.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    ВСУ Л. Каравелов - рисуване

    някой може ли да ми каже какви са изпитите по рисуване във ВСУ? Утре съм на изпит и не знам кво трябва да се рисува. Като във ВИАС ли са? Ако може да ми покажете снимки няма да е зле.

  2. #2
    Guest

    Re: ВСУ Л. Каравелов - рисуване

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    някой може ли да ми каже какви са изпитите по рисуване във ВСУ? Утре съм на изпит и не знам кво трябва да се рисува. Като във ВИАС ли са? Ако може да ми покажете снимки няма да е зле.
    Kade vidq obshtoto mejdu seks i risivane ?!

  3. #3
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    да, щот в Лично творчество пък сигурно и е мястото

    първи ден – задача 1, продължителност 6 часа: рисунка на модел (геометрично тяло или група от тела) при определени условия за промяна на пространственото положение на модела при изобразяването му – завъртане, преместване, отнемане или добавяне на обем;
    втори ден:
    задача 2, продължителност 3 часа: от зададени по брой, размери и условия за поставяне стереометрични тела да се направи композиция, наподобяваща сградни форми, която да бъде нарисувана в перспектива;
    задача 3, продължителност 3 часа: рисунка на свободна композиция на предварително зададени по конкретно условие стереометрични тела в пространството.
    трети ден – задача 4, продължителност 3 часа: рисунка на опростен сграден интериор при зададени изходни условия.
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си