.
Отговор в тема
Страница 1 от 14 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 332
  1. #1
    Аватара на Maeva
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    273

    Къде най-често падате вкъщи?

    Малко ми е тъпа темата, но ми е скучно и се сетих как тия дни 2 пъти се пльоснах като чувал... и така
    Единия път беше във входа на стълбите направо ги прескочих ( 2 са ) и седнах на долната и си прецаках малко глезена.
    Втория беше пред банята, майка я миеше, и аз със засилка... направих шпагат.
    You're running
    From the love I have inside The fire in my eyes Are never be enough For your cold heart

  2. #2
    Подхлъзвам се в банята понякога,но за мое щастие още не съм падала (даже не искам да си помислям какво може да стане )
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

  3. #3
    Повече от фен Аватара на yozito
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    462
    Аз вчеднъж паднах в кухнята.Сестра ми е изляла сок и аз не го видях,подхлъзнах са на теракота и паднах мн яко.
    Smoking can really kill a person,why don`t you try it?

  4. #4
    Правим ремонт вкъщи и навсякъде има неща в който да се спънеш и аз не пропускам почти никое място където мога да се пльосна!

  5. #5
    Аватара на PsychoPatt
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Вкъщи, но редовно се отбивам у съседката...
    Мнения
    56
    Аз като бях малък бягах из къщи и ми се е случвало да се изтрополя на земята. Сега само може да се подхлъзна в банята понякога, но никога не сам стигал до падане. Помня че, като бях на 2-3 години една вечер се качих на кухненската маса и се плюснах на пода по корем. (а масата е доста висока.)

  6. #6
    Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
    Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
    "Кашкавалени пръсти"
    Кръжок "Ръцете ми пречат"

    Моля, моля, тука нЕма 6-5 .
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  7. #7
    Ами аз по принчип си падам много, за тва че вече не помня къде ли не съм се тръшвала. Ето малка част от героичните ми подвизи, ама сега само за тх се сещам:
    1.Една вечер пред леглото ми щото исках със засилка в тъмната стая да скоча на него, ама не го улучих
    2.На салона с огромна засилка и много здраво се ударих
    3.В хола на паркета пред наще, щото се хлъзгах като луда
    4.На стълбите за почти всеки ден, ама веднъж направих рекорд в рамките на 1 час се подхлъзнах 6 пъти като последния беше много брутален, щот щтях да си разбия главата.
    5.Като малка пак по тъмно с развързани обувки падам по стълбите и си заковах главата във вратата на съседите те се уплашиха дори
    6.В банята редовно се подхлъзвам
    Последните две не са по темата ама айде
    7.На морето пред едно хоро ...
    8.На двора под една пейка
    Като се сетя за още ще пиша

  8. #8
    Повече от фен Аватара на yozito
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    462
    Цитирай Първоначално написано от GbSy
    Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
    Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
    "Кашкавалени пръсти"
    Кръжок "Ръцете ми пречат"

    Моля, моля, тука нЕма 6-5 .
    Офф и аз се спъвам мн по килимите майка ми е мн запалена по тия малките килимчета.Имаме ги почти на всякъде и аз не пропускам да се спъна в тях ест
    Smoking can really kill a person,why don`t you try it?

  9. #9
    Фен Аватара на Zqpkov
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ...ша0лин !
    Мнения
    270
    насякаде

    just f**k y0u !?!

  10. #10
    Даа ... вчера скачах на един диван в една репетиционната на една групичка, та няколко пъти щях да падна на масата и се спъвах по табулетката

  11. #11
    Повече от фен Аватара на sweet_bunny
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    325
    Ами аз ако падна вкъщи,то ще да е защото съм разляла нещо по паркета.Иначе редовно се удрям в нещо.

  12. #12

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Един единствен път съм падал в нас без да искам, защото ми беше изтръпнал крака и като стъпих на него се огъна накъдето му беше кеф.
    Don't tell me what I can or can't do !

