.
Отговор в тема
Страница 9 от 14 ПървиПърви ... 5678910111213 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 335
  1. #201
    да ви имам и проблемите
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  2. #202
    az jiveq samo s maika mi i sestra mi (tq e na 6 godini) i pri men problema e che kogato sestra mi napravi neshto obvinqvat men .. spr mi e gadno naprimer tq zapochva neshto da me drazni i az i otvrashtam ili ako me odere (mn chesto go pravi) i az ako i vikna i maika mi pochva : kakvo si se raskreshtqla, sasedite sha ni pomislqt za ludi i tem podobni .. sashto i kogato az udarq mn lek shamar na sestra mi ako me vbesi i me nakazva .. a na neq kato me dere i me hapi nishto ne i kazva..prosto veche ne izdarjam ne moga da spodelqm s maika mi .. ne se jivee napravo.. edin pat taka se vbesih che i vikam ako prodaljava taka shte se samoybiq .. i ze che se stresna kato che li .. neznam kak da se opravqm s neq.. davaite savetcheta plss sichko shte mi e polezno ;]]

  3. #203
    bubless постави се на нейно място по цял ден работи жената за да ви издържа изобщо не и е лесно нормално да защитава сестра ти се пак е по-малка : )
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  4. #204
    Да, но все пак .. и на мен не ми е лесно.Изобщо не се интересува от мен, а после ме пита защо не споделям с нея.. ами как да споделям като никой не ме слуша?! Ако почна нещо да и казвам ме пренебрегва ..не ме ислушва постоянно е така . Не знам вече какво да правя ..крещи ми за всяко дребно и незначително нещо. Давайте савети .. плс. 8-[

  5. #205
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Аз имам проблеми с майка ми за външният вид. Изобщо не й се нравят промените,които реша да внеса по мен

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  6. #206
    Цитирай Първоначално написано от bubless
    Да, но все пак .. и на мен не ми е лесно.Изобщо не се интересува от мен, а после ме пита защо не споделям с нея.. ами как да споделям като никой не ме слуша?! Ако почна нещо да и казвам ме пренебрегва ..не ме ислушва постоянно е така . Не знам вече какво да правя ..крещи ми за всяко дребно и незначително нещо. Давайте савети .. плс.
    и аз винаги като и разказвам нещо винаги казва че е било лошо и не както трябва а се иска да и споделям и на мен винаги ми крещят и имало е и дни кадето ми е причернявало от нерви просто гледай да не седиш много със нея или поне аз така мисля де .. и като те ядоса стой сама да не си го искараш на човека кадето не трябва .. но като се ядосаш винаги ти минава нали ..? хаха
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  7. #207
    Ами.. да попитам създателя на темата .. доколкото разбрах Цвети се казваш, ако може да те наричам така. Дай някакво съветче плс.

  8. #208
    Аватара на spexx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Lyon
    Мнения
    422
    с 1 изречение прави квото те ти казват ; D не беше нужно да изписваш 100 реда : ) естествено на някои места си нап1лно права.. но просто понякога става досадно да ти държат сметка за 100 неща
    “You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy.”

  9. #209
    Да ви кажа честно при всеки е различно.На някой им може да им е по ледно да се разбират с родителите си на другите не а на трети с времето. Лично аз повече се разбирам с татко отколкото майка. Просто нямам думи да я опиша.Толкова е безочлива и,нахална,груба и безадговорно че повече няма и на къде. В дадени ситуации мисля че аз съм по зряла отколкото нея.В разбирателството между деца и родители не е нужно да си любимото дете на мама или тате или пък само да глатиш глава и да се съгласяваш спокойно или пък да ги отбягваш.Най-важното в това е да се провежда всекидневно разговори. Децата да споделят с родителите си проблемите си и това какво ги мъчи и всякакви подобни теми за разговори. Освен това трябва между родители и деца да има разбиране,и много компромиси и от двете страни а не само да се изисква и да се заповядва и крещи. Родителите на някой от вас може да са по строги но те ви мислят само доброто вие още им ще малките децича без значение на колко години сте. Всички ние трябва да се показваме като зрели и отговорни и хора и те малко по малко повече ще ни се доревярат и ще ни дават свобода. Но не трябва да се прекали с това защото изгубеното доревие после много трудно се печели.

