.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Наште не са съгласни, какво да правя???

    taka de tmata e malko stranna oba4e sama ne moga da s spravq s problema...hodq s edno mom4e koeto e po4ti 9 godini po golqmo ot men i tai kato az sam ot pld a toi ot bansko re6ihme 4e toi 6te doide za da jivee v pld.oba4e maika mi i bashta mi ne sa saglasni po princip s vrazkata mi s nego a kamo li s tva da doide da jivee tyk.opitah da govorq s tqh no te ne iskat da me 4yqt.pls daite savet kak da gi ybedq 4e go obi4am naistina i toi men sashto a v tva sam absolutno sigurna...mersi predvaritelno

  2. #2
    МНОГО ЯСНО И АЗ НЯМА ДА ТИ ДАМ
    Любовта е сърбеж, от които не можеш да се отървеш ако не се ебеш

  3. #3
    dobre zna4i e po dobre da sam dale4e ot lubimiq 4ovek i syper ne6tastna vmesto toi da e tyka i vsi4ko da mi e nared taka li?verno 4e za nashta vazrast takava razlika izglejda ogromna oba4e kato sam s nego i dvamata ne yseshtame razlikata.osve tva az ne iskam razreshenieto im ve4e sme go re6ili prosto iskam da sa saglasni i da ne se cypim po toq povd shtoto mi pisna ot skandali

  4. #4
    А ти на колко си?
    Ако си малка нищо чудно, че не ти позволяват. А момчето само заради теб ли се мести?
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  5. #5
    poqsnqvam az sam na 15 toi e po4ti na 24 mesti se po povod men no po princip e zavarshil vatreshen dizain i tyk iska da raboti v edna kiompaniq na negov priqtel.no nqma6e da se premesti ako ne bqh az taka 4e tva e osnovnata pri4ina

  6. #6
    А ако той не успее да се реализира в Пловдив? Вината за това ще ти тежи. Ти не можеш да промениш решението му.
    Разбирам родителите ти, ти си малка, страх ги все пак той е на 24. Ти не можеш да промениш с нищо тяхното мнение. Поговори с тях, обясни им как стоят нещата. Дано да помогне.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  7. #7
    parvo ne sam mislila za varianta s neyspeha oba4e kompaniqta e stabilna sobstveni4kata e gsdge na brat my i sam 90% sigurna 4e shte yspee...opitah se da govorq s nashte no te dori ne pojelaha da me izslu6at kak da im obqsnq kakvo 4yvstvam i kak stoqt neshtata kato vseki pat shtom povdigna temata i dvamata izlizat ot staqta ili vnezapno se seshtat 4e imat da varshat neshto?kak da gi nakaram da me 4yqt???????help

  8. #8
    ДОкато обядвате или вечеряте им кажи, че искаш да говориш с тях за нещо, което за теб е важно.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  9. #9
    opitah se ve4erqhme i az im kazah 4e iskam da govorim kato spomenah 4e stava vapros za Sa6o( taka se kazva gadgeto mi)maika mi isteri4no se razkreshtq da spra da govorq za tova te go bili obsadili bili go re6ili i nqmalo smisal da go komentirame te ne bili saglasni i az nqmalo nito da se vijdam s tova mom4e nito toi da se mesti v pld a az kazah 4e te nqma da me sprat i 4e ne trqbva da o4akvat da spodelqm s tqh shtom dori ne me izsly6vat.pri koeto bashta mi me prati pod zapor v staqta mi.dai drygi idei zashtoto te ne me ograni4avat za nishto pribiram se i izlizam koghato so poiskam davat mi dostata4no pari i cato cqklo sa strahotni roditeli osven 4e sega se sardqt yjasno za Sa6o

  10. #10
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    А кажи ми как твоите родители да ти обеснят на тебе, че все още си 15 годишно лапе. Сменяш си мнението през седмица, обикновенно незнаеш какво искаш, а ако знаеш, то е напълно грешно и глупаво.
    А на 24 години да ходиш с 15 годишна... това си смешно, жалко за пича, че е толкоз жалък.
    - Всички авто-части на едно място!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    А на 24 години да ходиш с 15 годишна... това си смешно, жалко за пича, че е толкоз жалък.
    +1.

