.
Отговор в тема
Страница 6 от 14 ПървиПърви ... 2345678910 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 335
  1. #126
    oFFf az puk taq sed ,prosty ne se t1rpa s na6e :@ :@ (osfen f petyk katy obikalqhme po magazinite) ta.... po4naxa ne6ty da prekalqwat...namesvat mi se mng i mi idwa da gi grumna Ba6ta mi mi wika(po princip toi ne me har s pusnata kosa,i mng se karame po toq vupros) ti hodi6 na u-6te kato folk pewica-bukli.grim,i hodi6 se 1 na modno rewu..... I az mng se qdosaxxx :@:@:@ wikat ti prekarwa6 2 puti powe4e wreme pred ogledaloto otkolkot u4i6 iaz:mi 6anS mng me draznatttttt

  2. #127
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Родителите ти искат от теб да стане човек,
    ти си тръгнала да ги убиваш...
    ще ме прощаваш, но звучи като малка разгезена пикла,
    виждаща родителското тяло като банкомат.
    Айде да видим как ще се оправяш, когато мама спре да меси, а тати да носи и на малката невръстна принцеска и се наложи сама да се справя с живота...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  3. #128
    Просто се дръжте като големи и няма да имате проблеми
    Всяко приятелство може да завърши с любов,но не всяка любов може да завърши с приятелство! ! !


  4. #129
    Аватара на BlueDream16
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Buenvenida a Tijuana (*)
    Мнения
    262
    В повечето случаи си се разбираме перфектно,има и моменти,в които се спречкваме за незначителни и не толкова незначителни неща... напълно нормално
    Като не знаете да губите, няма да играете!

  5. #130
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    258
    наще мн се нервят като им отговарям ама вече си мълча и се прая че слушам--железна тактика :P

  6. #131

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    по света и у нас xD
    Мнения
    307
    Амм как се преодолява развод??
    тва е мойто въпросче

  7. #132
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от Giddy
    Амм как се преодолява развод??
    тва е мойто въпросче
    С времето свикваш с мисълта,
    друг начин не виждам.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  8. #133

  9. #134
    Трябва да общувате с родителите си!
    Това е начина!
    ала бала

  10. #135

    :)

    и аз съм сългасна с кимането

    аа, и да правиш каквото ти казват винаги

    иначе НИКОГА няма начин да се разбираш с тях ^^

  11. #136

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    .. EE tЪМ, некЪде на сел0о .. ;D ;D
    Мнения
    830
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    kak da gi nakaram da mi vzemat ku4e ??????
    уговори се с някой приятел на рождения ти ден да ти донесе куче, не мисля, че родителите ти ще ти изхвърлят ''подаръка''..

  12. #137
    Цитирай Първоначално написано от Giddy
    Амм как се преодолява развод??
    тва е мойто въпросче
    Както ти казаха всичко се преодолява,само гледай да издържиш на този период.В смисъл да не решиш да ''ИЗБЯГАШ" от този проблем.Аз направих това и до ден днешен си нося последствията.Брат ми също.

  13. #138

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    по света и у нас xD
    Мнения
    307
    Цитирай Първоначално написано от oddone44
    Цитирай Първоначално написано от Giddy
    Амм как се преодолява развод??
    тва е мойто въпросче
    Както ти казаха всичко се преодолява,само гледай да издържиш на този период.В смисъл да не решиш да ''ИЗБЯГАШ" от този проблем.Аз направих това и до ден днешен си нося последствията.Брат ми също.

    вече всичко ми е " се тая "
    според мен беше грешка ,че въобще попитах защото въобще не ми пука дали ще се разведат или не
    т`ва нормално ли е ?
    Нищо не е истинско,
    нищо не е истинско,дори и сега
    и аз не съм истински,
    аз съм просто твоята празна мечта ..
    Giddy

    Цитирай Първоначално написано от Zodiac
    луда глава, с леки отклонения, ебава се

  14. #139
    И аз тка се заблуждавах,че изобщо не ми пукаше за историите между тях, но сега като си върна лентата разбирам че съм бъркала.Ако не ми пукаше найстина за тях едва ли щях да се изнеса от нас 16г и да започна да се занимавам с глупости.Ако искаш повече подробности пиши на лс.

