.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 125
  1. #1

    Как започнахте? Защо?

    Кажете какво ви накара та пропушите или да взимате наркотици?

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Враца city
    Мнения
    112
    Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах
    П.П>Наркотици не взимам

  3. #3
    'лоша компания'
    Единствяените хора които съм приемала някога...друсат.Та аз и тях надминах,че с тях ли да се оправдавам.Започнах...е така.За да опитам.И да-харесва ми.И да-превърнах го в начин на живот.
    Just Married

    'Тогава бе светът. Изглеждаше огромен.
    В самия край на лятото, тъй сладостно
    беше открилото се време, неотменна светлината..'

  4. #4
    Guest
    liubopitstwoto

  5. #5
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Беше ми интересно и затова опитах.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    В мечтите ти
    Мнения
    104
    Haresvah edno mom4e koeto py6e6e, posle priqtelkite mi po4naha da py6at.. i dokato se ysaznaq i az, no pyrviq pyk mi be6e interesno. A ina4e narkotitzi NE, vs okolo men py6at treva, no az ne ta ne
    Be FREE!!! And feel the love...

  7. #7
    Sm0k3r
    Guest
    abe bez komentar si ostavam ... uj gi mrazeh opitah 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 pyti sviokah s tiq cigari i sq se probvah da gi spry i za 2 dena se bih 14 pyti za6toto kato gi spiram i postoqnno se qdosvam i otkacham . Tova e ot mene

  8. #8
    с какъвто се събереш,такъв ставаш

  9. #9
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    "опитах и жидях 4е ми хареса -хареса ми това 4е ме спасява от стреса незнам кои ми я даде кои са от каде са ТО И БЕЗ ТОВА НЕ МИ ВЛИЗА В ИНТЕРЕСА"........ми той 4овека си го е казал отдавнаааа

  10. #10
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Брат ми пуши. А като бях по-малка, естествено исках да му подражавам. Тогава ме беше много срам, че съм пропушила и като излизах да пуша се криех по някви храсталаци, да не види някои как едно младо момиче си пали фаса. А за наркотиците.. Исках да разбера защо толкова ги хвалят.

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  11. #11
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    Пропуших цигари,защото
    един бивш пушеше и целувките му напомняха тютюн.
    Да.


    Чувствам марихуана,защото е божествено.


    Пия алкохол,защото

    мм бях го казала добре,но момент да го потърся.

    е,не го намирам.

    цветът ме вдъхновява
    аромата ме възбужда.

    и още нещо имаше.

    ах
    зная,че вкусът ме подлудява.

    а вие си ебете майките с вашите достойни за съчувствие
    предразсъдъци.
    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  12. #12
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от the EXPLOITED
    "опитах и жидях 4е ми хареса -хареса ми това 4е ме спасява от стреса незнам кои ми я даде кои са от каде са ТО И БЕЗ ТОВА НЕ МИ ВЛИЗА В ИНТЕРЕСА"........ми той 4овека си го е казал отдавнаааа
    nqma kvo pove4e da kaja
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    просто следвах интуицията си.. когато за пръв път взех коз в ръката си, когато го запалих, когато усетих вкуса и мириса, имах чувството, че вече съм го правила хиляди пъти.. беше толкова естествено да си дръпна, колкото и да пия вода.. когато за първи път се напуших, осъзнах, че искам да запазя това усещане завинаги.. никой не ме е карал, не е било и любопитство, не е било от мода или нещо подобно, аз просто знаех, че това винаги е било част от мен и затова го превърнах в начин на живот..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  14. #14
    Първата ми цигара беше от чиста гъзария. Обаче взе, че ми хареса и почнах да пуша редовно...и сега не мога да спра. Ама и май не искам, де да знам.
    За коза...На някъф купон, супер много ме изкефи и сега, когато имам възможност, пуша. Не се случва много често и мисля, че така е по-добре!
    Чуй как дъждът нежно милва прозореца.
    Как напевно ти шепти.
    Вслушай се в песента!
    По лицето ти търкалят се сълзи...

