.
Отговор в тема
Страница 4 от 14 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 336
  1. #76
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей, Мони.
    Първо искам да те поздравя за това, че търсиш вината не изцяло в майка си, но и в самата теб.
    Странното е в това, че ти 2 години си била с това момче, а на майка ти, чак сега и е щукнало, че ти влияе зле.
    Идеята е не само да си върти тази теория на пръста, а и да я подкрепи с приемливи аргументи, не може просто така да ти наложи някакви ограничения и да пречи на отношенията между теб и приятеля ти.Ако е разбарана жена, колкото и банално да прозвучи дай всичко от себе си, за да я предразположиш към един напълно откровен разговор, чрез който да ти се изясни ситуацията и да се премахне неприятното чувство на неведение.
    Търси доводи и не се примирявай с положението, бъди дипломатична и спокойна, влез и бавно под кожата и разбери защо се държи по този начин.
    Успех!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  2. #77
    Хах .. Здрасти Цвети, ако не възразяваш да се обръщам така към теб, но съм новачка както си личи поне в този форум и не познавам форумците. Та така наясно ми е как трябва да постъпя и пробвах и с разговори, и с примирение, и с настояване, и с неизпълняване, но тя е зодия телец и е много много труден характер и няма разбиране с нея.. и двете сме големи инати (аз съм овен).За нея си тя винаги е права. ЗАКОН Е.Та така незнам.. по - скоро не знам и аз с какво искам да ме посъветвате и да ми помогнете, но може би да видя няколко мнения и дано някое е различно, и е нещо което не съм изпробвала на това се надявам. ХАХА Но който има желание да ми помогне, трябва да знае, че си имам работа с много вироглав човек. Мерси Цвети ) Пиши ако имаш някаква идея за интересен подход към това теле - майка ми хаха
    Успехът е най-доброто опиянение !!! : )

  3. #78
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    На среща ти стои едно не по-малко вироглаво теле-тоест аз, а пък мама е овен, така че ви знам какви сте ми упорити.
    Трудно е да се живее в подобна среда, общо взето човек като се заинати за своето си държи на него, а това да погледнеш малко в страни е като да направиш компромис със самия себе си, ние не го умеем него.
    С моята майка също имам много противоречия и често се караме, но в един момент, просто ми омръзва и симулирам примирение, но само аз си знам какво ми е в главата.
    Намери начин да минаваш по-тъкно летвата и да не влагаш емоция, знам, че е трудно но е по-лесния вариант, от колкото дома ви да се превърне в бойно поле...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  4. #79
    Мдаа .. ще пиша пак ако има развитие.Мерси, много.
    Успехът е най-доброто опиянение !!! : )

  5. #80

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Levski, Pleven
    Мнения
    4

    mini savet4e

    iveto_koteto написа:
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!

    Hubavo, no nqma da stane. Az naprimer sam s razli4na seksualna orientaciq(left side :P ), koqto kato malka ne sam izrazqvala izob6to. Traqla sam, traqla sam, slu6ala sam gi. Ako pita6 na6te i te tova 6te ti kajat "Nie s neq ne sme imali problemi, no...". Da, no v edin moment vsi4ko darjano izleze naqve. Ve4e se 4uvstvam psihi4eski otdale4ena ot tqh. Ne trqbva da se pottiskat nqkoi ne6ta, za6toto posle stava po-lo6o. Tova e mnogo opasno, osobeno ako si samotno dete(kato men). Ima dva tipa deca... Ednite stavat razglezeni kato golemi i ne mogat da si izrazqvat mnenieto, a drugite pravqt obraten 6amar na tehnite(az sam ot vtoriq tip). E, eto gi sega na6te kak ne iskat da razberat 4e tova si e taka o6te otkakto sam rodena... No az sam u doma samo za6toto te me izdarjat, imam pokriv, hrana i ot vreme na vreme pari... Obi4at me, tova go znam, no skoro 6te izbqgam ot zatvora v koito sam...
    Vseki si ima razli4na taktika za preodolqvane na problemite s roditelite si, no naistina savetite na Cveti sa dobri. Nqma da e lo6o pone vednaj da se opitate da gi sledvate. Ako ne vi haresa ili sgre6ite ne6to, to togava probvaite otnovo. Jivota e pred vas!
    Shane - She's Handsome Androgynous Noticible Exemplaire.