  10. #210
    Problema e che decata ne spodelqt s roditeli te si.. a i nqkoi roditeli nqmat dostat1chno dowerie na decata sii.. i za towaa ako spodelqte wsi4ko s wa6ite 6te e po razli4no spored men .... no to zawisi i ot xarakterite na horata ! :P:P

  11. #211
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от BarbieWantsToBeMe
    Ами то не е точно проблем но..Та исках да ви поискам мнението по един доста голям мой проблем.Значи историята е такава:
    майка ми замина преди 2 месеца някъде за Франция с идеята като разбере как е там да ме вземе да живея там.И аз и казах, че съм сългасна, обещах и', etc. Но проблема е, че изобщо не го искам, но тя 50% отиде там заради мен.И винаги, когато ме попита дали все още искам аз и отговарям "да".Просто с цялото си сърце се моля да не замина, но нещата там явно вървят на добре и дойде ли лятната..Та сега съм м/у:
    а) Да и кажа истината, при което тя надали ще ми прости, че съм я лъгала, защото ми го е казвала "ако ме излъжеш няма да ти го простя" и каквато е заядлива ще се върне и ще ми направи живота ад /наказания, крещене, etc./
    б) Да продължавам да казвам, че съм съгласна, и като дойде време просто да отида там..

    Хора, моля ви, помогнете ми
    Ем просто и кажи,че си си променила решението..искаш да останеш при близките си и такам не е нужно да казваш,че си я лъгала..успех..

  12. #212
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от bubless
    az jiveq samo s maika mi i sestra mi (tq e na 6 godini) i pri men problema e che kogato sestra mi napravi neshto obvinqvat men .. spr mi e gadno naprimer tq zapochva neshto da me drazni i az i otvrashtam ili ako me odere (mn chesto go pravi) i az ako i vikna i maika mi pochva : kakvo si se raskreshtqla, sasedite sha ni pomislqt za ludi i tem podobni .. sashto i kogato az udarq mn lek shamar na sestra mi ako me vbesi i me nakazva .. a na neq kato me dere i me hapi nishto ne i kazva..prosto veche ne izdarjam ne moga da spodelqm s maika mi .. ne se jivee napravo.. edin pat taka se vbesih che i vikam ako prodaljava taka shte se samoybiq .. i ze che se stresna kato che li .. neznam kak da se opravqm s neq.. davaite savetcheta plss sichko shte mi e polezno ;]]
    сестра ти е по-малка,нормално ти да го отнасяш. Опитай се да поговориш с майка ти и да и обясниш всичко..не забравяй,че и на нея не и е лесно.Успех!

  13. #213
    Аватара на venitoy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    shumen
    Мнения
    48
    Аз нямамголеми проблеми с наще. Е има моменти когато ми се карат или не са доволни за нещо, но изтърпявам конското съгласявам се и всечко е ОК! А когато съм направила нещо и не искам те да разбират просто си премълчавам (не ги лъжа(майка ми винаги познава като лъжа)). Всички родители си имат слабо място и като им хванеш цаката става по-лесно!

