.
Отговор в тема
Страница 11 от 14 ПървиПърви ... 7891011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 336
  1. #251
    Мерси за савета ти,беше доста полезен.Но моите родители са доста шантави,и предпочитат 80-те пред днешното време.Според тях компютрите са днешната загуба.И за всеки мой провал, те ми се карат.Знам че е за мое добро,но то си има и граници...А за доверие наще никакво доверие ми нямат, просто защото не сам "ИДЕАЛЕН". Но аз не мога да бъда такъв какъвто не мога.И просто ви питам какво да направя, за да променя всичко това?
    Сталин:Няма хора,няма проблеми!

  2. #252
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от GirlYyYXD
    Мойте пък се държат сякаш съм 1 клас,а съм почти на 12!!! Егати,втръсна ми вече!
    Че ти си едва на 11, какво повече очакваш? Да ти дава пари да шмъркаш кока ли?
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  3. #253
    Полезно.

  4. #254
    оо.. хора.. с нашите.. колкото да ги имаш за нормално толкова повече се подиграват и гаврят с тебе..взеха ми едно колело на 2рия месец баща ми ми го строши и вика:ми прави си го сам .. отивам да се пързалям, влезам в колата и баща ми само : аве келеш кво ми влизаш с тоя сняг в колата (снега беше на прах едва ли е имало повече от 20 прашинки) и се почва: е ся неска си без комп . На другия ден : ай ставай от компютъра вече 2 часа си на него.. то не стига дето всички приятели играят до 12-1 през нощта мене ме врънкат да го изключвам в 21,30.. че и да излезна студено било ..Майка ми искала да споделям иначе тя като се прибере крещи грачи за глупости що имало лист на пода и ткива безсмислени неща..Сравняват ме с някой щото бил по ОК от мен.. после като кажа че другия седи до 1 часа презнощта и си играе отговора е : кво ме интересува.. Само 6ици им нося те .. седни решавай задачи.. И ако не разбера нещо зяпайте кво става : Аве глупак що не мислиш ве малоумник ако ся не ми кажеш как става задачата ш ти набия един тупаник.. Баща ми ме посритва тка спортно в кръста ако например се опитам д му обесня кво не е наред той ми казва - не ми отговаряй (аз му говоря повече от нормалното) и ме удря там квот ш прай.. Иначе нали съм бил на 13 тряало да си изкарвам нормално детството.. през лятото навънка топло къде излизаш.. зимата-мн студено.. Лятото светло аз 20 часа да съм пред блока.. не че това последното много го спазвам.. ама е нетърпимо.. постянно вкъщи хвърчатн обиди и наказания ии кви ли още изродски неща..трагедия.. колкото повече се опитвам да говоря с тях толкова повече ме наказват,нервят ми се и от зле на ептен зле..(

  5. #255
    Цитирай Първоначално написано от jump897
    оо.. хора.. с нашите.. колкото да ги имаш за нормално толкова повече се подиграват и гаврят с тебе..взеха ми едно колело на 2рия месец баща ми ми го строши и вика:ми прави си го сам .. отивам да се пързалям, влезам в колата и баща ми само : аве келеш кво ми влизаш с тоя сняг в колата (снега беше на прах едва ли е имало повече от 20 прашинки) и се почва: е ся неска си без комп . На другия ден : ай ставай от компютъра вече 2 часа си на него.. то не стига дето всички приятели играят до 12-1 през нощта мене ме врънкат да го изключвам в 21,30.. че и да излезна студено било ..Майка ми искала да споделям иначе тя като се прибере крещи грачи за глупости що имало лист на пода и ткива безсмислени неща..Сравняват ме с някой щото бил по ОК от мен.. после като кажа че другия седи до 1 часа презнощта и си играе отговора е : кво ме интересува.. Само 6ици им нося те .. седни решавай задачи.. И ако не разбера нещо зяпайте кво става : Аве глупак що не мислиш ве малоумник ако ся не ми кажеш как става задачата ш ти набия един тупаник.. Баща ми ме посритва тка спортно в кръста ако например се опитам д му обесня кво не е наред той ми казва - не ми отговаряй (аз му говоря повече от нормалното) и ме удря там квот ш прай.. Иначе нали съм бил на 13 тряало да си изкарвам нормално детството.. през лятото навънка топло къде излизаш.. зимата-мн студено.. Лятото светло аз 20 часа да съм пред блока.. не че това последното много го спазвам.. ама е нетърпимо.. постянно вкъщи хвърчатн обиди и наказания ии кви ли още изродски неща..трагедия.. колкото повече се опитвам да говоря с тях толкова повече ме наказват,нервят ми се и от зле на ептен зле..(
    Ицо, то и у нас не е много добре. Всяка втора дума на майка ми е 'прибери това, прибери онова', ма то и аз съм виновна,де Тя като влезе в моята стая и аз слагам слушалките и тя си вика там и даже не забелязва,че не я слушам
    Best Rappers of All Time:
    1.EMINƎM
    2.Slim shady
    3.Marshall Mathers
    4.That white boy from D12
    5.B-Rabbit

