Ot izvestno vreme jiveq v USA no vinagi sum bila i shte buda gorda s tova che sum BULGARKA !!! Bulgariq vinagi shte si ostane v moeto surce !! Tova koeto ne mi haresva v bulgariq e che tam nqmash nikakuv shans da se izqvish .. Dori i da si umen ne mojesh da produljish v nqkoi hubav Univenrsitet, zashtoto trqbva da uchish tam za kudeto shte ti stignat parite .. No tuk e mn po-razlichno. Tuk nai-vajnoto sa decata vsichko e napraveno v tqhna polza.. ako imash visok uspeh kandidatstvash za stipendiq koqto moje da ti pokriva vsichki razhodi ne zavisimo v koi kolej iskash da uchish .. edinstvenoto uslovie da si dobur uchenik... Otnostno zaplatite.. minimalnata zaplata e 7 dolara na chas .. ako si dete i imash volq mojesh da si izkarash dobri pari i da si spestqvash koeto v bg ne e vuzmojno .. tam ako si obiknoven rabotnik ili chistach kolko shte vzimash ???!!! moje bi 140 lv ne poveche i tezi pari za kakvo shte ti stignat da si kupish hranata samo..!!! ami za dr neshta ?? eto zaradi tova ne jiveq v bg zashtoto tam ima bogatite horasa samo tezi koito se zanimavat s nezakonen bizkes ..!!!