  15. #15
    ZO
    Guest

    D

    AMI, AS NE PU6A TREVA- PU6A SAMO CIGARI, NORMALNI. PROPU6IH, ZA6TOTO ZAPO4NAHA MNOGOTO PROBLEMI I SAKASAH S GOLQMATA LIUBOV.
    NE MI HARESVA, NE ME USPOKOQVA, NO PU6A. ZAPALVAM SI VREMETO.
    DA, PU6A4AT PU6I ZA DA SI MISLI, 4E PRAVI NE6TO, KOGATO VSA6TNOST NE PRAVI NI6TO.

  16. #16
    Ами ако не се лъжа бях 9 клас и бяхме досъа голяма дружина, а пък там само аз и още едно момиче не пушехме... и така веднъж запалихме на шега да видим какво е
    втория път просто така за фон, третия път от лигавешка и след тва вече се започна.... малко по малко и стигнах до кутия цигари на ден
    music pulls me in a big black hole. I would like to tell you more but there are no more words to say!

    I have to leave you now, the music takes me away

  17. #17
    Голям фен Аватара на Ice
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    533
    Общо взето всички пушеха, исках да пробвам не ми хареса особено и се отказах.След известно време пушех всяко м/учасие с останалите.След това започнах да си купувам цигари и вече си пуша редовно.
    Everything happens for a reason..

  18. #18
    Супер фен Аватара на naMy4Ho_KoTe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Захарен памук
    Мнения
    2 045
    Цитирай Първоначално написано от Princess Of Sound
    малко по малко и стигнах до кутия цигари на ден
    Аз пък почнах с по кутия на ден и първите 5 дни бяха кошмар - пиех по 10 литра течности и все бях jadna, корема ме болеше и ми се виеше свят... Направо се чудя защо продължих да ги пуша

    RAWRR, я си е*и майката. Ходи се занимавай с нещо полезно, не с клевети. Де*ба и пиклата.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По света и у нас
    Мнения
    115
    Ми нз,но не е лоша компания,защото аз зарибих компанянта да пушат

  20. #20
    Ясно е, че цигарите разтоварват стреса, успокояват и т.н. И аз съм пушил, но не продължих дълго, отказах се рано. След това доста време се се6тах за вкуса на тютюна, но не запалих повече, сега вече изобщо не се сештам за цигарите и ми е по-готино. Но не разбирам, защо избирате цигарите за да се успокоите, а не нещо друго. Разтоварвайте със спорт или разцъквайте PC игри, излезте на кафе с приятели, каквото искате. Има много начини да разпуснеш, а и цигарите "удрят" доста силно през джоба. Не се опитвам да ви откажа от цигарите, проста искам причината за това, че избирате тях.
    Трябва да има по-сериозна причина от това, че сте видяли от приятели или брята/сестри, или "искам да привличам внимание".
    I hate emos!!!
    Fuck them all!!!

  21. #21
    nito pu6a nit se drusam.probvala sum da pu6a ama prosto ne e v prirodata mi.

  22. #22
    Еми значи аз почнах да пуша първо цигари,след това минах на Joint-4e и са съм на амфетки абе попринцип заради проблеми сас семейството,даскалото или гаджето...
    РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа

  23. #23
    ам аз опитах 1 път от гъзария хареса ми,но...се замислих и след около месец спрях,а и наще разбраха но не обелиха нито дума за това и аз се радвам де \/ \/ \/ да разберат че на 13 пушиш и 1 думичка да не ти кажат е баси кефа иначе сега не бих пропушила отново за нищо на света

  24. #24
    Аватара на dEScHy
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    zoo york
    Мнения
    81
    ам цигари...щот съм в компания на пушачи...покраи тях...то дъл ше пуша или ше дишам дима се ено...а за др-те работи...единствено към тревата може да се каже че съм пристрастена...другото не...мн рядко други неща...
    Pet zaredeni pistoleta pravqt ra-ta-ta-ta ednovremenno i padash nazad broq do pet i kato pet pr1sta stisnati v iumruk chupim kr1sta i uhoto ti s1s zvuk

  25. #25
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от xaxo_xixi
    Беше ми интересно и затова опитах.
    И на мен така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си