  6. #256
    Аз трябва да се разбирам само с майка мина баща ми не му пука. :P :P :P :P :P
    I Just Had SEx

  7. #257
    Аватара на Graffitti2
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив,България
    Мнения
    38
    гледай да си спечелиш уважението им и ще се разбирате добре
    *<Graffitti>*

  8. #258
    Аватара на Graffitti2
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив,България
    Мнения
    38
    гледай да си спечелиш уважението им и ще се разбирате добре
    *<Graffitti>*

  9. #259
    уважението се заслужава то не се печели, тр да покажеш че можеш да се справиш с отговорностите

  10. #260
    Повече от фен Аватара на Daisy11
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Wien
    Мнения
    392
    8.Покажи им,че ти избираш сам как да живееш,те могат единствено да ти помогат и да те напътстват към това да не излизаш от правия път.
    Майка ми винаги казва
    - докато живееш в моята къща, ще правиш кавото ти казвам... и за най-дребните неща като не ги направя на минутата почва да ми крещи...и за всичко трябва да искам разрешение от нея напр. като исках да си обезкосмя ръцете и и казах ,че всички момичета на моята възраст го правят ми се развика,че нямам собствено мнение и че правя това което правят другите ... и не ми разреши ... за такива неща другите въобще не питат,просто мн я мразя.
    [♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]

  11. #261

  12. #262
    дам .. наистина тази темичка е полезна ... има наистина полезни съвети .. но като цяло .. има много начини да се запазят едни взаимоотношения между родител и дете ... (пубер) ;ддддддд ... цялата работа тръгва от нас самите .. с тия наши хормонии ... от там се почва ... и след като успешно ядесаме родителите си .. се заформя скандалчее ..

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от Daisy11
    8.Покажи им,че ти избираш сам как да живееш,те могат единствено да ти помогат и да те напътстват към това да не излизаш от правия път.
    Майка ми винаги казва
    - докато живееш в моята къща, ще правиш кавото ти казвам... и за най-дребните неща като не ги направя на минутата почва да ми крещи...и за всичко трябва да искам разрешение от нея напр. като исках да си обезкосмя ръцете и и казах ,че всички момичета на моята възраст го правят ми се развика,че нямам собствено мнение и че правя това което правят другите ... и не ми разреши ... за такива неща другите въобще не питат,просто мн я мразя.
    Ти и позволяваш да те контролира, аз ако бях на твое място щях да се обръсна и да видя какво ще ми каже...

  14. #264
    Повече от фен Аватара на Daisy11
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Wien
    Мнения
    392
    Цитирай Първоначално написано от mitkoyyy
    Цитирай Първоначално написано от Daisy11
    8.Покажи им,че ти избираш сам как да живееш,те могат единствено да ти помогат и да те напътстват към това да не излизаш от правия път.
    Майка ми винаги казва
    - докато живееш в моята къща, ще правиш кавото ти казвам... и за най-дребните неща като не ги направя на минутата почва да ми крещи...и за всичко трябва да искам разрешение от нея напр. като исках да си обезкосмя ръцете и и казах ,че всички момичета на моята възраст го правят ми се развика,че нямам собствено мнение и че правя това което правят другите ... и не ми разреши ... за такива неща другите въобще не питат,просто мн я мразя.
    Ти и позволяваш да те контролира, аз ако бях на твое място щях да се обръсна и да видя какво ще ми каже...
    ми така и направих после мми каза две обидни думи и че нямам собствено мнение и това беше...
    [♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]

  15. #265
    Голям фен Аватара на Otero
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от DisciplineAndOrder
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    Да те смазват от бой и ти да си кимаш спокойно?

    +1

  16. #266
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    и аз мисля така..

