.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Как да спра да пиша във форуми

    Моля без тъпи закачки от типа на: "Спри и така". Темата е сериозна. Аз имам зависимост към форуми. Регистриран съм в 15 форума и не знам кака да спра да пиша в тях. Просто нямам воля. А не искам вече да пиша, защото само си губя времето. Осъзнавам, че тук не е мястото, но може ли линкове към сайтове, където да пише как да преодолея това състояние?

  2. #2
    спри си нета да видиш как ще спреш да пишеш

  3. #3
    Guest
    Е, не искам! Интернета ми трябва. Иначе от форумите полза нямам по принцип.

  4. #4
    Е па това вече беше супер изрезка
    Как да спереш.
    Винаги можеш да спреш, аз лично не спирам не затова, че няма да мога, а за това, че ми е интересно да пиша във форуми, но винаги когато поискам мога да спра да ги посещавам.Не сприрам защото за мен интернета без форуми не е интернет

    П.С: А до колкото линкове към сайтове, които да ти дадат информация как да се "излекуваш" незнам дали има такива.
    Ще зема да направя 1 и това е идея

  5. #5
    Dianataaaaaaa
    Guest
    Tva pak kakvo se e zatrashkal seedno e zavisim i iska da spre...spirash da vlizash i tova si e dr na4in nqma

  6. #6
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    zanimavai se s ne6to drugo
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  7. #7
    Ми ако пишеш такива глупави теми във всичките форуми значи е време да се откажеш от тази игра.И аз съм регнат в ъмнайсет форума ама нямам зависимост.Ако мислиш, че ще станеш зависим от машина, значи трябва да се откажеш от света около теб.
    Ти сам трябва да си решиш.

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  8. #8
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Syvsem seriozno - site filter. Prosto nyama da mojesh da otvaryash izbranite adresi. Ima za ff, za ie, za opera i koito se setish. Mijesh i globalno da gi zabranish. Raztyrsi se, shte namerish.
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  9. #9
    Приятел, въпроса ти е глупав Ние не можем да ти помогнем - само ти можеш. Намери си друго занимание, хоби ... нещо такова. Излизай с приятели.. ако имаш Уау... 15 форума... добре го даваш
    На който му се убива време...

  10. #10
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268

    QPONECA

    Защо пак ти трябва да сшираш да пишеш това е добре научаваш нови нешта даваш савети обменяш инфо немога да разбера за кво ти е да спираш

  11. #11
    Да, във форумите има много "полезна" информация. Абе аре бегай... Някой хора май не знаят какво значи "излишни знания".

  12. #12
    Слагаш си приставка на браузъра която ти блокира проблемните сайтове и ги блокираш слагаш някаква парола дет не я знаеш примерно удряш клавиатурата и тва ти е паролата и само си прецакваш нет експлорера или го триеш със n-lite това е .
    Нов човек съм

  13. #13
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    човек ти си по зле от наркоманите това е много зле което правиш баш 15 на мен 3 ми се виждат много.....
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  14. #14
    Грьмни се или се метни от некой блок и ще спреш да пишеш

  15. #15
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476

    Re: Как да спра да пиша във форуми

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Моля без тъпи закачки от типа на: "Спри и така". Темата е сериозна. Аз имам зависимост към форуми. Регистриран съм в 15 форума и не знам кака да спра да пиша в тях. Просто нямам воля. А не искам вече да пиша, защото само си губя времето. Осъзнавам, че тук не е мястото, но може ли линкове към сайтове, където да пише как да преодолея това състояние?
    занимаваи се с нещо друго и интересно играи игри чети книги гледаи филми слушаи музика излизаи с приятели научи MAC OS X LEOPARD или някъв линукс ддз каквото искаш прави.......... намер си гадже ако нямаш и т.н. върви на психолог те са готини хора особено ако са млади психоложки супер е готино да си бърбориш с тях
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

  16. #16
    Купи си една баскетболна топка и започни да си цъкаш в училището
    1. Разбиваш се от игра!
    2. Връщаш се да ядеш
    3. Лягаш да спиш.
    4. Зависи коя смяна си... от това зависи дали ще имаш време за компютъра или не (^-^ )
    Клик ми (:

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от MajeStic
    Купи си една баскетболна топка и започни да си цъкаш в училището
    1. Разбиваш се от игра!
    2. Връщаш се да ядеш
    3. Лягаш да спиш.
    4. Зависи коя смяна си... от това зависи дали ще имаш време за компютъра или не (^-^ )
    Футболна най-добре
    Нов човек съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си