  6. #81
    mhm tva moje bi e nai glupavoto ne6to koeto moje6 da napravi6-da izbqga66toto sled sedmica dve 6te ti domu4nee i 6te se vurne6 s oklumala glava

    ina4e za drugite problemiprosto ne moga da povqrvam 4e moje da su6testvuva ne6to takova da psuva6 maikasi i ba6tasi 6to ti mislqt dobroto i se 4uvstva6 prenebregnat

    aaaa s moite roditeli nqmam problem maikami ne smee da mi kaje ni6to 6toto sum edna glava po visok ot neq mnogo po zdrav a s ba6ta mi sme v idealni otno6eniqna 15 godini sum ne hodq mnogo mnogo po koponi ama ako poiskam me puskat dokokoto si poikam razbirase ne zloupotrebqvam v y4ili6te sum otli4nik y4av qka gimnaziq razbirase ima gi ejednevnite karanici "6to ne si si opravil staqta" a az kazvam " mi 6ot me murze6e ytre 6te si q opravq" i sled tva maikami kazva "off omruznami ot teb" frucvase i otiva nqkude da se cupi a az ne i obru6tam vnimanie


    i mojebi tva e re6enie na nqkoi problemi ne im se vruzvaite na glupostite i ot vreme na vreme kazvaite da dobre razbrah pove4e nqma da se povtori

  7. #82
    az sum nai-golqmat imam oshte edna sestra i edin brat po ma;lki postoqqnoo mi se karat a po4ti vinagi ne sum vinovna nakzvat me zaradui tqh i napravo :@

  8. #83
    Зле е и при мен ситуацията... майка ми постоянно ми се бърка в живота
    Този ми влияел зле, този не ми бил на възрастта... онзи ден излизам с една фр из града, по едно време ми звъни и пита къде си и аз нали и обяснявам тук из центъра съм тя ми вика с кой аз отг. с Емка и вечерта имаше ебати лекцията как тя ме разваляла... май не трябваше да се събирам с хора от моя квартал щото като ги знае всичките кои са..
    не е и само това... стаята ми... всееки божи ден влиза уж да чистела..не е да кажеш стаята ми обърната наопаки, подредено е... значи тряа си направя сейф да си съхранявам нещата които не искам да вижда.. нито тя нито никой друг.. мамка му има си стая искам това пространство да си е само мое..
    не задължавам абс никой да ми чете глупостите

