.
Отговор в тема
Страница 8 от 14 ПървиПърви ... 456789101112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 336
  1. #176
    прави се че слушаш и като ти писне отиди почни да се занимаваш с нещо.
    Аз лично се правя че ги слушам и след петата минута им казвам че имам много домашни или важна работо и така.Пък после правя каквото искам и като почнат да ми се карат... МИ пак същото

  2. #177
    Аз от моите баба и дядо не се оплаквам. Дядо ми е по-разбран от всички от семейството. Баба ми си пада малко шматка, но пък с нея се разбираме перфектно.
    Веднъж няма да забравя само как излязох с братовчед ми и след един час се прибрахме, а баба ни не беше вкъщи. И чааак след един-два часа и тя се прибра и ни се скара Била ни търсила из центъра, защото сме закъснявали за обяд
    И от тогава се разбрахме, ние да и звъним на всеки час, че да казва, ако има нещо, а не да обикаля цяло село търсейки ни.

    Моят съвет към тези с проблемните баба и дядо е да търсите някакъв начин за компромис.
    Ако ви се карат за силната музика, вместо да вдигате скандали ги попитайте кога можете да слушате. Кажете, че сега ще пазите тишина, ако това им пречи, но трябва да знаете кога ще е удобно да се забавлявате.
    Или пък ако не ви дават да излизате до колко часа искате, седнете и поговорете с тях. Питайте ги защо не ви позволяват и на дълго и широко им обяснете, че често излизате до по-късно и дори им разкажете какво правите (е тук може и да послъжете нещо, важното е да се изкарате примерни) и т.н. и т.н.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  3. #178

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    София
    Мнения
    38
    Ами лично моите родители не ме лишават от нищо .. обаче както във всяко нормално семейство си има малки проблеми .. аз лично с баща ми много рядко се карам , щото той си ме глези , обаче майка ми е пълна противоположност на баща ми ;д и ми се кара за прическата ми , за грима ми .. и кое да ям и кое да не ям .. и общо взето от това стават скандалите ;д обаче чесно казано си правя квото си искам и накрая те свикват и такамм )

  4. #179
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    Цитирай Първоначално написано от unfix
    Цитирай Първоначално написано от icheto
    За да нямаш проблеми с родителите трябва винаги да си търсиш пречина да им се расърдиш и те да се чустват виновни и после да ти играят по свирката и така ще получиш каквото искаш. Поне при моите се получава
    Да , да , да почнат да ми крещат "БЕ НЕ МИ СЕ ПРАВИ НА СЪРДИТ И НЕ МИ РЕВИ , ЗА ДА НЕ ТЕ НАБИЯ , ЗА ДА ЗНАМ ЗАК'ВО РЕВЕШ" ... не мерси за съвета
    човек с тва изказване все едно цитираш мойте родители!!!Е до някаде като се разрева за нещо но не за щяло и нешяло точно ми викат че ще ме набият за да знаят за какво рева!!Попринцип мойте родители ми имат доверие,но това сам го постигнала много,много трудно!!!НО!!!винаги има едно НО )НИКОГА няма да ме пууснат на някакви ккупони!!!Та те не ме пускат да спя у приятелка а да партита и купони да не говорим!!!Казват че ми вярват че няма да направя нещо ,че знаят че съм утговорна и пак!!!




    абе хора на колко години започнахте да ходите по купони,как убедиихте родителите си първия път когато ви пуснаха и тн.

  5. #180
    Цитирай Първоначално написано от stelit0
    Цитирай Първоначално написано от unfix
    Цитирай Първоначално написано от icheto
    За да нямаш проблеми с родителите трябва винаги да си търсиш пречина да им се расърдиш и те да се чустват виновни и после да ти играят по свирката и така ще получиш каквото искаш. Поне при моите се получава
    Да , да , да почнат да ми крещат "БЕ НЕ МИ СЕ ПРАВИ НА СЪРДИТ И НЕ МИ РЕВИ , ЗА ДА НЕ ТЕ НАБИЯ , ЗА ДА ЗНАМ ЗАК'ВО РЕВЕШ" ... не мерси за съвета
    човек с тва изказване все едно цитираш мойте родители!!!Е до някаде като се разрева за нещо но не за щяло и нешяло точно ми викат че ще ме набият за да знаят за какво рева!!Попринцип мойте родители ми имат доверие,но това сам го постигнала много,много трудно!!!НО!!!винаги има едно НО )НИКОГА няма да ме пууснат на някакви ккупони!!!Та те не ме пускат да спя у приятелка а да партита и купони да не говорим!!!Казват че ми вярват че няма да направя нещо ,че знаят че съм утговорна и пак!!!