    Аз дето съм на 20 ще ми е странно да се влека с 15 годишна, па камоли на 24



  12. #12
    Guest
    i az da sam na mqstoto na tvoite roditeli i az nqma da ti razre6a

  13. #13
    Разбирам притеснението на родителите ти.Все пак момчето (по скоро мъжът) ,в който си влюбена е доста по-голям.Нормално е те да не приемат връзката ви.Преди да предприемаш нещо сериозно се опитай да бъдеш 100% убедена в неговите(защото май си сигурна ,че го обичаш) чувства.Не съм черногледа и не искам да те нараня,но може би той просто иска да отиде в Пловдив и ти си само претекст и удобна възможност.....
    [color=green]Je fais bien de ne pas rendre l’acc

  14. #14
    Ехо сладурано в кой свят живееш??? Помосли малко кой родител ще позволи тва,ако той не живее у вас-да така може,ама ти да живееш с него или той с теб тва е лудост.Все пак си още малка има толкова много време пред теб,все пак не е той единственото момче на света,а и от къде си толкова сигурна в любовта му?Днес може да ти се кълне в любов,а утре да го видиш с друга

  15. #15
    samo ne razbrah zashto re6ihte 4e shte jivee y nas shte jivee v sobstvena kvartira i da ybedena sam 1000% v negovite i v moite 4yvstva pitam kak da obqsnq na nashte i povqrvaite mi toi ne idva zaradi perspektivata

  16. #16
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    mi zavisi kolko si godi6na ...?

  17. #17
    Guest
    mn mi stranno taka kato pi6ete bez da 4etete kazala sam qsno 4e sam na 15 a toi na 24

  18. #18
    a obqsni mi shtoto i az ne razbiram zashto se cypqt tolkova mn razberete prosto iskam da me podkrepqt zashtoto sa syper roditeli i ne iskam da pravq neshto zad garba im toi shte doide taka ili ina4e iskam da znam 4e te sa saglasni.kak da obqsna 4e go obi4am mamka my?????

  19. #19
    vij kvo kazah 4e prwedpo4itam te da sa saglasni.osven tva ne poiskah da komentirate kvo mislqt a da mi dadete savet kak da im obqsnq kakvo 4yvstvam?kak da gi nakaram da me 4yqt???nekvi idei???

  20. #20

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    in the heart of the city
    Мнения
    126
    Macka zasega nqma kak da se suglasqt .Te vijdat samo tqhnata si gledna tochka i tva e.No spored men trqbva vreme. Neka toi da se premesti i t.n. i ako neshtata mejdu vas naistina potrygnat dobre mojesh da gi zapoznaesh s nego.Vse pak te se pritesnqvat ,zashtoto moje bi ne go poznavat i ne znaqt za kakvo stava vupros ot negova strana,dali e seriozen ,dali ne te izpolzva i t.n.Jelaq ti uspeh!

    I ROCK!!!!!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Rocko_perka
    Macka zasega nqma kak da se suglasqt .Te vijdat samo tqhnata si gledna tochka i tva e.No spored men trqbva vreme. Neka toi da se premesti i t.n. i ako neshtata mejdu vas naistina potrygnat dobre mojesh da gi zapoznaesh s nego.Vse pak te se pritesnqvat ,zashtoto moje bi ne go poznavat i ne znaqt za kakvo stava vupros ot negova strana,dali e seriozen ,dali ne te izpolzva i t.n.Jelaq ti uspeh!
    MERSI MOJE I TAKA DA E

  22. #22
    След като сте от различни градове...как сте се виждали до сега и колко време сте заедно?????

    "...И все пак, всичко е Истина..." - казала Лъжата!

  23. #23
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Оффф, 2 страници станаха, аз още не мога да си обясня...
    Ти казваш,че ти забраняват...
    И след като той няма да живее у вас какво ти забраняват?
    Ти не можеш да му кажеш къде да живее и къде-не, а те не могат да забранят на него да живее във вашия град...
    Какво,ще те спрат да се виждаш с него? И как? Ха...
    Не трябва да ти пука... Заеби ги...Не зависи от тях.
    napylno prava e a ti kato nemoje da gi obidi6 pak i ne iska6 da se vijda6 s nego zad garba im ne sijdai az nemgoa da razbera 6to ot mohata stava slon
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  24. #24
    Еми и аз да сам на мястото на майкати и баща ти няма да ти позволя..

  25. #25
    mi zaedno sme ot po4ti 9 meseca ve4e pak ina4e toi mi idva6e na gosti vseki mesec po 2 pati za5-6 dni i se vrashtashe v bansko.az sega sam mn shtastliva shtoto ytre otivam v bansko za 1 sedmica s lelq mi i 4i4o mi i to pak bez nashte da znaqt

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си