  9. #84

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    151
    Цитирай Първоначално написано от lunnoto_momi4e
    Цитирай Първоначално написано от shoko_girl
    Ами сорри...амЪъЪ к'ви пък тоолкова големи проблеми може да имаш с родителите ти...?? Освен ако не те пускат да излзиаш до по късно,..или пъък някви такива нещица...ами има си начини за да постгнеш вс. това.. :P просто бъди искрен с тях, споделяй, говори с тях, усмихвай се,..просто едно прилично държание прави ЧУДЕСААА ! :P
    Оууу..мога и по-големи да имам ! Вчера си пробих веждата,майка ми знае,ама как да кажа на баща ми като знам че веднага ще каже "махай го това от лицето ти !" и аз ако кажа "няма!" ще почнат"..няма да излизаш,няма да правиш тва,няма да правиш онова... " как да му обесня че на мен това ми харесва,маниячка съм на тема пиерсинг и не ми пука как ме възприемат околните с обиците ми(защото баща ми си мисли че само от това колко обици имам и колко грим имам хората ме преценяват като човек )Обеснете ми как да се разбера с тоя човек
    Ами наистина повечето хора са ограничени и съдят за хората по облеклото. Е, понякога преценките им за верни, но... И съм сигурна, че знаеш поговорката: По дрехите посрещат, по ума изпращат!-и тя важи за повечето хора. Но според мен ти си в правото си да имаш собствен стил на обличане, гримиране, музика и т.н. Важното е да не се интересуваш от чуждото мнение, въпреки, че в дадени моменти е невъзможно! А сега по въпроса ти- Трябва да опиташ да му разясниш, че всички са различни! Успех!
    Пуснато на: Сря Юли 23, 2008 9:13 am Заглавие: HELP !!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    HaHA Такаа.. МАЙКА МИ МИ ЗАБАРАНИ ДА СЕ ВИЖДАМ С ПРИЯТЕЛЯ МИ ПОНЕЖЕ НЕ МИ ВЛИЯЕЛ ДОБРЕ ................... Незнам да плача ли или да се смея. Засега вече един месец търпя това положение. Добре, че съм попаднала на човек който държи на мене наистина иначе заради глупостите на майка ми ако беше някой друг да ме е зарязал отдавна.. На няколко пъти му е звъняла и му е обеснявала колко е лош и как ми влияе зле.Много мъчно ми става понеже няма нищо вряно в това.Мислех, че трябва да потърпя малко за да и мине и вече един месец съм дъщеря мечта, но не .. незнам какво да правя мисля, че не е правилно нда я подсещам, но не издържам просто.. Как да постъпя с нея .. НЕЗНАМ. От две години съм с тоя човек и незнам не можете да си представите колко ми е тежко. Може би, ще ми дадете съвет може на някой да му се е случило нещо подобно.. Споделете.Може грешката да е в мен ако е така помогнете ми да я открия. Причините за да се стигне до тук ги знам, помогнете ми да стигна до решение, компромисен вариант.. Не мога да повярвам, че това се случва, не тдавна е била на моята възраст, само на 30 години е сравнително млада, незнам защо не ме разбира. Нямам общ език с нея ... [/b]
    Да де, ама ние като не знаеме какви са причините, как да гадаем???
    Разясни! По коментара ти ми се струва, че имаш добър приятел, който държи на теб и вероятно те обича!
    Иначе поговорете и се опитайте да стигнете до компромисно решение!

    --------------------------------------------------------------------------------

    tvoita maika написа:
    Мили дЕца!
    Аз съм нова новеничка тук... и съм майка... Не искам да ви стряскам и да спрете да си говорите простотийте!
    Намърдах се тук, защото както вие имате проблеми с нас - така и ние имаме проблеми с вас! Нали знаете защо бабите и дядовците обожават внуците си? Защото знаят, че те (внуците) ще отмъстят за тях, създавайки хиляди проблеми на родителите си т.е. синовете и дъщерите им....
    За сега само бързо искам да кажа следното (на работа съм и не мога да "пища" много много): говорете и споделяйте с родителите си! И най-голямата глупост да сте сторили, те са тези които най-много и от сърце ще ви помогнат да си оправите забатачените истории.. повярвайте ми!
    До скоро!


    dobre de razbiram te ama za6to vav forum za teeneidjari ??? tova mojete da ni go kajete li4no i s malko pove4e razbirane ( ako vi stiska de) nqkpoi roditeli ne jelaqt da govorqt s decata si po prostata pri4ina 4e ne znaqt kak !!!!!!! i mislq 4e i ti spada6 kam tazi grupa aaa i o6te ne6to za6to ni ima6 za deca i nie mojem da mislim trezvo kato teb


    sw3e7_baby, с това съм напълно съгласна! И наистина сайта е за ТИЙНЕЙДЖЪРИ, не за майки!
    Момиче съм.

  10. #85
    Цитирай Първоначално написано от elena333
    Цитирай Първоначално написано от lunnoto_momi4e
    Цитирай Първоначално написано от shoko_girl
    Ами сорри...амЪъЪ к'ви пък тоолкова големи проблеми може да имаш с родителите ти...?? Освен ако не те пускат да излзиаш до по късно,..или пъък някви такива нещица...ами има си начини за да постгнеш вс. това.. :P просто бъди искрен с тях, споделяй, говори с тях, усмихвай се,..просто едно прилично държание прави ЧУДЕСААА ! :P
    Оууу..мога и по-големи да имам ! Вчера си пробих веждата,майка ми знае,ама как да кажа на баща ми като знам че веднага ще каже "махай го това от лицето ти !" и аз ако кажа "няма!" ще почнат"..няма да излизаш,няма да правиш тва,няма да правиш онова... " как да му обесня че на мен това ми харесва,маниячка съм на тема пиерсинг и не ми пука как ме възприемат околните с обиците ми(защото баща ми си мисли че само от това колко обици имам и колко грим имам хората ме преценяват като човек )Обеснете ми как да се разбера с тоя човек
    Ами наистина повечето хора са ограничени и съдят за хората по облеклото. Е, понякога преценките им за верни, но... И съм сигурна, че знаеш поговорката: По дрехите посрещат, по ума изпращат!-и тя важи за повечето хора. Но според мен ти си в правото си да имаш собствен стил на обличане, гримиране, музика и т.н. Важното е да не се интересуваш от чуждото мнение, въпреки, че в дадени моменти е невъзможно! А сега по въпроса ти- Трябва да опиташ да му разясниш, че всички са различни! Успех!
    Пуснато на: Сря Юли 23, 2008 9:13 am Заглавие: HELP !!!