    абе хора на колко години започнахте да ходите по купони,как убедиихте родителите си първия път когато ви пуснаха и тн.



    и на мен така ми говорят ... абсолютно същото !


  6. #181
    и моите казват абсолютно същото!Но при нас по-скоро проблемът е в това,че аз искам да става на моето.. а нашите все ми казват,че нямам право...дрън-дрън... омръзва ми да ги слушам,когато ми четат конско на 3тата минута... но след това като се замисля.. имат право...затова смятам...че е по-добре да сме покорни пред родителите си..макар и да не се получава при мен [/i][/b]

  7. #182
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    431
    Цитирай Първоначално написано от shoko_girl
    Ами сорри...амЪъЪ к'ви пък тоолкожа големи проблеми може да имаш с родителите ти...?? Освен ако не те пускат да излзиаш до по късно,..или пъък някви такива нещица...ами има си начини за да постгнеш вс. това.. :P просто бъди искрен с тях, споделяй, говори с тях, усмихвай се,..просто едно прилично държание прави ЧУДЕСААА ! :P
    \/
    Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичали ще разбере след време колко му липсва..

  8. #183
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Аз нямам проблеми с родителите.Разбираме се прекрасно. И за да нямаш проблеми с родителите трябва просто да ги слушаш за вси4ко и да се съгласяваш..не е толкова трудно,а ако не искаш ве4е е друг въпрос..

  9. #184
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от dadalovedodo
    Mi pri mene e super gadnoto.
    1 jiveq sas sestrami (koqto e na osem) i ba6tami bez maikami tq jivee v Italiq ot mnogo vreme.Tapoto e 4e ba6tami se darji mnogo tapo...puskame na van do 9 ili 9 polovina ne mi dava do 10 dori i pred bloka.Kazva 4e ne sam zaslojavala ni6to 4e ne sam pravila ni6to v ka6ti.A ne e taka vsi4ko sam pravila,pomogala sam mnogo.Znam 4e se pritesnqva ama 4ak pak tolkova...
    Мили4ка ако си забравила сега е зима,в 9 ве4е е тъмно,нормално баща ти да не те пуска сама в тъмното,притеснява се за теб..ако беше лято да,но зимата..няма да е зле да помислиш

  10. #185
    Ами...Аз живея само с майка ми и един път се разбираме един път не
    =]

  11. #186

    Re: Малко съвети,как да преодолеете проблемите с родителите

    a az sega vleznah v puberteta i sum super iznervena ... maika mi se mi se kara no gleda i da me yspokoqva malko ... samo se karam s mama i tate ... mnogo mi e gadno no ne moga da spra ... nqkoi da mi kaje koga 6te sprat tezi hormoni da by6yvat v men ..?

  12. #187
    mimenceto най-вероятно към 17-18-19 год

  13. #188
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    kak da gi nakaram da mi vzemat ku4e ??????
    ами зависи, ако си в апартамент, ако нямат средства да издържат и кучето ( не са никак малко , от личен опит го знам ) но ако например майка ти или баща ти не обичат кучета, примири се и се съобрази с тях

  14. #189
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    spored men kat ti 4etat konsko samo traa da si mil ina4e ako ti se zaqjdat ne ili nqma da si mal4i6 ako razberat 4e prai6 beli naprimer a posle ina4e ta sa to4no awe roditeli kvo iska6
    wetside connection!!!!!!!! (finger) ice cube nigga!!!!!!!!! - Dis what you po on da ground an shih when people can't be dere wit ya - Drinks an shih like Gin an Juice - punk beeatch!

  15. #190
    Цитирай Първоначално написано от fr0zenboy
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    kak da gi nakaram da mi vzemat ku4e ??????
    ами зависи, ако си в апартамент, ако нямат средства да издържат и кучето ( не са никак малко , от личен опит го знам ) но ако например майка ти или баща ти не обичат кучета, примири се и се съобрази с тях
    hm az milsq 4e qko ste v malko apartamen4e ne vi traa golqmo ku4e 6oto 6e se ma4i i moito be6e taka prosto gi nakarai da vzemete malko ku4e a ako nqkoi ot roditelite ti ne obi4aa..az naprimer kazah na tate da govori s mama 6oto tq ne obi4a i opalaa
    wetside connection!!!!!!!! (finger) ice cube nigga!!!!!!!!! - Dis what you po on da ground an shih when people can't be dere wit ya - Drinks an shih like Gin an Juice - punk beeatch!