  14. #214
    Аз всеки ден се карам с наще. Не съм излизала от началото на ваканцията като изключим вчера, защото бяхме на гости. Седя си заключена в стаята, за да не влиза брат ми и решавам тестове. вече реших един сборник и когато ми се обади една приятелка да излезем майка ми взе телефона и й каза да не ме търси до 15 юни. Не съм учила и по цял ден съм се мърдосвала. Е тва живот ли е? моля ви кажете как да се оправя с нея

  15. #215
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от shushula
    Аз всеки ден се карам с наще. Не съм излизала от началото на ваканцията като изключим вчера, защото бяхме на гости. Седя си заключена в стаята, за да не влиза брат ми и решавам тестове. вече реших един сборник и когато ми се обади една приятелка да излезем майка ми взе телефона и й каза да не ме търси до 15 юни. Не съм учила и по цял ден съм се мърдосвала. Е тва живот ли е? моля ви кажете как да се оправя с нея
    Говори с нея.Кажи й,че се нуждаеш от свобода като всеки тийн и неможеш все да си затворена вкъщи.Учи повече,помагай й,просто си извоювай свободата..ии се опитай по някакъв начин да направиш така,че да ти има доверие.

  16. #216
    roditelite mi sa gotini..moga da govoria s tiah na vsichki temi ..samo che poniakoga sa prekaleno zagrijeni i tova napravo me zaduhava..stigna se do tam che zarai zaradi edna nenormalna daskalka, bashta mi iska da vliza v chasa vse edno sym na 10 i taka i ne uspiah da go ubedia da ne go pravi,vypreki che znae che shte se chuvstvam zle

  17. #217
    Според мен трябва да ги уважаваме и обичаме! Все пак са ни родители, а не боклуци. Ако ги уважаваме и обичаме те ще ни дават повече неща!

  18. #218
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    ае да както пише по-горе за уважения са ама айде правилно ли щото имам брат винаги той да е света вода ненапита а сички в/у мене.Свикнал е всичко да получава и като дойдат аз съм никой едва ли не.
    За тъй нящо с братята и сестрите май не пишеше в поста на модераторката
    Бтв ако може да се допълни нещо съветче поне другите да няят ядове,то у нас е ясна докат не се махна нейде да уча студент няя да има мир
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  19. #219
    Еми то е аз имам брат, но нашите се отнасят еднакво и с двама ни. Незнам как е в другите семейства. Аз съм по малка от него, но не ме глезат ако мога така да се изразя.

  20. #220
    аз много се дразня и се карам с наще когато аз ги попитам нещо , а тя ми каже е ми не знам решавай си сам и просто полудявам :S
    Живей така ,че да те е срам да го разказваш , а да ти е кеф да си спомняш !!!

  21. #221
    Повече от фен Аватара на crazybebe
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    404
    Аз със мама,споделям почти всичко.Всеки ден след училище или след като се прибера вкъщи,тя ме пита:как ти е минал деня и почвам да и разказвам .. Вечерен час-нямам.Понеже се мотая в района и мама ме вика,когато иска да се прибирам и аз или и казвам ок,или може ли още 10 мин и тя винаги се съгласява .Винаги ме е подкрепяла и ме е оставяла на свобода да решавам какво искам и е ако е съгласна с мен ми го позволява даденото нещо..! Много е печена и много си я обичкам ! :* (h)

  22. #222
    офф незнам моите родители ту се разбирам с тях ту не мн се дразня :@ ама за излизането до късно тфаа вече съм си го уредил ама има още много неща : )) преди мои приятели ме молоха за съвети ;дд
    yano0o* наii-doБрiiяяt..!!!

  23. #223
    [quote="danibebi"]
    Цитирай Първоначално написано от shushula
    Аз всеки ден се карам с наще. Не съм излизала от началото на ваканцията като изключим вчера, защото бяхме на гости. Седя си заключена в стаята, за да не влиза брат ми и решавам тестове. вече реших един сборник и когато ми се обади една приятелка да излезем майка ми взе телефона и й каза да не ме търси до 15 юни. Не съм учила и по цял ден съм се мърдосвала. Е тва живот ли е? моля ви кажете как да се оправя с нея
    Говори с нея.Кажи й,че се нуждаеш от свобода като всеки тийн и неможеш все да си затворена вкъщи.Учи повече,помагай й,просто си извоювай свободата..ии се опитай по някакъв начин да направиш така,че да ти има доверие.[
    като има такива неща при мене аз скачам през прозореца ии излизам ;дд!!! :P
    yano0o* наii-doБрiiяяt..!!!