    --------------------------------------------------------------------------------

    HaHA Такаа.. МАЙКА МИ МИ ЗАБАРАНИ ДА СЕ ВИЖДАМ С ПРИЯТЕЛЯ МИ ПОНЕЖЕ НЕ МИ ВЛИЯЕЛ ДОБРЕ ................... Незнам да плача ли или да се смея. Засега вече един месец търпя това положение. Добре, че съм попаднала на човек който държи на мене наистина иначе заради глупостите на майка ми ако беше някой друг да ме е зарязал отдавна.. На няколко пъти му е звъняла и му е обеснявала колко е лош и как ми влияе зле.Много мъчно ми става понеже няма нищо вряно в това.Мислех, че трябва да потърпя малко за да и мине и вече един месец съм дъщеря мечта, но не .. незнам какво да правя мисля, че не е правилно нда я подсещам, но не издържам просто.. Как да постъпя с нея .. НЕЗНАМ. От две години съм с тоя човек и незнам не можете да си представите колко ми е тежко. Може би, ще ми дадете съвет може на някой да му се е случило нещо подобно.. Споделете.Може грешката да е в мен ако е така помогнете ми да я открия. Причините за да се стигне до тук ги знам, помогнете ми да стигна до решение, компромисен вариант.. Не мога да повярвам, че това се случва, не тдавна е била на моята възраст, само на 30 години е сравнително млада, незнам защо не ме разбира. Нямам общ език с нея ... [/b]
    Да де, ама ние като не знаеме какви са причините, как да гадаем???
    Разясни! По коментара ти ми се струва, че имаш добър приятел, който държи на теб и вероятно те обича!
    Иначе поговорете и се опитайте да стигнете до компромисно решение!

    --------------------------------------------------------------------------------

    tvoita maika написа:
    Мили дЕца!
    Аз съм нова новеничка тук... и съм майка... Не искам да ви стряскам и да спрете да си говорите простотийте!
    Намърдах се тук, защото както вие имате проблеми с нас - така и ние имаме проблеми с вас! Нали знаете защо бабите и дядовците обожават внуците си? Защото знаят, че те (внуците) ще отмъстят за тях, създавайки хиляди проблеми на родителите си т.е. синовете и дъщерите им....
    За сега само бързо искам да кажа следното (на работа съм и не мога да "пища" много много): говорете и споделяйте с родителите си! И най-голямата глупост да сте сторили, те са тези които най-много и от сърце ще ви помогнат да си оправите забатачените истории.. повярвайте ми!
    До скоро!


    dobre de razbiram te ama za6to vav forum za teeneidjari ??? tova mojete da ni go kajete li4no i s malko pove4e razbirane ( ako vi stiska de) nqkpoi roditeli ne jelaqt da govorqt s decata si po prostata pri4ina 4e ne znaqt kak !!!!!!! i mislq 4e i ti spada6 kam tazi grupa aaa i o6te ne6to za6to ni ima6 za deca i nie mojem da mislim trezvo kato teb


    sw3e7_baby, с това съм напълно съгласна! И наистина сайта е за ТИЙНЕЙДЖЪРИ, не за майки!
    Напълно съм несъгласен с теб. И ще ти кажа, защо според мен тази майка е решила да ни го каже тук... Защото ако от баща си чуеш съвет за секса ако ти не, то 90 % от тийнеджърите ще си направят оглушка. Но ако видят съвета тук... Ооо веднага. Т.е. тази майка явно достатъчно е говорила с децата си и би трябвало да не я нападате, че е писала тук. Тя ви дава съвет като родител. Това, че форума е за тийнове специално не значи, че е само за тийнове. РОдителите ни гледат и благодарение на тях въобще си имаме комповете, за да седим и да си пишеме тук. Не мислех, че има хора, които разсъждават като теб.