  15. #140
    Нашите, са уж много разбиращи, много съвременни, а все казват не е хубаво така, не ехубаво онака. ПИСНА МИ

    Като са ядосани си го изкарват на мен, а като ми мине започват с простотиите: Ела сподели как мина днес, кажи сега имаш ли си гадже и ето такива простотии.
    Ама от скоро, се оправяме

  16. #141
    Ей бебка1 - представяш ли си да има курс, в който да ни дават тактики за справяне с родителите и техните тъпотии - ще е много готино

  17. #142
    съгласен съм с някои от предишните мнения.....трябва да им хванеш цаката......и вси4ко ще става

  18. #143
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    Аз например като кимам покорно , майка ми още повече се изнервя и се стига до шамари Тва е неразбираеми са родителите .. Точно като пуберите са на равно сме

  19. #144
    Е тва са най-логичните отговори... Според мене тряа да си расъл в саксия ако имаш такива проблеми вкъщи и не можеш сам да се сетиш за решенията им...

  20. #145
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Баща ми ме мрази! Непреовеличавам сам ми го е казвал! Те си мислят, че като им харча парите съм добре, да, ама не. Не знаят нищо за мен. Винаги по-добрия е бил брат ми (по-голям е от мен, аз съм на 18 почти) , винаги аз съм черната овца в семейството. Винаги аз съм виновен, аз съм идиота, простака и т.н.
    Все аз съм този за който се отнася следното изречение: ,,Ако те нямаше щеше да е по-добре!''
    А те . . . те не знаят нищо за мен. Нито, че съм бисексуален, нито, че имам нужда от психиатър. Те, не знаят нищо. Отдавна съм им загубил доверието по неразбираеми за мен причини. А от своя страна те отдавна са изгубили обичта ми към тях.
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  21. #146

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от JiiaQii
    аа, и да правиш каквото ти казват винаги
    Аа, и да нямаш собствено мнение.. аа.. И винаги да си под чехълче.. я моля ви се.. к'во ми се жалвате. На 18 съм, а съм самостоятелен от 15-годишен.. остави и живея в чужбина... Тъпото е, че съм по харектер като наще. Демек импулсивен. Те никога не се примиряват с нещо, нито пък аз.. Мен слабо ме интересува дали се разбирам с тях. Аз вече съм свикнал с мисълта, че мога и сам да се грижа за себе си, а не да им се мазня за всяко нещо. Примерно "JiiaQii", е човек, който ме отвращава с начина си на мислене. Винаги кимай, дори и да си прав, а те да грешат......
    [12:17:51 AM] =) каза: emm nidei da piish kat znaish che kat se napiish
    [12:17:53 AM] =) каза: i te izbia
    [12:17:57 AM] =) каза:
    [12:17:57 AM] =) каза: na luboff!!

  22. #147
    Цитирай Първоначално написано от ANTIHUMAN
    Баща ми ме мрази! Непреовеличавам сам ми го е казвал! Те си мислят, че като им харча парите съм добре, да, ама не. Не знаят нищо за мен. Винаги по-добрия е бил брат ми (по-голям е от мен, аз съм на 18 почти) , винаги аз съм черната овца в семейството. Винаги аз съм виновен, аз съм идиота, простака и т.н.
    Все аз съм този за който се отнася следното изречение: ,,Ако те нямаше щеше да е по-добре!''
    А те . . . те не знаят нищо за мен. Нито, че съм бисексуален, нито, че имам нужда от психиатър. Те, не знаят нищо. Отдавна съм им загубил доверието по неразбираеми за мен причини. А от своя страна те отдавна са изгубили обичта ми към тях.
    Извинявай,че ще ти го кажа,ама бащати не е нормален.Защо въобще са те правили ако не са искали друго дете.До колкото разбирам с нщо не си го разочаровал.А майка ти как се държи с теб?

  23. #148
    Мега фен Аватара на teenmenie
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    В центъра на купона :)
    Мнения
    4 634
    На мен пък наще почти вскяа вечер ми се карат и то за дребни работи пъки и на мен ми става весело иначе е голяма скука да седя у нас без да има кой да вика по мен вече свикнах , но понякога наистима ме хваща яд щото ми се карат за нещо което не съм направила

  24. #149

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    CrazyLand
    Мнения
    423
    Цитирай Първоначално написано от DoomShadow
    kak da gi nakaram da mi vzemat ku4e ??????
    а аз как да ги накарам да ми вземат мини лаптоп ама като се замисля мога да събера за мини ама ни и за голям ама кога ли ще ги събера след 10 години сигурно
    november,malty,magicfairy,naskokaulitz,kadifwerewo lf,rammstein123,Axe_vs_sword,thesadgirl,
    crazyteengirl,Xtina,MaLyKoLiU,LambOfGod,smileforyo u12,Bombshell,EndlessNights,Sisito941,psychopath,v olvolin4o, bubblebabe,pedigree,woshata,Linns

  25. #150
    Аватара на teddybearhugx
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Балчик..
    Мнения
    49
    абе вие гъбаркате ли ме?!
    When you see a rainbow, God is having gay sex ^.^

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си