Цитирай Първоначално написано от acework
Вие сте яко в грешка...Покланяй се на родителите си, бъди им доброто дете за да ти е всичко наред . След 3,4 години ще си станал "Пут^о" с извинение.Родителите са "Т^по нещо .Аз мисля, че българския народ е просто нещо.ВСИЧКИ СА ХОРА, РОДИТЕЛИТЕ СЪЩО СА ХОРА, КОЙТО МОЖЕ ДА ВИ ЗВУЧИ ГРОЗНО, ЛЪЖЛИВО И ГЛУПАВО, но по-лошите родители завиждат, че времената се изменят, изпитват чувство да се карат и им става кеф като се вземат за лидери .""Не знам дали си забелязала,но ВИНАГИ ама ВИНАГИ,родителите са прави.""-Какви са тия филми бре .Айде отговори ми на това "Всеки човек греши".
Най-гадното е да имаш глупа^а майка и втори баща.В моя случай, майката не е възпитателна, а е НЕПОНОСИМА! Няма начин, човек се оправя само с бой (След толкова години търпение).Неможе един родител да възпитава детето си, чрез бой, насилие, обиди и пренебрежение )Ако приемният ми родител беше по-мекошаф, досега щях да имам досие на побойник над настойника си .Шокиращо а ? Такъв е живота.Моля ви недейте да живеете в измислен свят.На 16 години мами, тати айде това и това.Ще се отзари на живота ви.Може някой процент от вас да станат истински хора, но по-голямата част не ми се говори.Промяна на мисленето ???С какво толкова размишляват повече от мен, та аз знам кое е добро и лошо в случая.Има случки, в който трябва да се продължи по пътя на лошото, за да ти е добре .Но се вкарах в МНОГО философия .
Само един пример.Децата на възрастта ми излизат до 2 часа, а аз до по-ранно, което скоро ще се промени.Децата са 20 да речем.15 от тях излизат до 2 часа.Всяко дете (от тези 15) има по 2 родитела.30 човека мислят и стигат до извода, че детето трябва да се забавлява до по-късно.5 от децата до 10-11 часа.10 родитела са на друго мнение, айде да видим кой е прав и кой крив.Преди малко бях заплашен.Баща ми все още не се беше прибрал от работа и тогава майка ми нищо, само си четеше глупостите както винаги, но нищо.Прибра се и с влизането ми вика нали знаеш, че още мога да те набия .Жена на 30 години заплашва детето си на 16 години от бой.Как си мисли тя, дали ще дойде и ще успее да ме набие.Ще и вкарам 3 бързи да се опомни малко и ще съм по-щастлив.Скоро ще стане и това.ЕДИН съвет от мен.
Никое по-умно дете не харесва приятел, който се "мазни" ЯКО на родителите си.Бъдете хитри и действайте бързо, че няма време.Дразнят ли ви, няма друг начин освен бой - ТОГАВА ДАВАЙТЕ !
Ти нещо кви си ги въобразявваш,че всичко знаеш ли бе ?? лелее и аз преди бях така мислих си "аз знам кое е добро,кое е лошо мога да си взема решение" и т.н. Квото и да си мислиш,че знаеш повече не е така повече са прежевяли от тебе може да си мислиш ,че не знаят ама 90% е шанса да са го прежевели.И кво ако те ударят ще ги удариш ли ?? ти така ли им благодариш,че са ти мили лайната от гъза поне 3-4 години,че сса ти хранили и гледали.Мисля,че правила ,който поставят са защото искот до те предпазят а не шот им е кеф да ти търпят вкъщи. Да бъдем реалисти и да не витаем в облаците с мислите,че знаем повече от човека срещу нас щото не сте му в главата и не знаете всичко ,коета е преживял и ,което го е научил живота.