  11. #86
    ЦвЕтИт0 поздрави за добрата тема Би била полезна на повечето форумци

  12. #87

    mmm

    най доброто решение е да излизаш по цял ден и да се прбираш късно вечер като всички са заспали и на др ден спиш до 13:00 и после пак излизаш по малко общуване е решението
    Пътят е дълъг,

    но накрая разбираш,

    че пътуването е основната цел.

  13. #88
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415

    Re: mmm

    Цитирай Първоначално написано от oth-oth-oth
    най доброто решение е да излизаш по цял ден и да се прбираш късно вечер като всички са заспали и на др ден спиш до 13:00 и после пак излизаш по малко общуване е решението
    Всъщност проблемите се натрупват именно поради липса на общуване, но са доста малко хората прозрели този факт...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #89
    моите родители са много зле изобщо ама ИЗОБЩО не ме разбират ето например снощи по skype ме намери едно момче от една брейк формация и ми каза че са видели снимките ми и съм била доста добра. Хубаво, трябваше да отида и да видя какво ще стане и така на татък... обаче казах на наще и баща ми веднага ми каза, че не може, че ще си въртя дупето, че това не било женско (а сего има толкова много b-girls) и тем подобни глупости... Как да му обясня че в това няма нищо лошо и че ми харесва да го правя , че ИСКАМ да го правя. Тои не ме изслушва. С него не може да се говори какво да направя как да го убедя, наистина искам да танцувам брейк
    i'm wild and free and what do you want from me!?

  15. #90
    Аватара на hrisiiiiii
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    В облаците
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от tan4etoo
    моите родители са много зле изобщо ама ИЗОБЩО не ме разбират ето например снощи по skype ме намери едно момче от една брейк формация и ми каза че са видели снимките ми и съм била доста добра. Хубаво, трябваше да отида и да видя какво ще стане и така на татък... обаче казах на наще и баща ми веднага ми каза, че не може, че ще си въртя дупето, че това не било женско (а сего има толкова много b-girls) и тем подобни глупости... Как да му обясня че в това няма нищо лошо и че ми харесва да го правя , че ИСКАМ да го правя. Тои не ме изслушва. С него не може да се говори какво да направя как да го убедя, наистина искам да танцувам брейк
    Става ми супер гадно като виждам как родителите спират децата си от това, което им харесва.. Разбира се, ако ставаше дума да ходиш по дискотеки и за това, че не те пускат до късно вечер, щях да ги подкрепя, но за нещо, което е в твой интерес.. Не разбирам.. Това е полезно за теб, защото е един вид спорт.. Просто.. Опитай се да му обясниш, кажи му го сериозно, за да разбере, че наистина е важно за теб. И освен да ти пожелая Успех, с друго не мога да ти помогна.. :}
    When I was young
    It seemed that life was so wonderful
    A miracle
    Oh it was beautiful,
    magical.
    All the birds in the trees
    They could sing so happily
    So joyfully..

    Всичко е относително

  16. #91
    В повечето случай може и да ви се стори за невъзможно, но винаги има начин

  17. #92
    Аватара на Tedi4ka
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    mezdra
    Мнения
    2 344
    бубо тая тема е наистина мн полезна и знаеш че на мене най много би ми помогнала



    http://prize.bg/tedi4kata -моля ви влизайте

  18. #93

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    nA seDm0ty neBe...
    Мнения
    114
    nqkoi beshe napisal che kato govorish s roditelite i im spodelqsh sichko sh e ok ama ne e tochno taka pri mene shtoto kato ima kaja neshto koeto mene me valnyva te ili pochat da si govorqt dvamata i ne obr1shtat vnimanie ili prosto bezuchastno gledat i posle samo edno dobre a s1shto i kato kaja neshto te posle pri karanici go izpolzvat sreshty mene i t.n. ;]]
    be hapPy...drinK Derby...be numBer 0ne

  19. #94
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    pRaViLNo
    http://prikachi.com/images.php?files/353102M.jpg

    -----------------
    AkO VsEkI p1t,KoGatO mIsLeH sI zA tEB PaDA6e Po EdNa zVeZdA lUnAtA sKoRo 6tE6E dA rAzBeRe KaKvO e SaMoTa....!