  17. #267
    ае .. родителска му работа ;дд ти пък .. това с ръцете ме остави на място защо тряа да я питаш такова нещо ? ;дд няма да даваш кръв я ;дд ГОСПОДИ ! ;дд

  18. #268
    Цитирай Първоначално написано от shoko_girl
    Ами сорри...амЪъЪ к'ви пък тоолкожа големи проблеми може да имаш с родителите ти...?? Освен ако не те пускат да излзиаш до по късно,..или пъък някви такива нещица...ами има си начини за да постгнеш вс. това.. :P просто бъди искрен с тях, споделяй, говори с тях, усмихвай се,..просто едно прилично държание прави ЧУДЕСААА ! :P
    Добре бе ... от 2 години съм така с тях и пак няма резултат ... имам приятели на по 13 - 14 излизат до колко им скимне аз съм на 15 и се прибирам по-рано от тях е не мога да ги разбера нашите какво искат ....
    Tupac Amaru Shakur R.I.P the best actor and singer ever ....

  19. #269
    абе хора майка ми си я щи оби4ам пове4е от вси4ко но щом ми се разкрещи просто ми се и де да я гръмно карами се за щяло и нещяло например на теста "Само глупави грешки можеше да има най високата оценка без компютър за 2 седмици" или пър "ЗАЩО НЕ СИ 4ЕЛ ДНЕС БЕЗ КОМПЮТЪР!!! " кажете некъкъв на 4ин да я усмирящом ми се ядоса ина4е си е много добри4ка

    я бащами само део не е пияница

  20. #270
    Полезна тема според мен до голяма степен зависи от детето и в по-малка степен зависи от родителите моите родители са толерантни към мен имат ми доверие заслужил съм го и не мисля ,че ще го разваля.Всичко каквото съм поискал съм го заслужил единствения проблем ми е училището може би го оставям на заден план
    Нека спрем войната по пътищата заедно.


    Никога не сме се поколебавали да станем избраните от съдбата.

  21. #271
    зависи от родителите
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  22. #272
    Най-добрия начин - да се изнесеш

  23. #273
    Здравейте! Искам да ви помоля за съвет,свързан с родителите ми.
    Разбирам се перфектно с тях,не се караме. Обичам да прекарвам времето си с тях,но не съм свикнала да им споделям. Говорим си за почти всичко,но за мои лични неща - не. Проблемът ми е,че не знам как да им кажа,че пуша.Баща ми е пушач,майка ми не е. Искам да го знаят,защото ще ми е по-леко и няма да се крия от тях и да ги лъжа. Искам да мога спокойно да пуша пред тях и т.н. Баща ми преди мн време беше ми казал да не почвам да пуша и т.н. Наскоро се пошегува с мен и ме попита дали съм пушила,но аз казах не. Звучеше някак забавен,не сериозен и така.. Не знам дали знаят и се правят,че не знаят. Но ме е страх да им кажа,не знам как ще го приемат,защото баща ми на моменти е избухлив. Благодаря ви предварително

  24. #274
    Фен Аватара на NeENormalen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Някъде из страната ;]
    Мнения
    240
    Цитирай Първоначално написано от WildFlower
    Здравейте! Искам да ви помоля за съвет,свързан с родителите ми.
    Разбирам се перфектно с тях,не се караме. Обичам да прекарвам времето си с тях,но не съм свикнала да им споделям. Говорим си за почти всичко,но за мои лични неща - не. Проблемът ми е,че не знам как да им кажа,че пуша.Баща ми е пушач,майка ми не е. Искам да го знаят,защото ще ми е по-леко и няма да се крия от тях и да ги лъжа. Искам да мога спокойно да пуша пред тях и т.н. Баща ми преди мн време беше ми казал да не почвам да пуша и т.н. Наскоро се пошегува с мен и ме попита дали съм пушила,но аз казах не. Звучеше някак забавен,не сериозен и така.. Не знам дали знаят и се правят,че не знаят. Но ме е страх да им кажа,не знам как ще го приемат,защото баща ми на моменти е избухлив. Благодаря ви предварително
    Баща ти знае, просто те е пробвал, не се притеснявай от нищо, кажи им го директно "вижте, искам да ви го кажа, за да знаете, защото ми е гадно да го крия от вас - АЗ ПУША!" ... не е като да чуят "ало мамо, аз съм леко така в ареста, ела да ми донесеш малко ядене" ... Давай смело! Няма кво толкова да стане .
    vsichkii, osven men, sa tupii !

  25. #275
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    По-скоро оправдаваш родителите, не видях съвети?
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си