  13. #13
    Аватара на _LacrymoSa_
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    539
    В банята

  14. #14
    Аватара на Maeva
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    273
    Като казахте изтръпване ... бях на една сватба предо 2-3г и така се бях напила ... та чак краката ми изтръпнали и не мога да вървя с тях.Събуждам се аз сутринта, без да подозирам кво ми има, стъпвам на земята, ставам и кат се изсипах... после виках майка ми да ме придържа, че не можех да ходя, да го еба ... и още имам една част, която ми е изтръпнала и не усещам нищо квото и да ми правят .... бати алкохола ...
    You're running
    From the love I have inside The fire in my eyes Are never be enough For your cold heart

  15. #15
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    В килима в моята стая...или в леглото ми.

  16. #16
    Ами в хола.Имаме паркет и аз като се лъзна........

  17. #17
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    A v noviq apartament se spyvam v 6kav4eta,legla a onzi den to4no kat stanah i se spynah v stola si abe vikam toq apartament e ujasen,navsqkade se spyvam
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  18. #18
    аз нестига,че съм разсеяна,пък и съм спъната,винаги падам или се ударам в нещо

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    определено в банята..там ако се подхлъзна и.."чао"инач,в кухнята само се удрям..Така става като не се пазя
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  20. #20
    Малееее тука некой са бати "късметлиите" аз попринцип много рядко са спувам в нещо и дори да се спъна и да падна нищичко ми няма ама и аз си имам своите случки например наща къща е на 3 етажа и аз тичам по сталбите попринцип ама 1 пат се бх яко залетел и викам тука скок и рипнах ама нещо на уцелих стапалата и натресох с доста голема сила 1во в пода и после от засилката са лепнах и в стената (от тогаа 1 вена на окото ми играе ) а иначе един пат като манинки в училеще играем на гоненица (не се смейте...много ) и мене ма гони оня и аз трегам по сталбите да тичам и изведнаж кат се спанах и таман да се закрепи и чувам как некой вика "закре пи са" и кат са отпущих от парапета айде надоле ама станах и нищо ми немаше аз редко се прибивам ама кога стане е много ефектно
    Това което не те убива те прави ядрена бомба!!!
    Nuclear Missile Launch....BOOOOOM!!!
    ВНИМАНИЕ!!!: Много опасен и може би луд!
    I'll be back!
    Като заспал заек на завой съм

    МОМЧЕЕЕЕЕ СЪМ!!!!!!
    Който иска да знае нещо за мен да пише ЛС.

  21. #21
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    В банята понякога,когато е мокро се хлъзгам Иначе веднъж паднах по стълбите
    Суетата.Моят любим грях.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Няколко пъти ми се е случвало да се подхлъзна по стълбите или в банята, но сериозни падания не съм имала. (:
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  23. #23
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    slu4i se prednata sedmica
    spunah se v "kraka" na masata sled koeto ot bolkata bez da iskam si udarih drugiq krak v taboretkata i nakraq padnah vurhu edna saksiq

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  24. #24
    Аватара на Tedi4ka
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    mezdra
    Мнения
    2 344
    ами колкото и да е странно маи на равно наи много щото колкото и да е има тук там някоя дигната плочка и кво си мислите тедичка веднага нея цели



    http://prize.bg/tedi4kata -моля ви влизайте

  25. #25
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Цитирай Първоначално написано от GbSy
    Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
    Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
    "Кашкавалени пръсти"
    Кръжок "Ръцете ми пречат"

    Моля, моля, тука нЕма 6-5 .


    леле и аз съм така трябва да се запиша в Кашкавалени пръсти"
    Кръжок "Ръцете ми пречат"


    какви ли не случки имам.Като на комедия е тази.значи когато имахме вана и постоянно се падаше,другите просто си падаха по дупе ама от де тоз късмет на мене както си се подхлъзвам се хващам за тва дето е като перде то се скъса помете рафтчето с шампоани а от рафтчето сичко пада в тоалетната а аз няма да казвам как съм била

    оня ден както си ходя из нас с широко гащиризонче бравата на вратата ми преклещи презрамката аз паднах и увиснах

    ехххх такива случки никой няма за спъвания не броя те са ми ежедневие

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си