува. Това е късмет.

    От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.

  10. #10
    Супер фен Аватара на sexy_for_you
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 177
    Вярвам,но знам,че това не е точно любов,а както анарион каза.Това е привличане,този човек излъчва нещо,което ти харесва и ти става симпатичен.Има нещо повече от привличане,силно,което те кара да изтръпваш.Но не е любов.Любовта се появява после,след опознаване,а другото е може би просто харесване.
    Страничка,специално за ВСИЧКИ,които ги обичат САМО като ПРИЯТЕЛИ ) Добре дошли на всички сродни души! ) ---> http://www.facebook.com/pages/%D0%97...18128158249619

  11. #11
    Измислици. Кат' се 'влюбиш от пръв поглед' си създаваш идеал за дадения 4овек.. и после като осъзнаеш, 4е той не отговаря на представите ти и следват разо4арованията...

    Имало едно време... един хубав принц, който в последствие се оказал крастава жаба...

    ...и приказката свърши
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  12. #12
    opredeleno mislq 4e ima liubov ot pruv pogled

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Unexpected Error
    eXuSe My FrEnCh, грешиш. Няма я. Това, че при теб е проработило и след това не значи, че съществува. Това е късмет.

    От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.
    Може и така да е...но не точно...това че при мен е проработило не значи че си е чист късмет,а че просто я има,но в прекалено редки случаи.....аз така си го обяснявам..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Presley`n`Sum
    Да,вярвам.Случвало ми се е и энам,че я има.Прекрасно е ,просто нещо отвътре ти трепва
    LaraFairie Photography ...

  15. #15
    Ima q
    Сърцето ми плаче, крещи и не спира...

  16. #16
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Няма такова нещо.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Unexpected Error

    От чисто психологична гледна точка - невъзможно е да изпитваш чувства към нещо, което не познаваш.

    А ти кога стана психолог, Ънекспектид Ерор? И да си станал, няма да си сред успешните, вярвай ми. Това дето го казваш е от чисто ЛОГИЧЕСКА гледна точка.
    От чисто психологическа гледна точка обаче, размножителните инстинкти(тези дето ни карат да си мислим, че чувстваме любов ) се включват още в началото на интеракцията между 2та индивида.

    С по - прости думи. ДА, ЛЮБОВТА ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД Е ВЪЗМОЖНА! На един човек му са нужни няколко секунди за да изпита причличане и още няколко минути, за да те обикне.

    @Валар, братле, точно ти ли ще кажеш че това са глупости? Аз си мислех, че се правиш на PUA. Какъв PUA си, ако не си се влюбвал поне веднъж? И какъв PUA може да си, ако поне веднъж не си видял оня влюбен овчи поглед в очите на момичето, веднага след като си я заговорил?

  18. #18

    RQ

    Не вярвах, че я имах, докато не срещнах момичето което още обичам от пръв поглед ... макар, че вече не сме заедно и май май любовта от пръв поглед не същ. ... не знам всеки си има точно мнение какво значи " любов от пръв поглед " ... но виж за секс от пръв поглед съм сигурен че има, правил съм го
    ... k33p w@lkinG ...

  19. #19
    Вярвам!!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    По света и у нас.
    Мнения
    820
    Много добре знаете, че на наща мила планета има много (дори хиляди) неща който изглеждат напълно не логични невъзможни и какво ли още не и все пак те са се случвали и продължават да се случват. Защо и любовта от пръв поглед да не е едно от тях? Поне за мен любовта не е чувство което мога да преценя и изуча. Тя е супер нелогична. Така, че нищо не и пречи да дойде точно когато си пойска. Дори съм виждал хора който са се влюбили от пръв поглед и сега живеят заедно вече сумати години и са си супер щастливи. Пък и защо да не приемем, че има съдба която отрежда кой в кого ще се влюби. Е ако е така щом съдбата го казва то ще се случи а как ще се случи няма никакво значение. Така, че за мен любовта от пръв поглед я има. Тва, че съвсем малко хора са я изпитали истински е съвсем друг въпрос!

  21. #21
    НЕ Вярвам !! Това са глупости на търкалета...
    Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях Хях

  22. #22
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Имало е мн такива теми.
    Но както и да е по темата,не не вярвам в любовта от пръв поглед.Не може да видиш на улицата някое момче или момиче и влюбваш се,това не е любов.Силно привличане да,симпатии да,но любов не.За любовта ни трябва мн повече от един поглед.На улицата ние виждаме само външността на дадения човек нищо друго.А за да се влюбиш не трябва ли да познавеме и характера на дадения човек?Аз смятам че любов от пръв поглед не съществува.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  23. #23
    аз лично вярвам в любовта от 1 поглед

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си