  16. #191
    e mene mama ili tate ponqkoga noo me draznat ama ili vikam ili si mal4a 4e leleee sa sam nakazana da ne izlizam ot moita staq ili da igraq na igrata
    wetside connection!!!!!!!! (finger) ice cube nigga!!!!!!!!! - Dis what you po on da ground an shih when people can't be dere wit ya - Drinks an shih like Gin an Juice - punk beeatch!

  17. #192
    Фен Аватара на devilchety
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Варна : ))
    Мнения
    103
    Аз живея само с майка ми и почти не се караме

  18. #193

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    димитровград
    Мнения
    9
    най-просто е когато ти се карат да се правиш че ги слушаш!!!
    Аз така правя!! Деиства.

  19. #194
    Аватара на demoto
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    401
    Хора помагайте.Наскоро родителите ми се скараха.Те не се карат често и затова се притеснявам.Не си говорят много.Има ли нещо което трябва да ме валнува

  20. #195
    За какво се скараха?

  21. #196
    Ами то не е точно проблем но..Та исках да ви поискам мнението по един доста голям мой проблем.Значи историята е такава:
    майка ми замина преди 2 месеца някъде за Франция с идеята като разбере как е там да ме вземе да живея там.И аз и казах, че съм сългасна, обещах и', etc. Но проблема е, че изобщо не го искам, но тя 50% отиде там заради мен.И винаги, когато ме попита дали все още искам аз и отговарям "да".Просто с цялото си сърце се моля да не замина, но нещата там явно вървят на добре и дойде ли лятната..Та сега съм м/у:
    а) Да и кажа истината, при което тя надали ще ми прости, че съм я лъгала, защото ми го е казвала "ако ме излъжеш няма да ти го простя" и каквато е заядлива ще се върне и ще ми направи живота ад /наказания, крещене, etc./
    б) Да продължавам да казвам, че съм съгласна, и като дойде време просто да отида там..

    Хора, моля ви, помогнете ми

  22. #197
    6.Дребнава работа-Някои родители имат склоността да се захващат,на пръв поглед за съвсем дребни неща.Като това,че не си изхвълил боклука,не си изтупал покривката или не си измил добре чиниите.За да избегнеш подобни глупави поводи за кавги,се постарай да бъдеш изряден.Така те няма да имат основателен повод да ти правят заБележки.
    пробвала съм .. била съм изрядна, правила съм всичко както те искат и пак са оставали недоволни .. нашите не са хора !!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  23. #198

    ...

    Всеки си има цака

  24. #199
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Цитирай Първоначално написано от BarbieWantsToBeMe
    Ами то не е точно проблем но..Та исках да ви поискам мнението по един доста голям мой проблем.Значи историята е такава:
    майка ми замина преди 2 месеца някъде за Франция с идеята като разбере как е там да ме вземе да живея там.И аз и казах, че съм сългасна, обещах и', etc. Но проблема е, че изобщо не го искам, но тя 50% отиде там заради мен.И винаги, когато ме попита дали все още искам аз и отговарям "да".Просто с цялото си сърце се моля да не замина, но нещата там явно вървят на добре и дойде ли лятната..Та сега съм м/у:
    а) Да и кажа истината, при което тя надали ще ми прости, че съм я лъгала, защото ми го е казвала "ако ме излъжеш няма да ти го простя" и каквато е заядлива ще се върне и ще ми направи живота ад /наказания, крещене, etc./
    б) Да продължавам да казвам, че съм съгласна, и като дойде време просто да отида там..

    Хора, моля ви, помогнете ми
    Ами кажи всъщност вече наистина сериозно започнах да се замислям. Ще ми липсват приятелите, тоднините и т.н Там няма да ме харесат. Ще съм нова, никой няма да говори с мен. Толкова исках да отида, но мисля че прияттелите и семейсвото са на първо място за мен. Ще го преживея и ако отидем, но адски много ще ми липсва всичко тук. И така нататък :P
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  25. #200
    Ебахти простата тема брат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си