.
Отговор в тема
Страница 13 от 14 ПървиПърви ... 391011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 336
  1. #301
    Цитирай Първоначално написано от nirvanalover Виж мнението
    Това е много полезно за тийнеджърите, но аз имам въпрос в последната година успехът ми се понижи, а съм 7-ми клас и всичко започна със това.Карам се с родителите ми постоянно, заради помощта вкъщи, която НЕправя, заради ниските ми оценки и т.н.
    Съветвала съм се с баба ми най-добрата ми приятелка(8-ми клас) и т.н., и всички ми казваха :"просто трябва да се стегнеш','хвани се в ръце' и т.н., и аз го осъзнавам,Но просто не мога да преодолея ск***ния мързел! ПОМОГНЕТЕ мИ
    Как ние да ти помогнем да спре да те мързи??? 7ми клас не е толкова труден, то ясно, че не може винаги да си отличничка по всичко и да имаш само 6, ама предполагам ще кандидатстваш и трябва да имаш добри резултати на изпитите.
    Ходи редовно на даскало, слушай внимателно в час и така няма да ти се налага да учиш вкъщи. Пиши си домашните.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #302
    mssweet
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto Виж мнението
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    съгласна съм на пълно

  3. #303
    Аз имам страшно големи ядове в нас. На 15 съм, момиче, 10 клас. Та така исках да кажа : година, ако не през ден, поне през 3-4 дни проблеми с нашите. Едва ли не постоянно. Миналата година ходих на театър, и заради късните репетиции трябваше да се прибирам в 22 - 22:30 максимум ( имало е изключения когато сме ходили на турне, по големи участия и т.н. но това позволяваха). И от тогава тати започна да ми следи телефона, защото си мислеше, че не ходя на репетиции и си имам гадже и прекарвам цялото си време с него. Той е страшно много против всички видове момчета в живота ми, било то близки приятели, познати, братовчеди и тем подобни. Каза също, че на бала ми ще бъда сама или с някоя приятелка и няма да имам кавалер и на всичкото от горе ще ми звъни през час за да види дали съм се напила. (И против пиенето е, надявам се само да ме плаши с тези неща за бала ) Лятото по-късно от 21:30 НЕ съм се прибирала .. Сега щом почнахме училище понеже съм 2-ра смяна иска да излизам в 13:00 от нас и като свърша в 19:10 в 19:30 максимум да съм си в нас.. Е то се търпи, търпи, обаче до едно време. Сопнах му се малко оня ден и той каза, че от другата седмица почва да ме следи било то с колата, по телефона, в училище или където и да било. И понеже му се сопнах съм наказана до края на учебната година без никакво излизане и един вид "без да имам рожден ден". За компютъра се договаряме. Миналата година свърших с 5.30 успех, но имах 390 извинени отсъствия заради турнета и участия и той нямаше нищо против тях. Но напуснах групата и на тати му стана нещо : не ми дава да се записвам в никакви клубове и проекти в училище, не иска да отсъствам от училище дори и да съм болна и иска от мен не по-малко от 5.80 успех за годината . Е вече не издържам. Ревях, виках, какво ли не правих и нищо. Само става по-зле. Мама пък не взима никакво отношение и седи като аутсайдер и не се меша. Като изключим това, че и тя си идва изнервена от работа и крещи за всичко и ме дразни адски много. А по принцип си върша всички видове задължения - пране, чистене, оправяне на стаята (понеже мама е на работа и няма кой друг) а тати готви. Забравих да спомена - той е безработен. Освен това разбивал ми е паролата във Фейсбук няколко пъти за да види какво и с кой си пиша. И не знам какво да правя вече.

    Ако има някоя добра душица, която има някаква идея как да си оправя отношенията и по какъв начин да ги накарам да ми имат доверие ще съм много благодарна. ( Ще съм благодарна ако поне прочетете романа, който изписах и дадете някакво мнение )

  4. #304
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Намери му работа.

