.
Отговор в тема
Страница 14 от 14 ПървиПърви ... 41011121314
Резултати от 326 до 336 от общо 336
  1. #326
    Повече от фен Аватара на Klaudia11
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    307
    Глупости. Аз уж съм изрядна, а баща ми ВИНАГИ намира причина, с която да започне да ме тормози. Никога не бих могла да му спечеля доверието, дори и да съм най-добрата на света. Когато имам шестици, той пак е недоволен. И иска да чистя и готвя, докато той не си мръдва и пръстта! Аз съм единствената домакиня вкъщи, а той ходи след мен и ми прави забележки за всяка частица прах,, която не съм избърсала! Досаден е! А и не ми дава никакви пари. За купони-да не говорим. Веднъж посред бял ден ме беше заключил вкъщи,за да не излизам с едни приятели... Бахти и тепегьоза...

  2. #327
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Друг начин е да казва добре на всяка дума на вашите,a всъщтност да си правите каквото сте си науимили,така и двете страни ще бъдат доволни

  3. #328
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    432
    моите родители не се интересуват от мен аз съм боклук

  4. #329
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    ЦвЕтИтО....или по точно seducti0n...стана модератор и заряза темата си

  5. #330
    Monstunter
    Guest
    Не е задължително да се вслушваш във всичко но мисли кое и како ще е добре за теб без да навредиш на останали или на себе си .





    -------------------------------------------------------------------------------
    https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

  6. #331
    Брато кво да кажа майка ми е ULTIMATE дребнава.....

  7. #332
    Prostaka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Klaudia11 Виж мнението
    Глупости. Аз уж съм изрядна, а баща ми ВИНАГИ намира причина, с която да започне да ме тормози. Никога не бих могла да му спечеля доверието, дори и да съм най-добрата на света. Когато имам шестици, той пак е недоволен. И иска да чистя и готвя, докато той не си мръдва и пръстта! Аз съм единствената домакиня вкъщи, а той ходи след мен и ми прави забележки за всяка частица прах,, която не съм избърсала! Досаден е! А и не ми дава никакви пари. За купони-да не говорим. Веднъж посред бял ден ме беше заключил вкъщи,за да не излизам с едни приятели... Бахти и тепегьоза...
    Здравей на колко години си та ти прави такъв проблем понеже и аз имам подобен проблем за съжаление

  8. #333
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Абе нека си го кажем в прав текст - всички, които сме минали през пубертета, сме били големи лайна. Вярно е, че някои родители се престарават с възпитанието, ама и ние сме им дотегнали с нашите глупости в тази фаза. Нормално е да ви нямат доверие, след като не знаете как да си го спечелите. Нормално е да не ви пускат по купони, защото 90% от тийнейджърите са абсолютни друсалки и морални инвалиди. Като дойде време, ще можете да правите всичко, спокойно. Относно вечерният час..ах, колко обичам като чуя "Вече съм достатъчно голяма, на 15 съм и искам да ме пускат до по - късно". Хахаха, на 15 се мислиш за голям/голяма? Голям смях На 15 години трябва да се заемете с по - важните неща като например да си пишете домашните и да си учите уроците. Не съм казал, че трябва директно след училище да се прибирате вкъщи, но обяснете ми, моля ви, какво ще прави момче или момиче на 15 години в 2 полунощ навън? Вие по закон нямате право да сте навън по това време! Като навършите пълнолетие, ще можете да правите каквото си искате - пийте, пушете, ходете по дискотеки, по партите, разкарвайте се до 5 сутринта ако искате. Но на тези години, на които сте в момента (говоря общо, защото са малко потребителите, които са над 20 години тук) е абсурд да ме убедите, че сте толкова отговорни за колкото се изкарвате. Да, вие може да помагате вкъщи, може да сте отличници, но това не ви прави отговорни хора.
    В края на краищата, родителите ви работят усърдно, за да сте облечени, обути, да не сте гладни и винаги да имате по някой друг лев в джоба. Не мисля, че като не ви пускат до късно, ги прави задръстени или старомодни. Повярвайте им, ще дойде време, когато наистина ще оцените това, което вашите родители са направили за вас и всички тези жертви, които са направили заради вас.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  9. #334
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Абе нека си го кажем в прав текст - всички, които сме минали през пубертета, сме били големи лайна. Вярно е, че някои родители се престарават с възпитанието, ама и ние сме им дотегнали с нашите глупости в тази фаза. Нормално е да ви нямат доверие, след като не знаете как да си го спечелите. Нормално е да не ви пускат по купони, защото 90% от тийнейджърите са абсолютни друсалки и морални инвалиди. Като дойде време, ще можете да правите всичко, спокойно. Относно вечерният час..ах, колко обичам като чуя "Вече съм достатъчно голяма, на 15 съм и искам да ме пускат до по - късно". Хахаха, на 15 се мислиш за голям/голяма? Голям смях На 15 години трябва да се заемете с по - важните неща като например да си пишете домашните и да си учите уроците. Не съм казал, че трябва директно след училище да се прибирате вкъщи, но обяснете ми, моля ви, какво ще прави момче или момиче на 15 години в 2 полунощ навън? Вие по закон нямате право да сте навън по това време! Като навършите пълнолетие, ще можете да правите каквото си искате - пийте, пушете, ходете по дискотеки, по партите, разкарвайте се до 5 сутринта ако искате. Но на тези години, на които сте в момента (говоря общо, защото са малко потребителите, които са над 20 години тук) е абсурд да ме убедите, че сте толкова отговорни за колкото се изкарвате. Да, вие може да помагате вкъщи, може да сте отличници, но това не ви прави отговорни хора.
    В края на краищата, родителите ви работят усърдно, за да сте облечени, обути, да не сте гладни и винаги да имате по някой друг лев в джоба. Не мисля, че като не ви пускат до късно, ги прави задръстени или старомодни. Повярвайте им, ще дойде време, когато наистина ще оцените това, което вашите родители са направили за вас и всички тези жертви, които са направили заради вас.
    Само дето почти никой не го осъзнава, като им се каже или въобще..
    На 15 съм (не се мисля за голям, преди всичко ), имам едни авери/ки - седмокласници/чки, намерили си "гадже", казват го на всеки втори, но не и на родителите им, викат, че са били влюбени. Веднъж им викам "Това ващо не е любов, а хормони", и получих отговор "Точно любов е, ти нищо не разбираш от хормони" Също се нервят, защото имат вечерен час, не били разглезени, но с айфон седмици, дрехи, които струват повече от живота ми Родителите им били ужасни.. "Аз тия шитс ги осъзнавам откакто съм се родил, но предпочитам да се правя на свестен" -.-
    По-интересното е, че и от моето даскало има такива осмокласници, и от съседните класове (деветокласници)
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  10. #335

    Reply

    Agreed, to make understanding with your parents you just have to be their good child.

  11. #336

    A few tips on how to overcome problems with parents

    Clashes like these are very common between teens and parents — teens get angry because they feel parents don't respect them and aren't giving them space to do what they like, and parents get angry because they aren't used to not being in control or they disagree with the teens' decisions.Perhaps they 2048 cupcakes felt their parent's anxiety, anger or embarrassment when they, as a child, showed their big feelings. If unresolved, these parents can find their child's strong expression of emotion will trigger uncomfortable unresolved feelings.They might worry that their parent might be angry with them, too, or that someone might get hurt. Sometimes parents' arguments make kids cry or give them a stomachache. Worry from arguments can even make it hard for a kid to go to sleep or go to school.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си