  20. #95
    vsi4ko zavisi ot roditelite , naprimer az nqmam s moite de e samo ponqkoga ama .... ne sa mnogo golemi a ako ima6 mnogo problemi s va6te trqbva da ima6 super gadni roditeli (e moje da sa te osinovili i za tva ne znam ) ili prosto ti se durji6 s va6te zle taka 4e si traite kato nqkoi ot va6te ti se kara 6oto moite problemi po4vat taka ;D

  21. #96
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    Eto dneska problem izpokarahme se s maika,ne sym i pomagala,bila sama, da ne mi e 4ista4ka nqq mi pla6ta neta nqq mi pla6ta tva onova i mi e syrdita i vika toq pyt nqq ti se razmine,vika ima mn po dobri deca ot tebe,a az smqtam 4e sym dosta primerna ne izlizam vaob6te kato drugite a tq.... I sega kak da i obqsnq,4e tva e 4e ve4e hormonite mi vrqt i po6turqvam,se edno neq da q fane kriti4eskata kak kajete mi ne moje da razbere,4e se promenqm
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  22. #97

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    26
    Аз не съм имал проблем с родителите до сега. Нормално е да сме на различни мнения, все пак сме расли в съвсем различни времена, но в крайна сметка не се караме никога. Мисля че е добре родителите да бъдат изслушвани. Не да им се подчиняваме като роби, понеже така никога няма да водим сами живота си, но да се вслушваме в съветите на ''уж'' по-зрели/мъдри хора!

  23. #98
    Ох на мене само ми се карат и то заради малката ми сестричка на 4 годинки е и като направи нещо все аз съм виновна например вчера взе GSM-ма на мама и на мен почнаха да ми викат.."що не си я гледала.Пак си бляла някъде" офф мн е гадно, ама като си скарам на сестра ми пък и не ми дават да й викам. боже помня си първата двойка в четвърти кластака ми викаха тате безмалко да ме пребие вдигнах му кръвното целия почервеня. То попринцип съм отличничка и затова. Оф нз нз....
    Don't worry, be happy!

  24. #99
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от anonimencho
    Ох на мене само ми се карат и то заради малката ми сестричка на 4 годинки е и като направи нещо все аз съм виновна например вчера взе GSM-ма на мама и на мен почнаха да ми викат.."що не си я гледала.Пак си бляла някъде" офф мн е гадно, ама като си скарам на сестра ми пък и не ми дават да й викам. боже помня си първата двойка в четвърти кластака ми викаха тате безмалко да ме пребие вдигнах му кръвното целия почервеня. То попринцип съм отличничка и затова. Оф нз нз....

    Ситуацията ти, не е прецедент.Сега може да ти се вижда крайно досадно, цялата суета, грижите, които малката ти сестричка изисква, но като поотраснеш ще осъзнаеш колко ценно е това да участваш във възпитанието на детенцето.

    Аз също имам по-малък брат, голям е глезльо, инат, непукист, дразни ме страшно много и въпреки всичко, го обичам!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  25. #100

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    спорно
    Мнения
    2 299
    Цитирай Първоначално написано от mim4ety_sara
    Eto dneska problem izpokarahme se s maika,ne sym i pomagala,bila sama, da ne mi e 4ista4ka nqq mi pla6ta neta nqq mi pla6ta tva onova i mi e syrdita i vika toq pyt nqq ti se razmine,vika ima mn po dobri deca ot tebe,a az smqtam 4e sym dosta primerna ne izlizam vaob6te kato drugite a tq.... I sega kak da i obqsnq,4e tva e 4e ve4e hormonite mi vrqt i po6turqvam,se edno neq da q fane kriti4eskata kak kajete mi ne moje da razbere,4e se promenqm

    Трябва да и помагаш,в чистенето.
    А товa,че не излизаш си е твой проблем,ако имаш приятели ще излизаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си