.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    176

    Подарък за любимия.. :)

    Хм.. та скоро , след няколко дни нашата любов навършва 1 годинаа.. е хубаво ама не мога да измисля подарък..иска ми се да е нещо по-символично.. отколкото просто някакъв подарък... Имам идеи за подаръци.. но те са по-скоро като за рожден ден и т.н. ..
    Дайте някоя идейка.. споделете вие какво сте подарявали....

  2. #2
    Амии... може да е нещо, което ти си направила за него.. има магазинчета, къфето можеш сам да направиш герданчета.. демек с мъниста, каквито има и на морето (носят ги де ). На мен това ми хрумна за сега

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    176
    Ммм .. правила съм го вече :[[ направих му една гривничка..

  4. #4
    Аха.. ами нищо за сега не ми хрумва, но помисли какво харесва или какво наистина ще му се хареса да има... може би нещо, което отдавна е искал( е не става въпрос за едно ферари или нещо свръхскъпо ).. не знам. Или нещо символично..

  5. #5
    tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    176
    Цитирай Първоначално написано от iveto89
    tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov
    Аа! Страхотно! )))))

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от iveto89
    tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov

    Наистина оригинална идея, мацко

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    1 393
    skok za dvama-bynji

  9. #9
    drugoto,koeto sum si mislila e nqkakva bluzka ili ne6to takova s nadpis na negovata ili va6ata lubima pesen,fraza ili ne6to,koeto samo vie si znaete .no tova trqbva da se dava specialno da bude napravena 6tampata i procedurata e mn dulga
    I like Walking In The RAIN CAuse NO one SeeS i'M cRYIN' ***adDIcted To REtRO***

  10. #10
    ами..аз по принцип гледам да измислям по-нестандартни подаръци..или да му подаря нещо,за което си е..мечтал..хаха..сега като си спомня..бях му ушила едно лилаво мече..и блузка имаше,държеше си в ръцете едно сърчице и пишеше "обичам те",друго..бях му направила..да го наречем рисунка..като папирус..дълга близо 2 метра и бях рисувала вс неща,които той обича и бих искала да му подаря...например..сирене ..хахаа и накрая имаше моя снимка..аз бях истинският му подарък..малко нескромно де...преди 3 месеца близо и ние направихме 1 година подарих му един медалион,на който бяха гравирани нашите образи,направиха ми го в сф..успех
    обичкам си наскоОо!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    http://www.lyubovni-pisma.com/index....77&cnshow=news

    Ако си пада по такива неща, това би му било супер забавно, но наистина трябва да дадеш всичко от себе си и да го изпипаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си