  5. #305
    Не става .. Намира си и още на 1 ден се е отказал

  6. #306
    kak da obqsnq na na6ite 4e ne s1m perfekna i ne moga vinagi da izkarvam hubavi oceki i az s1m 4ove vse pak ama te ne me razbirat nikooga ne sa me razbiralii samo vrqkat i krqkat ... ;s;ss;;s;s;

  7. #307
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от ani4ka_0808 Виж мнението
    kak da obqsnq na na6ite 4e ne s1m perfekna i ne moga vinagi da izkarvam hubavi oceki i az s1m 4ove vse pak ama te ne me razbirat nikooga ne sa me razbiralii samo vrqkat i krqkat ... ;s;ss;;s;s;
    С оръжие и добра дума се постига повече, отколкото само с добра дума.

  8. #308
    Аз и двамата си родители !!!!!.....................

  9. #309
    Имах много големи проблеми с родителите си, докато живеех при тях. След години осъзнах, че всичко, което са правили е било, защото са се страхували за мен и моето бъдеще. След време всичко се оправи, сега се смеем над нещата, които са се случвали и т.н. и т.н.

  10. #310
    Sexylexie
    Guest
    Ами и аз исках куче и накрая го получих.Аз постоянно им говорех затова ама аз направо не спирах да мърморя за кученце и на тях им писна и се съгласиха, но при ословие че се грижа за него.Напоследък ме е мързел и много много не му обръщам внимание което е лошо такаче помисли си добре дали ще се грижиш за него!

  11. #311
    zdraveite iskam da popitam kak da zapochna nova tema

  12. #312
    Преди да започнеш нова тема се научи как да пишеш на кирилица и грамотно.

  13. #313
    Цитирай Първоначално написано от hristiqna.s.hristova Виж мнението
    zdraveite iskam da popitam kak da zapochna nova tema
    най-отгоре, над списъка с темите има един голям червен бутон, на който пише "публикуване на нова тема"... и така...

  14. #314
    anonymous962872
    Guest
    Хора може ли малко помощ? Значи ситуацията е следната с майка ми се разбирам горе долу добре но с баща ми се разбирсм ужасно. Значи когатонсе прибере отработа почти винаги е ядосан и се опитвам да не го дразня, но той просто е ужасен. Хем иска да не се ядосва хем ме пита неща, че каквото и да му отговоря ще се развика и ще стане сксндал който не е нужен. Друг случай, когато играя на компютъра примерно 6-7 часа (аз почти всеки ден играя по толкова де) и той ми каже примерно до няколко минути хайде например до 10 мин, като днес, да съм излязъл от компютъра му казвам добре. След 40 секунди пак идва да ме провери и това почва фа ме нерви, след около минута пак идва да ме провери дали дъм излязъл по предлог че си търси нещо в шкафчето на бюрото до мен. Това което е на върха е че дойде на четвъртата минута и ми се разкрещя че още не съм излязъл (а помните че ми беше казал до 10 мин да съм излязъл, аз попринцип щях да изляза на седмата или осмата минута) стана скандал и ми слага паролата на компютъра и тва вече преля чашата. Аз си говорех и с един приятел по скайп и след ксто свърши сичко си излях гнева по скайпа. Най смотаното е че след като ме изкара от компютъра му казах че дори и пет минути не са минали а той ми вика че са минали 10. И после ми вика че 10 мин ми били много………! Проблемът е че много лесно се пали и винаги ме заплашва с паролстс на компютъра или с това че ще ми спре интернета на таблета и телефона (става дума за Wi-Fi-а). Не съм добър ученик но се пак съм момче и не съм от тези които "изяждат учебниците заедно с кориците" и просто той сигурно се дразни за това но не го разбирам, имам приятели чийто родители са хиляда пъти по добри смисъл не се карат с децата си нито нищо, а повечето от тях са почти със същия успех като моя. Сигурно наще не разбират но може би ако бяха като другите и аз можеше да съм по добър ученик от 9-10 годишен почти всичко се разправя с викове и спорове и просто е много гадно . Може ли моля ви някой дс ми помогне.

