.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    Ирландски танци

    ima li nqkoi koito da se interesuva ili da trenira irlandski tanci?
    ako ima - da mi pi6e :P
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  2. #2

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495

    Re: Ирландски танци

    Цитирай Първоначално написано от 136179
    ima li nqkoi koito da se interesuva ili da trenira irlandski tanci?
    ako ima - da mi pi6e :P
    Кажи направо какво те интересува ще ти отговоря....

    Пздрави....
    ...Всички лъжат....но това е начин да спечелиш войната...

  3. #3
    До колкото знам в България има само 1 школа за такива танци... поне така съм чувал..
    На който му се убива време...

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495
    Цитирай Първоначално написано от Sam90
    До колкото знам в България има само 1 школа за такива танци... поне така съм чувал..
    Повече са....
    ...Всички лъжат....но това е начин да спечелиш войната...

  5. #5
    tva koeto znam az e 4e ima edna edinstvena takava i az tancuvam tam ...

    kolkoto do tova dali me interesuva ne6to - iskah prosto da si namerq ob6ta tema na razgovor s nqkoi i da davam suveti i t.n. ako nqkoi ima nujda ..
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В страната на чудесата
    Мнения
    495
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    tva koeto znam az e 4e ima edna edinstvena takava i az tancuvam tam ...

    kolkoto do tova dali me interesuva ne6to - iskah prosto da si namerq ob6ta tema na razgovor s nqkoi i da davam suveti i t.n. ako nqkoi ima nujda ..
    Още по шокиращо....И аз танцувах 4 години и съм сигурен че не съм бил в товята школа...Дори не знам за коя говориш....
    И после да попитам....Как се дават съвети по танци през интернет....Простоп не ми е ясна технологията а ти така компетентно го подметна....Та се зачудих....

    Поздрави....
    ...Всички лъжат....но това е начин да спечелиш войната...

  7. #7
    xax aide kaji imeto na 6kolata v koqto si bil i dai malko info za horeografiqta, instruktorite, workshopovete na koito si hodil, imena na rukovoditeli i kade ste imali u4astiq ..
    ni6to ne sum kazala sus zaqdliv ton a ti sega povdiga6 gradusa na nastroenieto :P
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  8. #8
    PS: suvetite sa 4isto prakti4eski i samo ako nqkoi ima nujda ot takiva .. ne vijdam problem nqkoi da se `davat` i v skyp ili icq
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  9. #9
    ирландски танци? т'ва к'во представлява?!
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    ирландски танци? т'ва к'во представлява?!
    4uvala li si za Lord of the dance ? Michael Flately ?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    Цитирай Първоначално написано от sh3_1s_7h3_0n3
    ирландски танци? т'ва к'во представлява?!
    4uvala li si za Lord of the dance ? Michael Flately ?
    да, но нямах представа, 4е това тяхното се води 'ирландски танци'. т'ва не е ли нещо тип... Нешка Робева?
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  12. #12
    oooooo ne .. nqma takova ne6to.
    Neshka Robeva si ima neina horeografiq .. dali e vzaimstvala nqkakvi elementi ot irlandskoto neznam za6toto nqmam blizuk pogled nad ne6tata (edinstveno sum gledala `Dva svqta` s neinata horeografiq i ne zabelqzah takova ne6to)
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    oooooo ne .. nqma takova ne6to.
    Neshka Robeva si ima neina horeografiq .. dali e vzaimstvala nqkakvi elementi ot irlandskoto neznam za6toto nqmam blizuk pogled nad ne6tata (edinstveno sum gledala `Dva svqta` s neinata horeografiq i ne zabelqzah takova ne6to)
    Аз познавам една мацка, която танцува... Ванчето Може да си ти... хаха За София става дума, нали? Аз гледах един репортаж по ТВ и там казаха, че има само една школа... аз даже мислих да се записвам...
    На който му се убива време...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Sam90
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    oooooo ne .. nqma takova ne6to.
    Neshka Robeva si ima neina horeografiq .. dali e vzaimstvala nqkakvi elementi ot irlandskoto neznam za6toto nqmam blizuk pogled nad ne6tata (edinstveno sum gledala `Dva svqta` s neinata horeografiq i ne zabelqzah takova ne6to)
    Аз познавам една мацка, която танцува... Ванчето Може да си ти... хаха За София става дума, нали? Аз гледах един репортаж по ТВ и там казаха, че има само една школа... аз даже мислих да се записвам...
    van4eto ot TBG .. mn qsno :P
    ako se zapi6e6 nqma da napravi6 gre6ka.. daje naprotiv
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  15. #15
    http://www.zazz.bg/play:ba6430ee

