.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326

    За българите и национализма

    Ас живея в Грциа от три години и уча там.Значи много се ядосвам щото грците са големи националисти и се гордеят с родината си и обичат своя народ ,а българите (които живеят в България) изобщо нямат патриотизъм ,сякаш не българска кръв тече във вените им.:пуке:

  2. #2
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: За българите и национализма

    То и ти си голям националист, с тая твоя неграмотност. Като пускаш такава
    тема, гледай да я напишеш грамотно, или най- малкото, научи се как се пише "аЗ". По темата ще ти кажа, че гърците са по- скоро шовинисти, отколкото националисти, прави разликата. А шовинизма искам да ти кажа не е много хубаво нещо, и обикновено не води до нищо добро. А пък и с колко много българ си общувал, за да твърдиш, че българите не са националисти? Всичко е много относително....

    Give me your best shot motherfucker!

  3. #3

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Ами извинявай ,че не съмнаписам аз със "з" обаче защо не хвърлиш един поглед на съфорумците и те как пишат??
    Ами с много българи съм общувал за да знам ,че не слагат на първо място народността или на второ или на трето ,а на последно.
    Второ.Когато вие смотаняци видите някой който обича народа си и се гордее с него го наричате шовинист.Ама знайте ,че ви май нещо не сте добре отколкото грците.

  4. #4
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия?
    лузър
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    "лузър"-какво е това?Може ли да ме "светнеш"???
    Много ви е сбъркано мисленето мили "тийнейджъри"!

  6. #6
    прав си. гърците не само, че са националисти ами са радикални националисти. там няма джамии и турци със забрадки и говорещи турски по улиците - събират се да се молят по мазета и хамбари. циганите им от зор емигрираха в толерантна България. полицията там, как е бие не е истина. един познат преди няколко години го екстрадираха от там, защото го чули да приказва на български от телефонна кабина. гърците са единни и са на принципа един за всички и всички за един. евала им казвам! ние сме отрепки. всеки голям тарикат и много знае, а помолиш ли за помощ - никой не се обажда! това е българина, сегашния "българин"

  7. #7

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    прав си. гърците не само, че са националисти ами са радикални националисти. там няма джамии и турци със забрадки и говорещи турски по улиците - събират се да се молят по мазета и хамбари. циганите им от зор емигрираха в толерантна България. полицията там, как е бие не е истина. един познат преди няколко години го екстрадираха от там, защото го чули да приказва на български от телефонна кабина. гърците са единни и са на принципа един за всички и всички за един. евала им казвам! ние сме отрепки. всеки голям тарикат и много знае, а помолиш ли за помощ - никой не се обажда! това е българина, сегашния "българин"
    Много ми хареса мнението ти.Точно и ясно формулирано и изразява голата истина.Много точно описваш и грците и българите!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

    чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри

    или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена

    чувствам се млад сега
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  9. #9

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от quench
    аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

    чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри

    или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена

    чувствам се млад сега
    Ама ти си бил с много сбъркано мнение пич.
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от quench
    И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия?
    лузър
    На английски се пише loser а се произнася лузер или лузъ'.

  11. #11
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от quench
    И кво променяш с тая тема, освен че си изливаш душевната помия?
    лузър
    На английски се пише loser а се произнася лузер или лузъ'.
    да, в първия случай, ако си шотландец, а във втория, ако си черен негър

    има разика между това да не произнасяш съгласни и да ги произнасяш глухо
    лузър
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  12. #12
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Jaden
    Цитирай Първоначално написано от quench
    аха, нека да направим една проста съпоставка - когато някой изразява явното си негодувание от подобни изказвания като твоето, Jaden, той има повърхностно мислене, а когато се съгласява 1:1 с теб, той е вискоко интелигентен...

    чудя се, защо се опитваш да просвещаваш нас, безмозъчните тийнейджъри

    или тая тема е тип "старческа седянка", на която можете да си обсъждате политиката и старите времена

    чувствам се млад сега
    Ама ти си бил с много сбъркано мнение пич.
    тоест, не съм прав, защото флъдя темата, вместо да изразявам патетично недоволство от малодушието на българите и да громя не-родолюбците със заучени фрази?
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  13. #13
    ГолемияТ патриот от Грция

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin'Hostile
    ГолемияТ патриот от Грция
    хахаха.Разсмяма.Да ,по-голям патриот съм то вас дето си седите на топличко е панелките и пускате вота за БСП или царя или пък изобщо не гласувате.Големи сте родолюбци ,няма що!!!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  15. #15
    Ти си моят Бог, разгада ме от едно мое изречение

  16. #16

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin'Hostile
    Ти си моят Бог, разгада ме от едно мое изречение
    Ама ти си бил много поетичен бе ,Юнако!!!Що не си прилагаш турските мурафети на някой деуг щот пред мен НЕ минават!!!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  17. #17
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Знаете ли кое е най-лошото на управлението на царя и после на станишев и тяхната курва доган? Че карат идиотите-националисти да се множат.

    Много добре познавам всеки аргумент, който сега ще хвърлиш по мен и нито един от тях не мога да взема достатъчно насериозно, така че да стана един от вас и да робувам на неактуални идеологии от 19 век и да бъда обсебен от миналото.

  18. #18
    правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист!

  19. #19
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    пак ли..
    не разбрахте ли,че българите сме единствените хора дето си имат
    проблеми.хаха..

  20. #20
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от Guarana®
    правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист!
    Усещам как ме лъха националистичната ти ярост през монитора...

  21. #21
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Guarana®
    правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист!
    кое, кое?

    моля те, разясни ни, става интересно
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  22. #22
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    той е хайдутин...да бяга да трепе цигани
    ба ли го
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Guarana®
    правилно. бъди обсебен от юдейския глобализъм и мечтаният им нов световен ред. тъпанар-комунист-металист!

    Супер-точно формулирано и съдържа 100% истина.

  24. #24

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    Знаете ли кое е най-лошото на управлението на царя и после на станишев и тяхната курва доган? Че карат идиотите-националисти да се множат.

    Много добре познавам всеки аргумент, който сега ще хвърлиш по мен и нито един от тях не мога да взема достатъчно насериозно, така че да стана един от вас и да робувам на неактуални идеологии от 19 век и да бъда обсебен от миналото.
    Значи според тебе обичтта към родината и народа е неактуална и отживяла идеология ,така ли?

    Я по-добре всички да се увличаме по псевдо-идеи като метъла ,пънка ,емото и тъй-нататък и да забравим за Татковината.
    Брей ,че мислене ,заради вас педераси такива (емотата и металите имат педерастични наклонности) сме на това дередже и скоро няма да мръднем!!!

    Нека ни умравляват турците и чифутите ,с масоните да дърпат конците ,на нас нали само китарката ни трябва!!!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  25. #25
    Guest

    Re: За българите и национализма

    Цитирай Първоначално написано от Jaden
    Ас живея в Грциа от три години и уча там.Значи много се ядосвам щото грците са големи националисти и се гордеят с родината си и обичат своя народ ,а българите (които живеят в България) изобщо нямат патриотизъм ,сякаш не българска кръв тече във вените им.:пуке:
    Ми глей кво става, ква е беднотия уе, къв патриотизъм
    КАТ ФАНЕМ ЕДИН КАЛАШНИК ЩИ ДАМ АЗ ПАТРИОТИЗЪМ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си