    П.С.
    Забравих да кажа че съм на 14 и съм за осми клас, но това не значи да ме стресират като за световно родителите ми ! Също понякога въобще не ме разбират и също така като стане дума за оценки, когато има хора с по добри оценки от мойте веднага ме сравняват с тях а когато пък аз се сравня с някой или пък тях ги сравня с някой, ми казват че другите не ги интересуват, а само аз . В същото време ми казват да не се сравнявам с другите. Адски тъпо!

  15. #315
    abe na kolko si nikoi ne mu puka otivash kupuvash pistolet i ako vashte ti se karat zimash pistoleta i aide aplahvash gi te se plashat i spirat da govoriat i gotovo mogesh da pravish kakvoto!!!!!!!!!!!! iskash u vas u vas u vas !!!!!!!

  16. #316
    Не се ядосвайте на родителите ви. Те ви желаят щастието!

  17. #317
    Прекрасна тема! И аз имам малко проблеми с родителите ми благодаря за темата!

  18. #318

  19. #319
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    brosli q kaji pak kvi kosmi bqha

  20. #320
    Чудесни съвети




    Изкупуване на коли за скрап коли за скрап за гр. София и региона
    Последно редактирано от res5ect111 : 02-07-2015 на 20:15

  21. #321
    родители всякакви.... дано да не ставаме като тях и все като тях ставаме




    изкупуване на коли за скрап Изкупуване на коли за скрап за софия. Изкупуване на коли за скрап

  22. #322
    Цитирай Първоначално написано от iveto_koteto Виж мнението
    be spored men edinsteniqt na4in da se razbira6 s roditelite si e da kima6 pokorno!!!
    Ти сериозно?

  23. #323
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Не гледайте отговорите преди да сте отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно. И така:
    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимият ти цвят от тези -жълт, зелен, червен, син или черен.
    3.Първият ти инициал -А-Р, Л-П, С-Я.
    4.Месецът ти на раждане.
    5.Кой цвят харесваш повече -черен или бял.
    6.Напиши името на човек от същия пол като твоя.
    7.Любимото ти число.
    8.Калифорния или Флорида.
    9.Кое харесваш повече -езерото или океанът.
    10.Напиши желание.
    Отговори:
    1.Това е името на човека, в който си истински влюбен.
    2. Ако си избрал: Червено -ти си жив и изпълнен с любов.
    Зелено -твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие.
    Жълто -ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    Синьо -ти си човек със спонтанен характер.
    Черен -ти си скромен и агресивен.
    3.Ако инициалът ти е: А-Р-имаш много приятели и любов в живота.
    Л-П-опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне.
    С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през: Януари-март -годината ще е много добра и ще разбереш, че
    си се влюбил в този, в който не си очаквал.
    Април-юни -ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-септември-ще имаш силна година с много промени.
    Октомври-декември -годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш: Бяло-Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко
    това, но може и да не го разбереш.
    Черно -Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш: Калифорния-Обичаш приключенията.
    Флорида -Романтична душа си.
    9.Ако избереш: Езеро-Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.

  24. #324
    wolf19999
    Guest
    Така...не знам точно за какво куче говориш и не знам в какво живеете...къща/апартамент...Ние живеем в къща преди време се сдобих и с Чихуахуа ) Не знам как ги навих, просто казвах, че всичко аз ще върша, но не заради това...Добре е ако има как батко или кака ако имаш, те да ги накарат...да кажат, да се радва детето, така стана с нас..Късмет, но те съветвам да не си взимаш ако не си поне на 16-17, защото те ще се грижат за него, ПОВЯРВАЙ МИ ;д УСПЕХ )

  25. #325
    DamtiHam
    Guest
    Изключително полезна тема, браво!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си