  24. #224
    [quote="danibebi"]
    Цитирай Първоначално написано от shushula
    Аз всеки ден се карам с наще. Не съм излизала от началото на ваканцията като изключим вчера, защото бяхме на гости. Седя си заключена в стаята, за да не влиза брат ми и решавам тестове. вече реших един сборник и когато ми се обади една приятелка да излезем майка ми взе телефона и й каза да не ме търси до 15 юни. Не съм учила и по цял ден съм се мърдосвала. Е тва живот ли е? моля ви кажете как да се оправя с нея
    Говори с нея.Кажи й,че се нуждаеш от свобода като всеки тийн и неможеш все да си затворена вкъщи.Учи повече,помагай й,просто си извоювай свободата..ии се опитай по някакъв начин да направиш така,че да ти има доверие.[
    като има такива неща при мене аз скачам през прозореца ии излизам ;дд!!! :P
    yano0o* наii-doБрiiяяt..!!!

  25. #225
    Вие сте яко в грешка...Покланяй се на родителите си, бъди им доброто дете за да ти е всичко наред . След 3,4 години ще си станал "Пут^о" с извинение.Родителите са "Т^по нещо .Аз мисля, че българския народ е просто нещо.ВСИЧКИ СА ХОРА, РОДИТЕЛИТЕ СЪЩО СА ХОРА, КОЙТО МОЖЕ ДА ВИ ЗВУЧИ ГРОЗНО, ЛЪЖЛИВО И ГЛУПАВО, но по-лошите родители завиждат, че времената се изменят, изпитват чувство да се карат и им става кеф като се вземат за лидери .""Не знам дали си забелязала,но ВИНАГИ ама ВИНАГИ,родителите са прави.""-Какви са тия филми бре .Айде отговори ми на това "Всеки човек греши".
    Най-гадното е да имаш глупа^а майка и втори баща.В моя случай, майката не е възпитателна, а е НЕПОНОСИМА! Няма начин, човек се оправя само с бой (След толкова години търпение).Неможе един родител да възпитава детето си, чрез бой, насилие, обиди и пренебрежение )Ако приемният ми родител беше по-мекошаф, досега щях да имам досие на побойник над настойника си .Шокиращо а ? Такъв е живота.Моля ви недейте да живеете в измислен свят.На 16 години мами, тати айде това и това.Ще се отзари на живота ви.Може някой процент от вас да станат истински хора, но по-голямата част не ми се говори.Промяна на мисленето ???С какво толкова размишляват повече от мен, та аз знам кое е добро и лошо в случая.Има случки, в който трябва да се продължи по пътя на лошото, за да ти е добре .Но се вкарах в МНОГО философия .
    Само един пример.Децата на възрастта ми излизат до 2 часа, а аз до по-ранно, което скоро ще се промени.Децата са 20 да речем.15 от тях излизат до 2 часа.Всяко дете (от тези 15) има по 2 родитела.30 човека мислят и стигат до извода, че детето трябва да се забавлява до по-късно.5 от децата до 10-11 часа.10 родитела са на друго мнение, айде да видим кой е прав и кой крив.Преди малко бях заплашен.Баща ми все още не се беше прибрал от работа и тогава майка ми нищо, само си четеше глупостите както винаги, но нищо.Прибра се и с влизането ми вика нали знаеш, че още мога да те набия .Жена на 30 години заплашва детето си на 16 години от бой.Как си мисли тя, дали ще дойде и ще успее да ме набие.Ще и вкарам 3 бързи да се опомни малко и ще съм по-щастлив.Скоро ще стане и това.ЕДИН съвет от мен.
    Никое по-умно дете не харесва приятел, който се "мазни" ЯКО на родителите си.Бъдете хитри и действайте бързо, че няма време.Дразнят ли ви, няма друг начин освен бой - ТОГАВА ДАВАЙТЕ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си