.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    tatqnka
    Guest

    Как да я убедя ?

    zdraveite hora. iskam da vi popitam neshty i molq vi otgovorete seriozno ...
    taka znachi edna priqtelka minalata sedmica e bila na seloto si i tam e spala s nqkfo momche bilo i e pyrviq pyt i e stanalo dva dena sled kato i e svyrshil cikyla obache sa go pravili bez prezervativ i toi mai se e izhvyrlil v neq ili nz tova i az nemojah da razbera onzi den bqhme na kafe s neq i tq spodeli s men i kaza che i e bilo losho i az i kazah da otide na lekar ili da vzeme hapcheta ot tezi deto sa do 3 dni sled sex no tq kaza che e minala poveche ot sedmica .... ta iskam da vi popitam kakyf e riskyt tq da e bremenna i vyobshet ima li nqkakva opasnost shtoto sym mn pritesnena a tq i tq neznae kakvo i e i neshte da hodi na lekar ..

  2. #2
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Не се забременявало лесно?! Да, то тоооолкова усилия трябват, че... Абе най-добре да отиде на лекар.

  3. #3
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Да, вероятност има, а както го описваш, никак не е малка. Ами да изчака още 2 седмици и да си направи тест за бременност.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  4. #4
    Guest
    ama tq neiska kategorichno otkazva da hodi na lekar a ako tqhnite razberat ne mi se misli ... i kak moje da i pomognem pishete pls ..

  5. #5
    Аватара на pavkata91
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    372
    иска не иска на лекар трябва да отиде момичето тфа е

  6. #6
    Най-добре да си направи тест.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Абе, приятелката ти толкова ли е глупава, че не знае той дали е свършил в нея, или не Едва ли е на повече от 12-13 години... Тогава би трябвало да не е в овулация, ама знае ли човек... Нека си направи тест, въпреки че резултата ще е най-точен един ден след закъснението на менструацията...

  8. #8
    :):):)
    Guest
    ''Някои жени усещат симптоми на бременност в рамките на седмицата на зачеване. За други признаци и сигнали на бременност могат да се развият чак след няколко седмици или да отсъстват нацяло. Ако никога не сте била бременна си е истинско предизвикателство да откривaте тези сигнали на Вашето тяло. Тези жени, които са раждали, инстинктивно разбират, че носят в себе си нов живот'' .xixixi

  9. #9

  10. #10
    Защо ли имам чуството че тая приятелка си ти самата???

  11. #11
    tatqnka
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от KimBerLy1912
    Защо ли имам чуството че тая приятелка си ти самата???
    uf be momiche zashto kogato nqkoi pishe takiva temi zaradi priqtelite si nepremenno trqbva da lyje che e za fr .. ako bqh az nqmashe da pisha mneniq tuka a pone nqmashe da me e strah da ida na genekolog ... nemoje li da sym pritesnena za priqtelka prosto... shtoto az ne sym izpadala f takava situaciq neznam kfo e ... za tova reshih che shet se otnesete seriozno tuka ...ne da si mislite prostotii. A kolkoto do tova nqkoi po gore beshe kazal che e na 12/13 ne e tq e na 16 prosto tqhnite ne se znae kak shet reagirat neq q e strah no pritesnqva i men i nqkolko priteli na koito kaza ...

  12. #12
    По принцип нали се сещаш,че най-голяма опастност има по време на овулация и няколко дни преди и след нея(понеже сперматозоидите живеят известно време в тялото на жената,период от няколко дни,не знам точно колко) ... а на нея й е свършило 2 дни преди рисковия акт,нали така? Следователно вероятността не би трябвало да е голяма. НО той все пак е свършил в нея,така че вероятност все пак има. Минало е достатъчно време,за да си направи тест. След това,ако е положителен (надявам се да не е ) отива на лекар,няма как. УСПЕХ!

  13. #13
    Аватара на Leksi23
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    in ur dreams
    Мнения
    785
    То така лесно бебе не се прави, но за да е сигурна е по-добре да си направи тест, иначе ще има да се чуди и да се тормози

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    LoveTown
    Мнения
    326
    Най-добре курвата да отиде на доктор!!!
    Никой не умира девствен ,животът преебава всички

  15. #15
    Аватара на bloodranger
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    nqkade tam
    Мнения
    944
    Koit ne e prail bebe toi kazva 4e ne e lesno
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си