.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Редовно Гостче
    Guest

    Как да си пусна дълги и здрави нокти?

    Искам да имам дълги нокти,които да не се чупят...но мойте се чупят и то много та как да ги заздравя...пробвала съм заздравители,ама не става!!

  2. #2
    Guest
    noktoplastika mislq 4e takas e kazsvashe mom4e sum ine sam mn zapoznat

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    noktoplastika mislq 4e takas e kazsvashe mom4e sum ine sam mn zapoznat
    мнем...ноктопластиката сасипва истинския нокът мерси все пак!

  4. #4
    gopiu
    Guest
    Ами то по принцип зависи от ноктите!Има хора които без никакви усилия поддържат хубав маникюр!Но щом твоите лесно се чупят...Заздравителите не помагат.Когато са по-къси не се чупят толкова и ги лакирай!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    по изказването на госта хубавите нокти не са даденост и дори тези, които имат хубави и здрави пак могат да им с епреебат.като мойте- здрави дълги не се чупат.. а сега са изрязани до дъно зщаоо почнаха да се цепат.Решението за мене поне е рязане до дъно и мазане с йод.той заздравява ноктите.При мойте има пдообрение.надявам се да се върнат в сатрия им вид.Попринцип щом ти се чупат ноктите пий витамини също.Явно имаш липса
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  6. #6
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Някои нокти просто са такива - меки, наистина е много гадно Е, аз се радвам, че моите са здрави и твърди, а всъщност не полагам кой знае какви грижи за тях, такива са си. Не знам какъв съвет да ти дам, чувала съм, че трябва да се приема повече калций за здрави нокти (и зъби), ама това всички го знаем. Мнооого относително е, може би просто такава си е структурата им...

  7. #7
    shaka_kan
    Guest
    Otidi na manikur! I m0ite bqha mn 4uplivi, otidoh i tam me mazaha s nekvi si masla i 0t t0gava vsqka sedmica si h0dq i noktite sa mi mn0g0 hubavi i zdravi! Drug na4in ne mislq,4e ima kasmet!

  8. #8
    Йодът не заздрави ноктите ми. Заздравителите - да не говорим.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  9. #9
    Като за начало можеш да замениш ножичката и нокторезачката с пиличка

  10. #10
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    Като за начало можеш да замениш ножичката и нокторезачката с пиличка
    От това няма да и се заздравят ноктите!!!
    До авторката, пробвай сутрин и вечер да ги мажеш с парченце лимон, купи си от аптеката маслко против чупене на нокти(има на най-различни марки и цени, но като цяло не са скъпи) и си лакирай ноктите СЪС ЗАЗДРАВИТЕЛ!Пробвала ли си на Perfect с копринени нишки???Ако не си, пробвай го - има ефект!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от rali4ka91
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    Като за начало можеш да замениш ножичката и нокторезачката с пиличка
    От това няма да и се заздравят ноктите!!!
    До авторката, пробвай сутрин и вечер да ги мажеш с парченце лимон, купи си от аптеката маслко против чупене на нокти(има на най-различни марки и цени, но като цяло не са скъпи) и си лакирай ноктите СЪС ЗАЗДРАВИТЕЛ!Пробвала ли си на Perfect с копринени нишки???Ако не си, пробвай го - има ефект!
    Благодаря ти много! Ще пробвам

  12. #12
    Na men predi mnogo mi se cepeha noktite i tova be6e edna ot pri4inite da ne mi porastvat mnogo dulgi. No otkakto izpolzvam kristalna pila za nokti, noktite mi sprqha da se cepqt i stanha dosta po dulgi, i po tvurdi.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    всъщност, с каквито и неща да ги мажете, състоянието на ноктите и косата се влияе особено от това, което ядете
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от rali4ka91
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    Като за начало можеш да замениш ножичката и нокторезачката с пиличка
    От това няма да и се заздравят ноктите!!!
    До авторката, пробвай сутрин и вечер да ги мажеш с парченце лимон, купи си от аптеката маслко против чупене на нокти(има на най-различни марки и цени, но като цяло не са скъпи) и си лакирай ноктите СЪС ЗАЗДРАВИТЕЛ!Пробвала ли си на Perfect с копринени нишки???Ако не си, пробвай го - има ефект!
    На мен пиличката определено ми заздравява ноктите.При теб може да не е така, ама при някои хора явно действа.

  15. #15
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от sladku_bebzi
    На мен пиличката определено ми заздравява ноктите.При теб може да не е така, ама при някои хора явно действа.
    Препоръчва се пиличка за да не се раздвояват ноктите.А ако са и меки ноктите няма как да станат по твърди от факта, че ги пили, а не, че ги реже.Твърдоста на ноктите зависи от група витамини, а не от инструментите с които си ги поддържа!Т'ва имах впредвид!

  16. #16
    sweet_teddy
    Guest
    iod mu e maikata,ama trqbva da se lakira6 s po-tymen lak,6tot ti pojyltqvat noktite...ina4e pri redovna upotreba efekta e 100 %

  17. #17
    има хора, които не могат да имат маникюри, просто ноктите им не са предласположени!

  18. #18
    Аватара на Sweet__baby
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    796
    да - пробваи с ЙОД!!!! да знаеш много помага!!!

  19. #19
    аз си слагам калциев гел, това пак е от рода на заздравителите, но не само осигурява защитен слой, а и в нокътя навлизат полезни вещества, които го заздравяват.
    SMILE FOR ME NOW

  20. #20
    sladkoto_bebzi az pyk kato gi pilq po4vat da mi stavat na plastove.no ve4e nqam toq problem.ot 1 m. gi maja s iod i stanaha zdravi4ki no se ne si gi puskam dylgi 6toto az gotvq u doma i miq 4iniite i ne mislq 4e e higieni4no kolkoto i da gi 4istq ostavat bakteriiki


    im back for my crown... bitches$ss bow down

  21. #21
    Guest
    momi4eta help plssss skoro 6te praq 14 a si griza noktite daite mi syvet kak da spra blagodarq vi predvaritelno

  22. #22
    Ето малко съветчета:
    -Използвай пиличка,за да ги оформяш
    -Използвай заздравители и само на качествени марки
    -Ако лакирваш ноктите си използвай лакове,който не са на случайни марки,а са качествени и изпипани.Чети описанието и какво съдържа лака,защото всеки се различава по нещо.
    -Когато ползваш лакочестители,ползвай с витамини А и с витамин С.Те подхранват ноктите и не ги изтощават.
    -Не винаги може да станат дълги нокти.Режи ги веднъж на седмица или две.
    Засега това мога да ти предложа.надявам се да ти свърши работа.Относно потребителя преди мен-момиче преди 7 седмици и аз бях като теб.А помисли си какво има под ноктите ти и как го лапаш,на всичкото отгоре е вредно за здравето ти.Надявам се да спреш,защото не е никак приятно френдовете ти да имат готини маникьорчета,а ти да имаш изгризани и обелени нокти.

  23. #23
    Zazdravitelite za nokiti izob6to ne pomagat.Moite sa6to mn se 4upqt.Takmo ve4e sam mi porasnali gore dolu hubavi nokti i se se 4upqt.No kato bqh za 2 sedmici na more noktite mi porasnaha ujasno mn i ot morskata voda sa stanali mn tvardi.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    също признвам и маслото за нокти на икаров
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  25. #25
    Guest
    amii idi na manikiurist 6te ti gi oformi i 6te ti kaje kakvo da polzva6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си