    http://www.zazz.bg/play:c06cf863

    tezi dve klip4eta sa informativni za koito ima interes
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    oooooo ne .. nqma takova ne6to.
    Neshka Robeva si ima neina horeografiq .. dali e vzaimstvala nqkakvi elementi ot irlandskoto neznam za6toto nqmam blizuk pogled nad ne6tata (edinstveno sum gledala `Dva svqta` s neinata horeografiq i ne zabelqzah takova ne6to)
    Според мене те взимат от нас.. ама аиде

    Sometimes I feel like I will never lose this tension,
    You are my everything, I'm lost without direction
    Your love is gone I'm loosing you with all faith away ....
    everyday

  17. #17
    irlandcite li ?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    http://www.zazz.bg/play:ba6430ee

    http://www.zazz.bg/play:c06cf863

    tezi dve klip4eta sa informativni za koito ima interes
    Ааа ето я Ванчето бее Аз това предаване го гледах по ТВ, когато го даваха
    На който му се убива време...

  19. #19
    много обичам ирландски танци, а музиката още повече! и се възхищавам на хората, които могат да танцуват, защото ми изглежда ужасно сложно.
    но не се виждам да правя такова нещо.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    irlandcite li ?
    разбира се

    Sometimes I feel like I will never lose this tension,
    You are my everything, I'm lost without direction
    Your love is gone I'm loosing you with all faith away ....
    everyday

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от пор
    много обичам ирландски танци, а музиката още повече! и се възхищавам на хората, които могат да танцуват, защото ми изглежда ужасно сложно.
    но не се виждам да правя такова нещо.
    vij sega ako ne si probval ne trqbva da se podcenqva6 .. nikoi ne otri4a, 4e ne e lesno, no naistina e veliko 4uvstvoto i udovletvorenieto
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Винаги съм харесвала тези танци. Просто като чуя и самата музика направо настръхвам. Много ми е приятно да ми потропват така Даже и на живо съм ги гледала-на един митинг, на който всъщност танцувах и аз Но както и да е-изпълнението беше превъзходно

    Евала..
    What you give is what you get!

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Desi_etnies
    Винаги съм харесвала тези танци. Просто като чуя и самата музика направо настръхвам. Много ми е приятно да ми потропват така Даже и на живо съм ги гледала-на един митинг, на който всъщност танцувах и аз Но както и да е-изпълнението беше превъзходно

    Евала..
    mislq 4e se se6tam za mitinga ..
    btw ti kakvo tancuva6 ?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от 136179
    Цитирай Първоначално написано от Desi_etnies
    Винаги съм харесвала тези танци. Просто като чуя и самата музика направо настръхвам. Много ми е приятно да ми потропват така Даже и на живо съм ги гледала-на един митинг, на който всъщност танцувах и аз Но както и да е-изпълнението беше превъзходно

    Евала..
    mislq 4e se se6tam za mitinga ..
    btw ti kakvo tancuva6 ?
    Ако не се лъжа беше на Бойко Борисов митинга...нзм ...

    Относно танцуването...много неща-какво ли не съм минала-освен ирландските танци и оже би още нещо
    What you give is what you get!

  25. #25
    da mitinga na GERB v parka Zaimov :P
    i vse pak ..
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си